po 8. miesiącu
Produkt Kaszki Nestlé – produkty dla niemowląt i małych dzieci
Add this post to favorites

Nestlé Kaszka mleczno-ryżowa Jabłko Wiśnia

5
5/5 2 opinie

Pełnowartościowy, bezglutenowy posiłek o smaku jabłkowo-wiśniowym dostosowany do potrzeb i możliwości niemowląt oraz małych dzieci. Kaszka mleczno-ryżowa Jabłko Wiśnia od Nestlé zawiera immunoskładniki* (cynk, żelazo, witaminy A** i C), jod, ALA (omega-3), aż 11 witamin oraz kultury bakterii Bifidobacterium lactis.

Odkryj zalety kaszki mleczno-ryżowej Jabłko Wiśnia

 

Twój maluszek skończył już 8 miesięcy? Podaj mu kaszkę mleczno-ryżową o smaku jabłkowo-wiśniowym, która jest pełnowartościowym bezglutenowym posiłkiem dopasowanym do potrzeb oraz możliwości niemowląt i małych dzieci. Aby ją przygotować, wystarczy dodać wodę!

Już jedna porcja kaszki Nestlé Jabłko Wiśnia dostarcza ponad 50% dziennego zapotrzebowania dziecka na żelazo, które jest ważne dla rozwoju funkcji poznawczych, a witamina C wspomaga jego wchłanianie. W składzie znajdują się również immunoskładniki* wspierające układ odpornościowy, kultury bakterii Bifidobacterium lactis, które naturalnie zasiedlają przewód pokarmowy dzieci karmionych piersią, ALA wspierający rozwój mózgu oraz aż 11 witamin!

 

Nestlé Kaszka mleczno-ryżowa Jabłko Wiśnia benefity

 

Benefity Nestle Baby&me
Dołącz do programu Nestlé Baby&Me!

Sprawdź, jak wiele korzyści dla Ciebie przygotowaliśmy.

rating review icon
ZOBACZ CO MYŚLĄ INNI RODZICE

Średnia ocena

5
5
2 opinie użytkowników

Oceny społeczności

 • 5 star
  2
 • 4 star
  0
 • 3 star
  0
 • 2 star
  0
 • 1 star
  0

Dodaj nową opinię

5
miliam87 Maj 12, 2020

Kaszka wiśnia - jabłko jest jedną z najsmaczniejszych jakie próbowałyśmy :) zapach cudowny a smak jeszcze lepszy :)

5
Magdalena Gru 11, 2018

Ulubiona kaszka i ulubiony smak mojego syna. Mimo, że na jedzenie ma mało czasu, bo zwykle ważniejsza jest zabawa, kaszka zawsze witana jest z radością i zjadana do ostatniej łyżeczki. Smak jabłko - wiśnia jest tak kuszący, że zdarza mi się przygotować ró