Style - produkty

CSS - Node Type Product

CSS - NANCare Flora support (node/3058390)

Produkty - udostępnij
X

NANCARE

NANCARE® FLORA-SUPPORT

Poznaj suplement diety NANCARE® FLORA-SUPPORT. To produkt do stosowania przy biegunce oraz w czasie i po antybiotykoterapii, który zawiera 2’-FL i LNnT – oligosacharydy z grupy najliczniej występujących oligosacharydów w mleku kobiecym oraz probiotyk Lactobacillus rhamnosus – żywe kultury bakterii (aż 1 miliard w jednej porcji), które mają zdolność do kolonizacji jelita dziecka, co wpływa na skład jego mikroflory. Saszetki możesz podawać po 1. roku życia.

wapteka Kup online melissa Kup online doz Kup online doz Kup online

  Poznaj suplement diety NANCARE® FLORA - SUPPORT

  Od ponad 150 lat Nestlé jest ekspertem w żywieniu dzieci. Aby odpowiadać na potrzeby Twojego maluszka, stworzyliśmy suplement diety NANCARE® FLORA - SUPPORT do stosowania przy biegunce oraz w czasie i po antybiotykoterapii. Produkt jest kompozycją dwóch oligosacharydów mleka kobiecego: 2’-fukozylolaktozy (2’-FL) i Lakto-N-neotetraozy (LNnT) oraz kultur bakterii Lactobacillus rhamnosus, które mają zdolność do kolonizacji jelita dziecka, co wpływa na skład jego mikroflory.

  Wskazane jest, aby suplementację NANCARE® FLORA - SUPPORT rozpocząć najlepiej równolegle z przyjmowaniem antybiotyków. Zalecana jest również kontynuacja podawania L. rhamnosus przez cały czas leczenia antybiotykami oraz przez 1 do 3 tygodni po jego zakończeniu. Suplement diety możesz podawać maluszkowi po 1. roku życia

  BENEFITY NANCARE FLORA SUPPORT

  Jaką funkcję pełni mikroflora (mikrobiota) jelitowa i dlaczego jest tak ważna?

  Skład mikroflory jelitowej jest bardzo złożony i zależny od wielu czynników, między innymi od sposobu odżywiania. Zachowanie równowagi mikroflory jest istotne dla całego organizmu człowieka – wspiera jego właściwe funkcjonowanie od pierwszych dni życia. Równowaga ta może jednak zostać łatwo zaburzona, np. przez biegunki czy kuracje antybiotykami.

  Jak antybiotykoterapia wpływa na mikroflorę jelitową?
  Stosowanie antybiotyków, mimo zwalczania groźnych bakterii chorobotwórczych, niszczy korzystne mikroorganizmy występujące w układzie pokarmowym człowieka. Leki te mają także negatywny wpływ na funkcjonowanie jelit. Częstym skutkiem ubocznym antybiotykoterapii jest pojawienie się biegunek.

  Skład NANCARE® FLORA - SUPPORT

  Składniki

  maltodekstryna, 2’-fukozylolaktoza (2’-FL) (zawiera laktozę), Lakto-N-neotetraoza (LNnT)(zawiera laktozę), kultury bakterii L. rhamnosus (CGMCC 1.3724).

  Informacja żywieniowa
   Na porcję: 2 saszetki
  2’-fukozylolaktoza1,0 g
  Lakto-N-neotetraoza0,5 g
  L.rhamnosus (CGMCC 1.3724)1x10⁹ CFU
  Gramatura

  Opakowanie: 21 g (14 x 1,5 g)

  opakowanie nancare flora support

  Sposób przygotowania i spożycia NANCARE® FLORA - SUPPORT

  1 Stosuj 2 saszetki na dzień.

  1 Otwórz saszetkę wzdłuż przerywanej linii. 

  1 Dodaj całą zawartość jednej saszetki do mleka modyfikowanego lub innego napoju (minimum 50 ml). 
  Mieszaj, aż do całkowitego rozpuszczenia się proszku i bezpośrednio po przygotowaniu podaj dziecku.

  1 Każde opakowanie zawiera 14 saszetek, co odpowiada 7 porcjom. 

  Zasady stosowania i przechowywania NANCARE® FLORA - SUPPORT
  1. Zalecana dzienna porcja do spożycia: 2 saszetki.
  2. Opakowanie zawiera 7 porcji.
  3. Najlepiej spożyć przed końcem: patrz oznakowanie na etykiecie saszetki.
  4. Przechowywać w temperaturze pokojowej (maksymalnie 25°C) w chłodnym i suchym miejscu. Unikaj ekspozycji produktu na źródła ciepła, światło oraz kontakt z wodą. Produkt pakowany w atmosferze ochronnej.
  5. Stosowanie suplementu nie jest wskazane tego samego dnia, co karmienie piersią lub innym pokarmem zawierającym L. rhamnosus oraz oligosacharydy 2'-FL i/lub LNnT.
  6. Nie dodawaj do zbyt gorących potraw bądź napojów. Ciepło może uszkodzić lub nawet zniszczyć żywe kultury bakterii w suplemencie diety NANCARE® FLORA - SUPPORT.
  Ważna informacja

  Suplement diety nie może być stosowany jako substytut mleka kobiecego, zróżnicowanej i zbilansowanej diety dziecka oraz zdrowego trybu życia. Przed użyciem zasięgnij porady lekarza, zwłaszcza w przypadku podejrzenia lub stwierdzenia obniżonej odporności. Nie przekraczaj zalecanej dziennej porcji do spożycia. Przechowuj w sposób niedostępny dla małych dzieci.

  Promotional Area: 

   

  baner nancare flora support

  Mamy oceniają tę treść na 0/5
  avatar
  Szukaj

  Nadal nie znalazłaś tego
  Czego szukasz?

  Wypróbuj naszą nową wyszukiwarkę. Zawsze znajdziesz tam coś dla siebie.