MyFeed Personalized Content

NAN 3 mleka modyfikowane wzbogacone w witaminy i składniki mineralne dla dzieci powyżej 1. roku

Nan 2 produkty

ikony

NAN OPTIPRO® 2

NAN 3 mleka modyfikowane wzbogacone w witaminy i składniki mineralne dla dzieci powyżej 1. roku

Roczniak ma zupełnie inne zapotrzebowanie na składniki odżywcze niż dorosły człowiek. Jego jadłospis powinien uwzględniać wyjątkowe potrzeby małego organizmu, dlatego stworzyliśmy mleka modyfikowane NAN 3 przeznaczone dla dzieci po 1. roku życia.

Kiedy maluszek rośnie, zmieniają się także jego potrzeby żywieniowe. Po pierwszych urodzinach dziecka możesz zakończyć karmienie mlekiem następnym i przejść na mleko modyfikowane wzbogacone w witaminy i składniki mineralne dla dzieci po 1. roku. Wybierz unikalne receptury produktów zawierające m.in. żelazo, które przyczynia się do prawidłowego rozwoju funkcji poznawczych oraz wapń i witaminę D, wspomagające rozwój kości.

Ważna informacja

Gdy maluszek przyjdzie na świat, najlepszym dla niego sposobem żywienia jest karmienie piersią. Mleko mamy zapewnia zbilansowaną dietę i chroni przed chorobami. W pełni popieramy zalecenia Światowej Organizacji Zdrowia dotyczące wyłącznego karmienia piersią przez pierwsze sześć miesięcy życia dziecka. Po tym okresie należy rozpocząć wprowadzanie żywności uzupełniającej o odpowiedniej wartości odżywczej przy jednoczesnej kontynuacji karmienia piersią do ukończenia przez dziecko 2 lat. Zdajemy sobie też sprawę z tego, że nie zawsze rodzice mogą karmić swoje dziecko mlekiem mamy. Zachęcamy do skonsultowania sposobu żywienia dziecka ze specjalistą ochrony zdrowia. Jeśli zdecydowaliście, że Wasze dziecko nie będzie karmione piersią, powinniście pamiętać, że ta decyzja jest trudna do odwrócenia - rozpoczęcie częściowego dokarmiania butelką spowoduje zmniejszenie ilości wytwarzanego mleka. Rezygnacja z karmienia piersią niesie ze sobą konsekwencje socjalne i finansowe, które należy wziąć pod uwagę. Jeśli zdecydowaliście, że maluszek będzie karmiony piersią, przypominamy, że prawidłowe zbilansowanie jadłospisu mamy jest bardzo istotne. Jej zdrowa dieta w czasie ciąży i po porodzie pomaga gromadzić składniki odżywcze niezbędne do prawidłowego przebiegu ciąży, przygotowuje do okresu laktacji i pomaga ją utrzymać. Dzieci rozwijają się w różnym tempie, dlatego czas wprowadzenia posiłków uzupełniających należy skonsultować z lekarzem lub położną. Aby uniknąć ryzyka dla zdrowia ważne jest, by żywność dla dziecka przygotowywać, stosować i przechowywać zawsze zgodnie z informacją na opakowaniu.

WALORY PRODUKTU

OPTIPRO® – zaawansowana technologia białka

 

 

 

immunoskładniki, czyli cynk, żelazo i witamina D ważne dla prawidłowego funkcjonowania układu odpornościowego dziecka

unikalna receptura zainspirowana badaniami nad mlekiem mamy prowadzonymi przez Nestlé już od 60 lat

 

wybrane receptury mlek modyfikowanych mają w składzie oligosacharyd mleka kobiecego 2’FL

CZY WIESZ, ŻE...?

nan2_rozchodniak

OPTIPRO®

 

Po pierwszych urodzinach maluszka wciąż bardzo ważnym elementem jego diety są produkty mleczne. Ilość mleka krowiego w diecie Juniora wciąż powinna być jednak kontrolowana. Skład takiego mleka nie jest dostosowany do potrzeb najmłodszych.

Odkryj nasze produkty
NAN OPTIPRO® 3

po 12. miesiącu

NAN OPTIPRO® 3
0
0/5

Z myślą o dzieciach po 1. roku życia stworzyliśmy NAN OPTIPRO® 3 – produkt na bazie mleka wzbogacony w witaminy i składniki mineralne. To odpowiedni pokarm uzupełniający dla Twojej pociechy, który dostarczy jej składników odżywczych potrzebnych do prawidłowego rozwoju na tym ważnym etapie, czyli po pierwszych urodzinach.

NAN OPTIPRO® Plus 3 HMO

po 12. miesiącu

NAN OPTIPRO® Plus 3 HMO
5
5/5

Roczniak ma zupełnie inne zapotrzebowanie na składniki odżywcze niż dorosły człowiek, więc jego jadłospis powinien uwzględniać wyjątkowepotrzeby małego organizmu. 

NAN ExpertPro HA 3

po 10. miesiącu

NAN EXPERTPRO HA 3
5
5/5

NAN EXPERTpro HA 3 jest produktem na bazie mleka, wzbogaconym w witaminy i składniki mineralne, w proszku przeznaczonym dla zdrowych dzieci powyżej 10. miesiąca, które nie są karmione piersią. Stanowi kontynuację karmienia mlekiem następnym NAN EXPERTPRO HA 2.

Search icon

Nie znalazłaś/eś potrzebnych informacji?

Wypróbuj naszą wyszukiwarkę