Style - produkty

Produkty - udostępnij
X

LITTLE STEPS®

LITTLE STEPS® 2

Twoje dziecko jest w trakcie niesamowitej podróży. Stale zdobywa nowe umiejętności i pokonuje małe wyzwania. Każdego dnia potrzebuje składników, które pomogą mu zdrowo rosnąć i rozwijać się. Pomóż mu stawiać najważniejsze, pierwsze kroki dzięki LITTLE STEPS® 2.

Bez oleju palmowego.

geminiKup online geminiKup online mlekolandia.plKup online rossmannKup online allegroKup online

po 6. miesiącu

  Odkryj zalety produktu

  Mleko następne LITTLE STEPS® 2 ma skład skomponowany specjalnie, aby zaspokoić potrzeby żywieniowe Twojego malca w trakcie najbardziej wymagającego etapu w jego życiu.

  LITTLE STEPS® 2 jest mlekiem następnym w proszku przeznaczonym dla zdrowych niemowląt powyżej 6. miesiąca życia, jako płynny składnik diety podczas okresu odstawienia od piersi i po jego zakończeniu. Jest odpowiednie także do dokarmiania i stanowi tylko jeden z elementów zróżnicowanej diety niemowlęcia.

  *Zawartość zgodnie z przepisami prawa.

  Tabela wartości odżywczych i składniki produktu
  Tabela karmienia
  Gramatura
  Sposób przygotowania
  Zachowaj zasady bezpieczeństwa
  Czas na kolejny etap rozwoju
  Ważna informacja
  Mamy oceniają tę treść na 4.95/5

  Polecam!

  Dobre mleko w dobrej cenie. Synek uwielbia je.

  Daje radę

  Dobry produkt zastępczy, szybki w przygotowaniu. Polecam

  Little steps 2

  Dobre mleko w dobrej cenie. Dobrze się rozpuszcza, nie tworzą się grudki. Dziecko chętnie je pije. Fajna alternatywa dla piersi gdy dziecko musi zostać z kimś innym niż mama.

  Polecam

  Mleko świetnie przyswajalne przez dziecko. Nie zaobserwowałam żadnych zaparć ani bólów brzucha. Za brak oleju palmowego daje duży plus. Dodatkowo cena jest bardzo korzystna. Składem nie odbiega od droższych produktów tego typu. Polecam

  Mniam

  Świetne mleko w rozsadnej cenie. Stosujemy je w celu uzupełnienia diety naszego dziecka. Jemu smakuje, wiec i on jest zadowolony i my :)

  Szukaj

  Nadal nie znalazłaś tego
  Czego szukasz?

  Wypróbuj naszą nową wyszukiwarkę. Zawsze znajdziesz tam coś dla siebie.