po 2. roku
Produkt LITTLE STEPS®
Add this post to favorites

LITTLE STEPS® 4

5
5/5 8 opinie

Twoje dziecko jest w trakcie niesamowitej podróży. Stale zdobywa nowe umiejętności i pokonuje małe wyzwania. Każdego dnia potrzebuje składników, które pomogą mu prawidłowo się rozwijać. Po 2. roku życia potrzeby żywieniowe maluszka wciąż znacząco różnią się od Twoich. Pomóż mu je zaspokoić dzięki LITTLE STEPS® 4 o smaku waniliowym.

 

Bez oleju palmowego.

Poznaj LITTLE STEPS® 4

 

Nestlé już od 150 lat wspiera rodziców, tworząc produkty dla niemowląt i małych dzieci. Wszystko po to, by na twarzy Twojego maluszka codziennie gościł promienny uśmiech. Z myślą o dwulatkach stworzyliśmy produkt na bazie mleka LITTLE STEPS® 4 o smaku waniliowym. Zawiera ono żelazo, które przyczynia się do prawidłowego rozwoju funkcji poznawczych, a także wapń i witaminę D wspomagające rozwój kości oraz inne składniki odżywcze. Produkt nie zawiera oleju palmowego.

LITTLE STEPS® 4 - Benefity
Twój Doradca produktowy

Twój Doradca produktowy

Skorzystaj z podpowiedzi, jakie produkty będą najlepsze dla Twojego Maluszka

rating review icon

ZOBACZ CO MYŚLĄ INNI RODZICE

Średnia ocena

5
5
8 opinie użytkowników

Oceny społeczności

 • 5 star
  8
 • 4 star
  0
 • 3 star
  0
 • 2 star
  0
 • 1 star
  0

Dodaj nową opinię

5
Doti Wrz 28, 2022

Mleko z dobrym składem ale zmiana gramatury na minus :( będę musiała porównać tez skład czy taki sam.

5
Aldona Czer 25, 2021

Mleczko marki NAN Little Steps 4 to świetne rozwiązanie dla naszego maluszka.Naszej kruszynce bardzo smakuje,czego najlepszym dowodem jest uśmiechnięta buzia naszej córeczki.

5
Klaudia Czer 4, 2021

Właśnie jesteśmy w trakcie testowania, z czego bardzo się cieszymy, że nam się udało. Syn nawet nie poznał zmiany mleka i pije je bardzo chętnie jak dotychczas kupowane :) Nie uczula i tak właśnie myślę czy nie przejdę na nie, bo cenowo też się opłaca :)