Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

CSS - kafelki

Article - udostępnij
X

P jak przekąski

Sprawdź, co możesz podać maluszkowi, kiedy zgłodnieje w trakcie spaceru i zabawy na świeżym powietrzu. Zabierz ze sobą przekąski dla najmłodszych od Nestlé dopasowane do wieku Twojego szkraba. Niektóre z nich mogą okazać się pomocne również podczas ząbkowania!

środa, 17.06.2020

Produkty dla niemowląt i małych dzieci zgodnie z przepisami prawa nie mogą zawierać w składzie substancji konserwujących i barwników. Poznaj nasze produkty i sięgnij po te propozycje, które najbardziej przypadną do gustu Twojego dziecka.

Przekąski dla niemowląt i starszych dzieci

Wybierz przekąskę dla swojego dziecka od Nestlé

Wśród przekąsek, które zostały stworzone przez Nestlé z myślą o niemowlętach i małych dzieciach, znajdziesz deserki w tubkach Gerber, herbatniczki dla dzieci oraz batoniki, które mogą sprawdzić się np. jako popołudniowa przekąska lub deser po obiedzie.

Owocowe deserki w tubkach idealne na spacer

Deserki w tubkach Gerber to owocowe, delikatne musy o gładkiej konsystencji, niektóre z dodatkiem zbóż, przeznaczone dla dzieci po 6. miesiącu życia. Nasze produkty są bez dodatku cukru – zawierają naturalnie występujące cukry. Wygodną i lekką tubkę dla dziecka możesz zabrać na spacer i w dłuższą podróż, ponieważ przed otwarciem deserki nie wymagają przechowywania w lodówce. Do wyboru jest aż 12 różnych smaków, które powstały na bazie owoców. W wybranych produktach znajdują się również warzywa i zboża.

Deserki owocowe:

Deserki owocowo-warzywne:

Deserki owocowo-zbożowe:

Owocowe przekąski w tubkach Gerber

Herbatniki do nauki żucia i gryzienia

Przekąską, którą łatwo podać dziecku w trakcie zabawy lub na spacerze, są herbatniczki. Gerber Miśkopty w kształcie misia (dla maluszków po 8. miesiącu życia), chrupkie na zewnątrz i delikatnie biszkoptowe w środku, sprawdzą się podczas ząbkowania.

Czy wiesz, że...

W okresie ząbkowania maluszek potrzebuje posiłków o twardszej konsystencji. Pozwól mu spróbować np. Gerber Miśkoptów. Dziecko, pałaszując przekąskę, uczy się gryźć i żuć nieco twardsze pokarmy.

Gryzienie i żucie naszych przekąsek, zawierających witaminy, wapń i żelazo, pomaga także doskonalić dziecku umiejętność jedzenia. Miśkopty możesz pokruszyć do miseczki i podać je z owocami czy jogurtem. Maluszek może też jeść herbatniki samodzielnie, trzymając je w rączce.

Herbatniczki dla niemowląt

Batoniki z dodatkiem owoców i płatków owsianych

Kiedy Twój skarb skończy roczek, zaproponuj mu owocowo-zbożową przekąskę. Batoniki Gerber dostępne są w trzech wariantach smakowych.

Batoniki Gerber JUNIOR:

Batoniki dla dzieci po 12. miesiącu życia

Dlaczego warto wybrać przekąski dla dzieci od Nestlé?


Pomagają poznawać nowe smaki i konsystencje.Są pomocne w nauce żucia i gryzienia.Można zabrać je na spacer oraz w podróż.Niektóre z nich zawierają składniki ważne dla rozwoju dziecka (m.in.: witaminy, wapń, żelazo).

Czytaj dalej

Dołącz do Programu Nestlé Baby&me

Pozwól nam wspierać Cię naszą wiedzą i doświadczeniem na poszczególnych etapach rozwoju Twojego maluszka!

Mamy oceniają tę treść na 0/5
Szukaj

Nadal nie znalazłaś tego
Czego szukasz?

Wypróbuj naszą nową wyszukiwarkę. Zawsze znajdziesz tam coś dla siebie.