Style - produkty

CSS - Node Type Product

Produkty - udostępnij
X

Kaszki Nestlé – produkty dla niemowląt i małych dzieci

Nestlé Kaszka mleczno-ryżowa Banan

Pełnowartościowy, bezglutenowy posiłek o smaku bananowym dostosowany do potrzeb i możliwości niemowląt i małych dzieci. Kaszka mleczno-ryżowa Banan od Nestlé zawiera immunoskładniki (cynk, żelazo, witaminy A* i C), jod, ALA (omega-3), 11 witamin oraz kultury bakterii Bifidobacterium lactis.

geminiKup onlinemlekolandia.plKup onlinerossmannKup onlinedrogeria-waptekaKup online

  Odkryj zalety kaszki mleczno-ryżowej Banan

  Pierwsze zboża możesz wprowadzać do diety maluszka już po 4. miesiącu życia. Pomoże Ci w tym kaszka mleczno-ryżowa Banan, będąca pełnowartościowym bezglutenowym posiłkiem dopasowanym do potrzeb oraz możliwości niemowląt i małych dzieci. Aby ją przygotować, wystarczy dodać wodę!

  Już jedna porcja kaszki Nestlé Banan dostarcza ponad 50% dziennego zapotrzebowania dziecka na żelazo, które jest ważne dla rozwoju funkcji poznawczych, a witamina C wspomaga jego wchłanianie. W składzie znajdują się również immunoskładniki* wspierające układ odpornościowy, kultury bakterii Bifidobacterium lactis, które naturalnie zasiedlają przewód pokarmowy dzieci karmionych piersią, ALA wspierający rozwój mózgu oraz aż 11 witamin!

  Kaszka mleczno-ryżowa Banan od Nestle

  Tabela wartości odżywczych i składniki produktu
  Tabela karmienia
  Gramatura
  Sposób przygotowania
  Zachowaj zasady bezpieczeństwa
  Warto wiedzieć
  Ważna informacja
  Mamy oceniają tę treść na 5/5
  avatar
  avatar

  jest pyszna

  od ukończenia 5 miesiąca mój syn się nią po prostu zajada. jest pyszna

  avatar

  Pyszny, pełnowartościowy posiłek

  Mojemu synkowi bardzo smakuje kaszka mleczno-ryżowa banan od Nestle. Mimo, że kaszka jest przeznaczona od 4 miesiąca życia, a mój synek ma ponad rok, to uwielbia tą kaszkę. Kaszka mleczno ryżowa banan Nestlé powoduje, że śniadanko znika szybko z talerza. Mój synek uwielbia tą kaszkę również na kolację. Kaszka ma niesamowity skład i jest pełnowartościowym posiłkiem.

  avatar

  Pyszna zdrowa kaszka

  Kaszka mleczno ryżowa nestle banan to pierwsza kaszka ,którą córcia zjadła ze smakiem.Wcześniej nie chciała jeść kaszek choć starsza córka 10 lat je zjada ze smakiem .Olbrzymi plus dla Nestle za ulepszony skłąd bez oleju palmowego.SMACZNIE POLECAMY !

  avatar

  Ulubione sniadanko

  Najbardziej mojej corci smakuje kaszka bananów co prawda jest ona og 4 miesiąca a mamy już roczek ale dopiero teraz zaczęły nam smakować kaszki. Jemy je na śniadanko a potem jest zabawa z pełnym brzuszkiem

  avatar

  Ulubiony smak kaszki mojej córki. Idealna na każdy posiłek. Smaczna i słodka.

  Szukaj

  Nadal nie znalazłaś tego
  Czego szukasz?

  Wypróbuj naszą nową wyszukiwarkę. Zawsze znajdziesz tam coś dla siebie.