po 4. miesiącu
Produkt Kaszki Nestlé – produkty dla niemowląt i małych dzieci
Add this post to favorites

Nestlé Kaszka mleczno-ryżowa Banan

5
5/5 6 opinie

Pełnowartościowy, bezglutenowy posiłek o smaku bananowym dostosowany do potrzeb i możliwości niemowląt i małych dzieci. Kaszka mleczno-ryżowa Banan od Nestlé zawiera immunoskładniki (cynk, żelazo, witaminy A* i C), jod, ALA (omega-3), 11 witamin oraz kultury bakterii Bifidobacterium lactis.

Odkryj zalety kaszki mleczno-ryżowej Banan

 

Pierwsze zboża możesz wprowadzać do diety maluszka już po 4. miesiącu życia. Pomoże Ci w tym kaszka mleczno-ryżowa Banan, będąca pełnowartościowym bezglutenowym posiłkiem dopasowanym do potrzeb oraz możliwości niemowląt i małych dzieci. Aby ją przygotować, wystarczy dodać wodę!

Już jedna porcja kaszki Nestlé Banan dostarcza ponad 50% dziennego zapotrzebowania dziecka na żelazo, które jest ważne dla rozwoju funkcji poznawczych, a witamina C wspomaga jego wchłanianie. W składzie znajdują się również immunoskładniki* wspierające układ odpornościowy, kultury bakterii Bifidobacterium lactis, które naturalnie zasiedlają przewód pokarmowy dzieci karmionych piersią, ALA wspierający rozwój mózgu oraz aż 11 witamin!

 

Nestlé Kaszka mleczno-ryżowa Banan
rating review icon

ZOBACZ CO MYŚLĄ INNI RODZICE

Średnia ocena

5
5
6 opinie użytkowników

Oceny społeczności

 • 5 star
  6
 • 4 star
  0
 • 3 star
  0
 • 2 star
  0
 • 1 star
  0

Dodaj nową opinię

5
Marek Marz 30, 2020

od ukończenia 5 miesiąca mój syn się nią po prostu zajada. jest pyszna

5
Marzena Marz 24, 2020

Mojemu synkowi bardzo smakuje kaszka mleczno-ryżowa banan od Nestle. Mimo, że kaszka jest przeznaczona od 4 miesiąca życia, a mój synek ma ponad rok, to uwielbia tą kaszkę. Kaszka mleczno ryżowa banan Nestlé powoduje, że śniadanko znika szybko z talerza.

5
Wioletta Marz 15, 2020

Kaszka mleczno ryżowa nestle banan to pierwsza kaszka ,którą córcia zjadła ze smakiem.Wcześniej nie chciała jeść kaszek choć starsza córka 10 lat je zjada ze smakiem .Olbrzymi plus dla Nestle za ulepszony skłąd bez oleju palmowego.SMACZNIE POLECAMY !