Artykuł
Add this post to favorites

Gerber z tytułem „Ulubiona Marka Polaków 2019”!

Gerber jest niewątpliwie jedną z ulubionych marek Polek i Polaków! Po raz kolejny potwierdziły to wyniki ogólnokrajowego badania konsumenckiego „Ulubiona Marka Polaków 2019”, w którym Gerber zajął 1. miejsce w kategorii „Żywność dla dzieci od 0 do 3 lat”.

2min. czytania Lip 15, 2019

Badanie jest organizowane przez Wydawnictwo Gospodarcze – a realizowane przez instytut GfK Polonia. Do boju o zaszczytny tytuł „Ulubionej Marka Polaków 2019” stanęło aż 717 marek z sektora FMCG (produkty spożywcze, kosmetyczne i chemii gospodarczej), startujących w 78 kategoriach.

articles photo artboard

 

O wynikach badania przesądzają głosy konsumentów – to oni wybierają zwycięzcę, dając tym samym dowód swego uznania dla poszczególnych marek. Ankieta objęła reprezentatywną próbę 1000 Polek i Polaków w wieku 18–65 lat, którzy decydują lub istotnie współdecydują w sprawie zakupów dla swojego gospodarstwa domowego.

W tym roku konsumenci ponownie potwierdzili, że to właśnie Gerber jest ulubioną marką w kategorii „Żywność dla dzieci od 0 do 3 lat”! Warto tu przypomnieć, że podczas poprzedniej edycji badania – w 2017 roku – to również Gerber zdobył pierwsze miejsce w tej kategorii. Jest to więc dowód na to, że niezmiennie zapewniamy najwyższą jakość naszych produktów, a konsumenci obdarzają nas wyjątkowym zaufaniem.

Dziękujemy za to, że doceniacie nasze wysiłki wkładane w to, aby dostarczać zdrową i pyszną żywność dla Waszych maluszków!

Poznaj pełną ofertę gotowych dań w słoiczkach Gerber dla niemowląt i małych dzieci

Dołącz do programu i korzystaj z dodatkowych benefitów
Logo white

Pozwól nam wspierać Cię naszą wiedzą i doświadczeniem na poszczególnych etapach rozwoju Twojego maluszka!

 • JADŁOSPISY

  Pobierz jadłospisy stworzone przez dietetyków.

 • PRÓBKI

  Odbierz darmowe próbki NAN OPTIPRO® Plus 2 HMO

 • ikonka konkursy

  KONKURSY

  Weź udział w konkursach i wygrywaj nagrody

 • TESTOWANIA PRODUKTÓW

  Wypróbuj produkty Nestlé dla niemowląt i małych dzieci

Search icon

Nie znalazłaś/eś potrzebnych informacji?

Wypróbuj naszą wyszukiwarkę