Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

CSS - samples

CSS - asortyment marki

CSS - Node Type Product

Nan 3

NAN OPTIPRO® 2

NAN 3 mleka modyfikowane wzbogacone w witaminy i składniki mineralne dla dzieci powyżej 1. roku

Roczniak ma zupełnie inne zapotrzebowanie na składniki odżywcze niż dorosły człowiek. Jego jadłospis powinien uwzględniać wyjątkowe potrzeby małego organizmu, dlatego stworzyliśmy mleka modyfikowane NAN 3 przeznaczone dla dzieci po 1. roku życia.

Kiedy maluszek rośnie, zmieniają się także jego potrzeby żywieniowe. Po pierwszych urodzinach dziecka możesz zakończyć karmienie mlekiem następnym i przejść na mleko modyfikowane wzbogacone w witaminy i składniki mineralne dla dzieci po 1. roku. Wybierz unikalne receptury produktów zawierające m.in. żelazo, które przyczynia się do prawidłowego rozwoju funkcji poznawczych oraz wapń i witaminę D, wspomagające rozwój kości.

Ważna informacja

Mleko modyfikowane w proszku, wzbogacone w witaminy i składniki mineralne dla dzieci po 1. roku, stanowi tylko część zróżnicowanej diety. Decyzję o wprowadzaniu nowych posiłków zawsze konsultuj z lekarzem. Dla zdrowia dziecka ważna jest urozmaicona i zbilansowana dieta oraz zdrowy tryb życia.

Walory produktu

  • OPTIPRO® – zaawansowana technologia białka

  • unikalna receptura zainspirowana badaniami nad mlekiem mamy prowadzonymi przez Nestlé już od 60 lat

  • immunoskładniki, czyli cynk, żelazo i witamina D ważne dla prawidłowego funkcjonowania układu odpornościowego dziecka

  • wybrane receptury mlek modyfikowanych mają w składzie oligosacharyd mleka kobiecego 2’FL

Czy wiesz, że...?

OPTIPRO®

Po pierwszych urodzinach maluszka wciąż bardzo ważnym elementem jego diety są produkty mleczne. Ilość mleka krowiego w diecie Juniora wciąż powinna być jednak kontrolowana. Skład takiego mleka nie jest dostosowany do potrzeb najmłodszych.

Odkryj nasze produkty
Mamy oceniają tę treść na 5/5
avatar
avatar

NAN OPTIPRO® PLU3

Mleko dobrze rozpuszcza się w wodzie. Mojej córce to mleko bardziej smakuje niż dotychczas stosowane mleko Bebilon. Zmieniamy mleko z Bebilon na NAN OPTIPRO® PLU3 . Ogromny plus dla tego mleka, ponieważ zawiera oligosacharyd mleka kobiecego 2’FL, kultury bakterii L. reuteri, białko, które jest dopasowane do potrzeb mojego dziecka. Na uwagę zasługuje to, że w swoim składzie mleko NAN OPTIPRO® PLU3 nie zawiera oleju palmowego. Jak dla nas najlepsze mleko i polecamy.

avatar

Nan optipro plus 3

Moja Marianna jest dość wybraną. Próbowałam różnych Mleko Modyfikowanych jednak pośród wieku Mania wybrała właśnie to i nie chce innego już nawet spróbować. Od czasu gdy zaczęła pić to mleczko skończyły się problemu z ulewaniem i brzuszkiem

avatar

Mleko na 6!

Kiedy syn skończył rok, przeszliśmy na mleko modyfikowane. Po wielu próbach okazało się, że tylko Nan Optipro Plus mu smakuje:) Na codzień używamy formy w proszku, ale naszym ostatnim odkryciem jest płynna forma - ratunek w podróży, na spacerze, czy też w domu. Jest dużą wygodą, pojemność w sam raz, higieniczne i bezpieczne opakowanie. Mieliśmy okazję przetestować - od teraz na pewno będziemy mieć zapas mleka w takiej formie w razie potrzeby! Nestlé Baby and me Polska super rozwiązanie!

avatar

NAN OPTIPRO PLUS 3

Mój synek bardzo uwielbia pic te mleko. Cieżko było nam dobrać dla niego mleko po skazie białkowej. Bardzo mu smakuje mleko i nic po nim go nie wysypuje . Jestesmy zadowoleni z mleka .

avatar

Mleczko dla półtoraroczniaka

Cieszę się, że mój malec mógł wypróbować większość ilość tego mleczka, niestety po małych próbkach nie widać różnicy, a tak już jesteśmy w połowie opakowania 800g i widzę, że zdecydowanie wzrósł apetyt na kaszki robione właśnie na bazie tego mleka. Z apetytem u mojego maluszka jest ciężko, a tu taka niespodzianka! Polecamy mamom niejadków

Szukaj

Nadal nie znalazłaś tego
Czego szukasz?

Wypróbuj naszą nową wyszukiwarkę. Zawsze znajdziesz tam coś dla siebie.