Style - produkty

CSS - Node Type Product

CSS - NANCare Flora Pro (node/3058389)

Produkty - udostępnij
X

NANCARE

NANCARE® FLORA-PRO

Poznaj suplement diety NANCARE® FLORA-PRO. Produkt zawiera probiotyk – żywe kultury bakterii Lactobacillus rhamnosus (aż 1 miliard w porcji), które mają zdolność do kolonizacji jelita dziecka, co wpływa na skład jego mikroflory. Jest odpowiedni do stosowania przy biegunce i antybiotykoterapii. Krople możesz podawać już od 1. dnia życia.

waptekaKup online dozKup online doz Kup online

  Poznaj suplement diety NANCARE® FLORA-PRO

  Od ponad 150 lat Nestlé jest ekspertem w żywieniu dzieci. Aby odpowiadać na potrzeby Twojego maluszka, stworzyliśmy suplement diety NANCARE® FLORA-PRO do stosowania przy biegunce, a także w trakcie i po antybiotykoterapii.

  Produkt zawiera probiotyk, żywe kultury bakterii Lactobacillus rhamnosus, które mają zdolność do kolonizacji jelita dziecka. W każdej porcji jest ich aż miliard! Suplement diety ma neutralny smak i możesz podawać go maluszkowi już od 1. dnia życia.

  flora pro banner

  Jaką funkcję pełni mikroflora (mikrobiota) jelitowa i dlaczego jest tak ważna?

  Skład mikroflory jelitowej jest bardzo złożony i zależny od wielu czynników, między innymi od sposobu odżywiania. Zachowanie równowagi mikroflory jest istotne dla całego organizmu człowieka – wspiera jego właściwe funkcjonowanie od pierwszych dni życia. Równowaga ta może jednak zostać łatwo zaburzona, np. przez biegunki czy kuracje antybiotykami.

  Jak antybiotykoterapia wpływa na mikroflorę jelitową?
  Stosowanie antybiotyków, mimo zwalczania groźnych bakterii chorobotwórczych, niszczy korzystne mikroorganizmy występujące w układzie pokarmowym człowieka. Leki te mają także negatywny wpływ na funkcjonowanie jelit. Częstym skutkiem ubocznym antybiotykoterapii jest pojawienie się biegunek.

  Skład NANCARE® FLORA-PRO

  Składniki

  średniołańcuchowe trójglicerydy, kultury bakterii L. rhamnosus GG (ATCC 53103), olej shea, emulgator (mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych). 

  Informacja żywieniowa
   Na porcję: 9 kropli
  L.rhamnosus GG (ATCC 53103)1x10⁹ CFU
  Gramatura

  Opakowanie zawiera 5 ml.

  nan_care-flora_pro

  Sposób przygotowania

  1 Dobrze wstrząśnij.

  1 Przechyl butelkę pod kątem 45°, aby rozpocząć podawanie kropli.

  1 Podawaj łyżeczką, na piersi matki lub wymieszaj z napojem.

  1 Zawiera żywe bakterie wrażliwe na ciepło, dlatego dodawaj krople tylko do letnich płynów. Przeczytaj uważnie instrukcję. 

  Zasady stosowania i przechowywania NANCARE® FLORA-PRO
  1. Zalecana dzienna porcja do spożycia: 9 kropli.
  2. Opakowanie zawiera 15 porcji.
  3. Najlepiej spożyć przed końcem: patrz oznakowanie na etykiecie butelki.
  4. Przechowywać w temperaturze pokojowej (maksymalnie 25°C) w chłodnym i suchym miejscu. Unikaj ekspozycji produktu na źródła ciepła, światło oraz kontakt z wodą. Produkt pakowany w atmosferze ochronnej.
  Ważna informacja

  Suplement diety nie może być stosowany jako substytut mleka kobiecego, zróżnicowanej i zbilansowanej diety dziecka oraz zdrowego trybu życia. Przed użyciem zasięgnij porady lekarza, jeśli dziecko przyjmuje inne produkty zawierające te same kultury bakterii, a także w przypadku podejrzenia lub stwierdzenia obniżonej odporności. Nie dodawaj kropli do zbyt gorących potraw lub napojów. Ciepło może uszkodzić lub nawet zniszczyć żywe kultury bakterii w suplemencie diety NANCARE® FLORA-PRO. Nie przekraczaj zalecanej dziennej porcji do spożycia. Przechowuj w sposób niedostępny dla małych dzieci.

   

  Mamy oceniają tę treść na 0/5
  avatar
  Szukaj

  Nadal nie znalazłaś tego
  Czego szukasz?

  Wypróbuj naszą nową wyszukiwarkę. Zawsze znajdziesz tam coś dla siebie.