Style - produkty

Produkty - udostępnij
X

LITTLE STEPS® 2

LITTLE STEPS® 2

Twoje dziecko jest w trakcie niesamowitej podróży. Stale zdobywa nowe umiejętności i pokonuje małe wyzwania. Każdego dnia potrzebuje składników, które pomogą mu zdrowo rosnąć i rozwijać się. Pomóż mu stawiać najważniejsze, pierwsze kroki dzięki LITTLE STEPS® 2.

Bez oleju palmowego.

geminiKup online geminiKup online mlekolandia.plKup onlineolmedKup online rossmannKup online allegroKup online

po 6. miesiącu

  Odkryj zalety produktu

  Mleko następne LITTLE STEPS® 2 ma skład skomponowany specjalnie, aby zaspokoić potrzeby żywieniowe Twojego malca w trakcie najbardziej wymagającego etapu w jego życiu.

  LITTLE STEPS® 2 jest mlekiem następnym w proszku przeznaczonym dla zdrowych niemowląt powyżej 6. miesiąca życia, jako płynny składnik diety podczas okresu odstawienia od piersi i po jego zakończeniu. Jest odpowiednie także do dokarmiania i stanowi tylko jeden z elementów zróżnicowanej diety niemowlęcia.

  *Zawartość zgodnie z przepisami prawa.

  Tabela wartości odżywczych i składniki produktu
  Tabela karmienia
  Gramatura
  Sposób przygotowania
  Zachowaj zasady bezpieczeństwa
  Czas na kolejny etap rozwoju
  Ważna informacja
  Mamy oceniają tę treść na 4.95/5

  Świetne mleko

  Zaskoczyło mnie bardzo pozytywnie używaliśmy dotychczas innego mleka, ale po przetestowaniu mleka Little steps 2, zdecydowałam, że będziemy go używać. Mleko smakuje maluchowi, nie pieni się tak jak te które dotychczas używaliśmy, fajnie, że jest pakowane w opakowaniach po 300g i ma przesympatyczną miarkę, no i najważniejsze ma super skład dla brzuszka mojego maluszka:) dzięki nestle i testom przekonaliśmy się do tego mleka z całego serca dziękujemy :)

  Alicja mówi mniam

  Mamy to szczęście, że zalapalismy się do testowania mleka i muszę powiedzieć, że jestem mile zaskoczona. Córce mleko smakuje, nie miala problemu z jego przyswojeniem (wcześniej od 3msc była na innym mleku modyfikowanym-drozszym), brak kłopotów z brzuszkiem. Alicja zadowolona bo mleko pyszota a rodzice szczęśliwi bo zaoszczedzom sporo kupując Little Steps 2. Polecam z całego serca i dziękujemy Nestlé za możliwość testowania produktu.

  Mleko Little Steps 2

  Polecam! Moje dziecko bez problemu przeszło z karmienia piersią na to mleko. Zadnych efektów ubocznych i super skład

  Polecam!

  Dobre mleko w dobrej cenie. Synek uwielbia je.

  Daje radę

  Dobry produkt zastępczy, szybki w przygotowaniu. Polecam

  Szukaj

  Nadal nie znalazłaś tego
  Czego szukasz?

  Wypróbuj naszą nową wyszukiwarkę. Zawsze znajdziesz tam coś dla siebie.