Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

CSS - samples

CSS - asortyment marki

NAN OPTIPRO® 2

Mleka modyfikowane NAN 3

Mleka modyfikowane NAN OPTIPRO® 3 powstały z myślą o dzieciach po 1. roku życia, jako płynny składnik ich urozmaiconej diety, podczas okresu odstawienia od piersi i po jego zakończeniu.

Mleka modyfikowane NAN OPTIPRO® 3 powstały z myślą o dzieciach od 1. roku życia, jako płynny składnik ich urozmaiconej diety, podczas okresu odstawienia od piersi i po jego zakończeniu. Mleko modyfikowane NAN OPTIPRO® 3 dostarcza Twojemu dziecku składniki pokarmowe niezbędne do optymalnego rozwoju psycho-fizycznego.

*Zgodnie z przepisami prawa

Ważna informacja
W okresie pierwszych 6 miesięcy życia dziecka zalecane jest wyłączne karmienie piersią. Po tym okresie należy rozpocząć wprowadzanie żywności uzupełniającej o odpowiedniej wartości odżywczej przy jednoczesnej kontynuacji karmienia piersią do ukończenia przez dziecko 2 lat i dłużej. (Marka) nie jest substytutem mleka kobiecego. Dzieci rozwijają się w różnym tempie, dlatego czas wprowadzenia posiłków uzupełniających należy skonsultować z lekarzem lub położną.

Walory produktu

  • Po 1. roku życia

  • Wysokiej jakości białko OPTIPRO®

  • Immunoskładniki* pomagające wspierać układ odpornościowy

  • Żywienie dla przyszłości

Czy wiesz, że...?

OPTIPRO®

to wysokiej jakości białko, zawarte w mleku modyfikowanym NAN OPTIPRO® 3, wytwarzane jest dzięki unikalnej technologii stworzonej przez Nestlé.

Odkryj nasze produkty
Mamy oceniają tę treść na 0/5

NAN OPTIPRO® PLU3

Mleko dobrze rozpuszcza się w wodzie. Mojej córce to mleko bardziej smakuje niż dotychczas stosowane mleko Bebilon. Zmieniamy mleko z Bebilon na NAN OPTIPRO® PLU3 . Ogromny plus dla tego mleka, ponieważ zawiera oligosacharyd mleka kobiecego 2’FL, kultury bakterii L. reuteri, białko, które jest dopasowane do potrzeb mojego dziecka. Na uwagę zasługuje to, że w swoim składzie mleko NAN OPTIPRO® PLU3 nie zawiera oleju palmowego. Jak dla nas najlepsze mleko i polecamy.

Nan optipro plus 3

Moja Marianna jest dość wybraną. Próbowałam różnych Mleko Modyfikowanych jednak pośród wieku Mania wybrała właśnie to i nie chce innego już nawet spróbować. Od czasu gdy zaczęła pić to mleczko skończyły się problemu z ulewaniem i brzuszkiem

Mleko na 6!

Kiedy syn skończył rok, przeszliśmy na mleko modyfikowane. Po wielu próbach okazało się, że tylko Nan Optipro Plus mu smakuje:) Na codzień używamy formy w proszku, ale naszym ostatnim odkryciem jest płynna forma - ratunek w podróży, na spacerze, czy też w domu. Jest dużą wygodą, pojemność w sam raz, higieniczne i bezpieczne opakowanie. Mieliśmy okazję przetestować - od teraz na pewno będziemy mieć zapas mleka w takiej formie w razie potrzeby! Nestlé Baby and me Polska super rozwiązanie!

NAN OPTIPRO PLUS 3

Mój synek bardzo uwielbia pic te mleko. Cieżko było nam dobrać dla niego mleko po skazie białkowej. Bardzo mu smakuje mleko i nic po nim go nie wysypuje . Jestesmy zadowoleni z mleka .

Mleczko dla półtoraroczniaka

Cieszę się, że mój malec mógł wypróbować większość ilość tego mleczka, niestety po małych próbkach nie widać różnicy, a tak już jesteśmy w połowie opakowania 800g i widzę, że zdecydowanie wzrósł apetyt na kaszki robione właśnie na bazie tego mleka. Z apetytem u mojego maluszka jest ciężko, a tu taka niespodzianka! Polecamy mamom niejadków

Szukaj

Nadal nie znalazłaś tego
Czego szukasz?

Wypróbuj naszą nową wyszukiwarkę. Zawsze znajdziesz tam coś dla siebie.