MyFeed Personalized Content
po 6. miesiącu
Produkt Gerber
Add this post to favorites

Gerber Deserek banan, jabłko

Deserek Gerber to świetny pomysł na przekąskę dla dzieci po 6. miesiącu życia. W wygodnej tubce zamknęliśmy smaki jabłka i banana. Owoce te pozyskujemy wyłącznie od sprawdzonych, wyselekcjonowanych dostawców. Wszystkie jabłka pochodzą z polskich sadów, w których są ręcznie zbierane. Do deserku dodaliśmy też witaminę C – która ma duże znaczenie dla odporności najmłodszych.

ODKRYJ ZALETY PRODUKTU

Deserek banan, jabłko w wygodnej tubce od Gerber doskonale sprawdzi się jako przekąska w każdych warunkach – i w domu, i na spacerze czy w podróży. Zestawiliśmy w nim dwa lubiane smaki – jabłka i banana. Owoce te pozyskujemy od troskliwie dobranych dostawców, którzy dbają o ich wysoką jakość. Deserek Gerber wzbogaciliśmy też witaminą C, za to nie dodaliśmy do niego cukru – zawiera wyłącznie naturalnie występujące cukry. To propozycja przekąski, dzięki której dzieci jeszcze lepiej poznają pyszny smak owoców.

 

Gerber Jabłko Banan benefity
Baby&Me_banner_rejestracyjny z wózkiem
Graj o wózek 3w1 dla Maluszka!

Dołącz do programu Nestlé Baby&me i poznaj wszystkie benefity, które dla Ciebie przygotowaliśmy.

ikonka narzędzia
Poznaj nasze narzędzia dla Rodziców i przyszłych Rodziców
Karty do zdjęć dla Maluszka
Karty do zdjęć w ciąży i karty dla Maluszka
Kalendarz rozwoju dziecka
Kalendarz rozwoju dziecka
ikonka poczta
Te ebooki mogą Cię zainteresować
Shemat zywienia niemowlat
Schemat zywienia niemowlat
Pierwsza podróż z dzieckiem
Pierwsza podróż z dzieckiem
Ebook BLW
BLW, czyli Bobas Lubi Wybór

Nestlé Baby&me umożliwia konsumentom wystawianie opinii o swoich produktach i zapewnia dostęp do wystawianych przez konsumentów opinii o swoich produktach, jednakże na ten moment Nestlé Baby&me nie może zapewnić, czy publikowane opinie pochodzą od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.