Ważna informacja

Zdrowa dieta matki w czasie ciąży i po porodzie pomaga gromadzić składniki odżywcze niezbędne do prawidłowego przebiegu ciąży, przygotowuje do okresu laktacji i pomaga ją utrzymać. Jeśli zdecydujesz się karmić piersią, zadbaj, by Twoja dieta była zdrowa i prawidłowo zbilansowana. Po porodzie, najlepszym sposobem żywienia maluszka jest karmienie piersią. Mleko mamy zapewnia mu bowiem doskonale zbilansowaną dietę i chroni przed chorobami.
Jeśli zdecydujesz się nie karmić piersią, pamiętaj że ta decyzja jest trudna do odwrócenia. Stosowanie mleka modyfikowanego niesie ze sobą konsekwencje socjalne i finansowe, które powinnaś wziąć pod uwagę. Dodatkowo, rozpoczęcie częściowego dokarmiania butelką spowoduje zmniejszenie ilości wytwarzanego mleka.
Dla zdrowia Twojego dziecka ważne jest, by mleko modyfikowane przygotowywać, stosować i przechowywać zawsze zgodnie z informacją na opakowaniu. Przed podjęciem decyzji dotyczącej sposobu karmienia malucha porozmawiaj z lekarzem lub położną. Wskazówki specjalistów pomogą Ci odpowiednio przygotować się do karmienia piersią oraz utrzymać laktację.
Oświadczam, że chcę przeglądać informacje dotyczące mlek początkowych.

Style - produkty

CSS - Node Type Product

CSS NAN OPTIPRO® Plus 1 HMO (node/2247306)

Produkty - udostępnij
X
od 1 roku życia

NAN 1

NAN OPTIPRO® Plus 1 HMO

NAN OPTIPRO® Plus 1 HMO jest mlekiem początkowym w płynie przeznaczonym dla zdrowych niemowląt od urodzenia, które z różnych przyczyn nie są karmione piersią. Produkt jest dostępny w dwóch pojemnościach: 70 ml oraz 90 ml.

Kup teraz:

geminiKup online mlekolandia.plKup onlinedrogeria-waptekaKup online

 

od 1. dnia życia

Poznaj NAN OPTIPRO® Plus 1 HMO

Mleko początkowe NAN OPTIPRO® Plus 1 HMO, przeznaczone dla zdrowych niemowląt od urodzenia, zawiera DHA*. Produkt dostępny jest w butelce 70 ml oraz 90 ml.

*Zgodnie z wymogiem prawnym dotyczącym wszystkich preparatów do początkowego żywienia niemowląt.

Sposób przygotowania NAN OPTIPRO® Plus 1 HMO
Tabela karmienia
Gramatura
Skład NAN OPTIPRO® Plus 1 HMO i tabela wartości odżywczych
Zasady bezpieczeństwa przy stosowaniu NAN OPTIPRO® Plus 1 HMO
Czas na kolejny etap rozwoju
Ważna informacja
Mamy oceniają tę treść na 5/5
avatar
avatar

Coś wspaniałego

Pierwszy raz z tym mlekiem miałam do czynienia w szpitalu...dzieciaczki, których mamy nie karmiły piersią lub miały za mało pokarmu, były nim karmione. Po porodzie, na wszelki wypadek zaopatrzyłam się w ten produkt...skoro w szpitalu podawali noworodką, czyli to coś dobrego. U nas się sprawdziło. Gdy dziecko było głodne, a chwilowo brakowało mi pokarmu. Żadnych bólów brzuszka, kolek, zaparć itp. Dziecku bardzo posmakowało.

avatar

super opcja

Moje dziecko jest na mleku NAN od urodzenia. Zwykle karmimy sie w domu i dopiero wychodzimy ale to mleko w płynie nie raz nas uratowalo jak syn nagle zglodnial na zakupach :D Wole takie niz biegac wyposazona w termosy z zimna ciepla woda proszek butelke itd :D

avatar

Wygoda i jakość!

Ten pomysł bardzo mi się spodobał - butelka jest wygodna i od razu mam gotową porcję mleczka dla mojego Maluszka :) Małej smakuje a ja wiem, ze podaje jej najlepsze mleko dostępne na rynku. Dzieki temu dbam o jej delikatny brzusszek :)

avatar

Mleko Nan optipro plus w buteleczkach

Czy można kupić w sklepie bądź w aptece mleko optipro plus w butelce? To super sprawa zwłaszcza na zakupach lub w podróży. Jeszcze nie testowałysmy ale widzę że ma bardzo bogaty i dobry skład. Jeśli to możliwe to proszę o próbkę, przetestujemy.

Szukaj

Nadal nie znalazłaś tego
Czego szukasz?

Wypróbuj naszą nową wyszukiwarkę. Zawsze znajdziesz tam coś dla siebie.