po 12. miesiącu
Produkt NANCARE
Add this post to favorites

NANCARE® FLORA-SUPPORT

0
0 opinie

Poznaj suplement diety NANCARE® FLORA-SUPPORT. To produkt do stosowania przy biegunce oraz w czasie i po antybiotykoterapii, który zawiera HMO: 2’-FL i LNnT – oligosacharydy z grupy najliczniej występujących oligosacharydów w mleku kobiecym oraz probiotyk Lactobacillus rhamnosus – żywe kultury bakterii (aż 10 miliardów w jednej porcji), które mają zdolność do kolonizacji jelita dziecka, co wpływa na skład jego mikroflory. Saszetki możesz podawać po 1. roku życia.

melisa logo

E-melissa

Super Pharm

Super-Pharm

Poznaj suplement diety NANCARE® FLORA - SUPPORT

 

Od ponad 150 lat Nestlé jest ekspertem w żywieniu dzieci. Aby wspierać rozwój i odpowiadać na potrzeby Twojego dziecka, stworzyliśmy suplement diety NANCARE® FLORA-SUPPORT do stosowania przy biegunce oraz w czasie i po antybiotykoterapii. Produkt jest kompozycją dwóch oligosacharydów mleka kobiecego: 2’-fukozylolaktozy (2’-FL) i Lakto-N-neotetraozy (LNnT) oraz kultur bakterii Lactobacillus rhamnosus, które wspomagają mikroflorę jelitową dziecka.

Wskazane jest, aby suplementację NANCARE® FLORA-SUPPORT rozpocząć najlepiej równolegle z przyjmowaniem antybiotyków. Zalecana jest również kontynuacja podawania L. rhamnosus przez cały czas leczenia antybiotykami oraz przez 1 do 3 tygodni po jego zakończeniu. Suplement diety możesz podawać maluszkowi po 1. roku życia.


benefity

 

rating review icon

ZOBACZ CO MYŚLĄ INNI RODZICE

Średnia ocena

0
0
0 opinie użytkowników

Oceny społeczności

 • 5 star
  0
 • 4 star
  0
 • 3 star
  0
 • 2 star
  0
 • 1 star
  0

Dodaj nową opinię