Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

CSS - kafelki

Article - udostępnij
X
Zdrowy Start | Gerber – Ulubiona Marka Polaków 2019

Gerber z tytułem „Ulubiona Marka Polaków 2019”!

Gerber jest niewątpliwie jedną z ulubionych marek Polek i Polaków! Po raz kolejny potwierdziły to wyniki ogólnokrajowego badania konsumenckiego „Ulubiona Marka Polaków 2019”, w którym Gerber zajął 1. miejsce w kategorii „Żywność dla dzieci od 0 do 3 lat”.

poniedziałek, 15.07.2019

Badanie jest organizowane przez Wydawnictwo Gospodarcze wydawcę m.in. portalu wiadomoscihandlowe.pl i wiadomoscikosmetyczne.pl a realizowane przez instytut GfK Polonia. Do boju o zaszczytny tytuł „Ulubionej Marka Polaków 2019” stanęło aż 717 marek z sektora FMCG (produkty spożywcze, kosmetyczne i chemii gospodarczej), startujących w 78 kategoriach.

O wynikach badania przesądzają głosy konsumentów to oni wybierają zwycięzcę, dając tym samym dowód swego uznania dla poszczególnych marek. Ankieta objęła reprezentatywną próbę 1000 Polek i Polaków w wieku 18–65 lat, którzy decydują lub istotnie współdecydują w sprawie zakupów dla swojego gospodarstwa domowego.

W tym roku konsumenci ponownie potwierdzili, że to właśnie Gerber jest ulubioną marką w kategorii „Żywność dla dzieci od 0 do 3 lat”! Warto tu przypomnieć, że podczas poprzedniej edycji badania w 2017 roku to również Gerber zdobył pierwsze miejsce w tej kategorii. Jest to więc dowód na to, że niezmiennie zapewniamy najwyższą jakość naszych produktów, a konsumenci obdarzają nas wyjątkowym zaufaniem.

Dziękujemy za to, że doceniacie nasze wysiłki wkładane w to, aby dostarczać zdrową i pyszną żywność dla Waszych maluszków!
 

Poznaj pełną ofertę gotowych dań w słoiczkach Gerber dla niemowląt i małych dzieci

Poznaj produkty Gerber

Czytaj dalej

Dołącz do Programu Nestlé Baby&me

Pozwól nam wspierać Cię naszą wiedzą i doświadczeniem na poszczególnych etapach rozwoju Twojego maluszka!

  • pobierz jadłospisy stworzone przez dietetyków
  • odbierz darmowe próbki NAN OPTIPRO Plus 2 HM-O
  • weź udział w konkursach i wygrywaj
  • testuj produkty Nestlé dla niemowląt i małych dzieci
Mamy oceniają tę treść na 5/5
avatar
avatar

Testowanie paczki

Moje dzieci uwielbiają wasze słoiczki są przepyszne smak rewelacja, skład także dziecko najedzone i zdrowe a przede wszystkim ma urozmaicona dietę dziękujemy i polecamy wszystkim z całego serca jak i w domu i w podróży

avatar

Testowanie paczuszki

Dziecko dziś przetestowało "jabłko, gruszki, suszone śliwki z kleikiem gryczanym" i posmakowało! Mały zajadał ze smakiem i chciał więcej :) polecam !

avatar

Deserki Gerber

Nsjlepsze deserki w tubkach jakie mogą być. Moja córcia sama trzyma w rącxka i zjada całą tubke.

avatar

Gerber

Najlepsze deserki i obiadki jakie mogą być , córeczka bardzo chętnie zjada obiadki /deserki i prosi o dokładkę, serdecznie polecam

avatar

Najlepsze

Próbowaliśmy i polecamy !!!

Szukaj

Nadal nie znalazłaś tego
Czego szukasz?

Wypróbuj naszą nową wyszukiwarkę. Zawsze znajdziesz tam coś dla siebie.