Style - produkty

CSS - Node Type Product

Produkty - udostępnij
X

LITTLE STEPS® 2

LITTLE STEPS® 2

Twoje dziecko jest w trakcie niesamowitej podróży. Stale zdobywa nowe umiejętności i pokonuje małe wyzwania. Każdego dnia potrzebuje składników, które pomogą mu zdrowo rosnąć i rozwijać się. Pomóż mu stawiać najważniejsze, pierwsze kroki dzięki LITTLE STEPS® 2.

Bez oleju palmowego.

geminiKup online geminiKup online mlekolandia.plKup onlineolmedKup online rossmannKup online waptekaKup online

po 6. miesiącu

  Odkryj zalety produktu

  Mleko następne LITTLE STEPS® 2 ma skład skomponowany specjalnie, aby zaspokoić potrzeby żywieniowe Twojego malca w trakcie najbardziej wymagającego etapu w jego życiu.

  mleko następne LITTLE STEPS 2

  LITTLE STEPS® 2 jest mlekiem następnym w proszku przeznaczonym dla zdrowych niemowląt powyżej 6. miesiąca życia, jako płynny składnik diety podczas okresu odstawienia od piersi i po jego zakończeniu. Jest odpowiednie także do dokarmiania i stanowi tylko jeden z elementów zróżnicowanej diety niemowlęcia.

  *Zawartość zgodnie z przepisami prawa.

  Tabela wartości odżywczych i składniki produktu
  Tabela karmienia
  Gramatura
  Sposób przygotowania
  Zachowaj zasady bezpieczeństwa
  Czas na kolejny etap rozwoju
  Ważna informacja
  Mamy oceniają tę treść na 4.96/5

  Super mleczko

  Córce smakuje, nie boli brzuszek a to jest najważniejsze. nie ma żadnych problemów.

  Nestle little steps2

  Dostałam próbkę mleka 3 miesiące temu, wtedy dla synka było za wcześnie. Mały ma 10 miesiąc pomału dokarmiamy się rano i wieczorem. Jeszcze cyca do spania dostaje. Mleczko Little Steps 2 bardzo mu smakuje i po całkowitym odstawienia od piersi zostaniemy przy nim.

  Rewelacja

  Brak oleju palmowego czyni cuda.

  Super mleczko

  Córce smakowało, nie bolał ją brzuszek

  Super mleko

  Moim zdaniem Little Steps 2 jest bardzo dobrym mlekiem modyfikowanym. Moja córeczka od trzech tygodni pije Little Steps 2 i widać, że to mleko bardzo dobrze jej służy: malutką nie męczą zaparcia, biegunki czy wzdęcia. Smak i zapach mleka Little Steps 2 jest bardzo przyjemny a sposób przygotowania prosty oraz szybki. Uważam, że skład omawianego produktu jest optymalnie dostosowany do potrzeb niemowląt po 6 miesiącu życia a dodatek cennych kwasów tłuszczowych DHA jest dla mnie wielką zaletą. Szczerze polecam!

  Szukaj

  Nadal nie znalazłaś tego
  Czego szukasz?

  Wypróbuj naszą nową wyszukiwarkę. Zawsze znajdziesz tam coś dla siebie.