po 4. miesiącu
Produkt Kaszki Nestlé – produkty dla niemowląt i małych dzieci
Add this post to favorites

Nestlé Kleik ryżowy

5
5/5 3 opinie

Produkt bezglutenowy, wyprodukowany z wysokiej jakości ziaren ryżu, który powstał z myślą o niemowlętach po 4. miesiącu życia. Ze względu na neutralny smak może sprawdzić się jako dodatek do zagęszczania posiłków mlecznych oraz dań i zupek jarzynowych.

Odkryj zalety Kleiku ryżowego

 

Może być to pierwszy, delikatny posiłek dla Twojego maluszka. Produkt został dostosowany do wymagań żywieniowych niemowląt i małych dzieci aż do 3. roku życia. Kleik Nestlé ryżowy może pomóc Ci łagodnie wprowadzić Twoje dziecko w świat produktów zbożowych oraz stopniowo przyzwyczaić je do nowych, półpłynnych konsystencji.

Kleik ryżowy zawiera witaminę B1*, która uczestniczy w metabolizmie węglowodanów, prawidłowym rozwoju i funkcjonowaniu układu nerwowego, oraz kultury bakterii Bifidobacterium lactis, naturalnie zasiedlające przewód pokarmowy dzieci karmionych piersią.

 

banner ryzowy

 

Benefity Nestle Baby&me
Dołącz do programu Nestlé Baby&Me!

Sprawdź, jak wiele korzyści dla Ciebie przygotowaliśmy.

rating review icon
ZOBACZ CO MYŚLĄ INNI RODZICE

Średnia ocena

5
5
3 opinie użytkowników

Oceny społeczności

 • 5 star
  3
 • 4 star
  0
 • 3 star
  0
 • 2 star
  0
 • 1 star
  0

Dodaj nową opinię

5
Agnieszka Paź 27, 2021

Super dodatek do posiłków

5
Aleksandra Maj 12, 2020

Dajemy z owocami, super jako śniadanie dla synka.

5
Katarzyna Kwie 1, 2019

Nestle kleik ryżowy to pierwszy produkt jaki podałam swojemu dziecku przy rozszerzaniu diety w wieku 4 miesiecy, zaczynając od 0,5 łyżeczki do mleka. Wystąpiła reakcja lekkich wypieków na policzkach. Po upływie 2 tygodni już się nie pojawiają, a ja stopni