Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Topic Page - udostępnij
X

Jakie mleko modyfikowane wybrać?

Mleko modyfikowane dla Twojego dziecka

Najlepszym pokarmem dla dziecka jest mleko mamy, ponieważ zawiera niezbędne mu składniki odżywcze w odpowiednich ilościach i proporcjach. Jeśli Twój maluszek nie jest już karmiony piersią, potrzebujesz mleka modyfikowanego, które najlepiej odpowie na potrzeby Twojego dziecka w początkowym okresie życia. Wskażemy Ci na co zwrócić uwagę przy wyborze odpowiedniego mleka modyfikowanego. Rozwiejemy ewentualne obawy i poradzimy, jak przejść na kolejne mleko modyfikowane. Będziemy Cię wspierać w żywieniu Twojego maluszka.

Czym różnią się NAN OPTIPRO® Plus 2 HM-O i NAN OPTIPRO® 2?

Eksperci Nestlé od lat gromadzą wiedzę na temat żywienia najmłodszych. Odkryj ten sekret i sprawdź, czym różni się mleko NAN OPTIPRO® Plus 2 HM-O od NAN OPTIPRO® 2. 

Dowiedz się więcej

Poznaj mleka modyfikowane NAN 2

Od 150 lat towarzyszymy rodzicom i ich pociechom w najpiękniejszych chwilach, zapewniając maluszkom pierwsze posiłki. Mamo, poznaj mleka modyfikowane NAN OPTIPRO® 2!

Dowiedz się więcej

Przejście na mleko następne – jakie wybrać?

Przyszedł czas, by wybrać mleko modyfikowane dla Twojego maluszka? Radzimy, jak zaplanować przejście na mleko następne, aby Twój maluszek zaakceptował tę zmianę.

Dowiedz się więcej

Mleko następne NAN OPTIPRO® Plus 2 HM-O – poznaj opinie rodziców

Zastanawiasz się nad mlekiem modyfikowanym dla maluszka po 6. miesiącu życia? Koniecznie poznaj opinie rodziców, którzy już przetestowali NAN OPTIPRO® Plus 2 HM-O.

Dowiedz się więcej

Jakie mleko modyfikowane wybrać dla dziecka?

Przechodząc z karmienia piersią na mleko modyfikowane, rodzice zastanawiają się, jaki produkt wybrać dla maluszka. Podpowiadamy, na co warto zwrócić szczególną uwagę!

Dowiedz się więcej

Poradnik żywienia niemowląt

Jesteś mamą, więc starasz się zapewnić swojemu maluszkowi wszystko, co najlepsze. Czy Ty też zastanawiałaś się, jak karmić swoje dziecko i jak ocenić, czy Twój maluszek jest najedzony? Jeśli w dalszym ciągu masz wątpliwości, poznaj najważniejsze zasady właściwego żywienia niemowląt. 

Dowiedz się więcej

leżące dziecko pijące mleko z butelki

Mleko modyfikowane – obawy mam

Poznaj obawy mam dotyczące podawania mleka modyfikowanego. Skorzystaj ze wskazówek, które pomogą Ci przestawić maluszka z karmienia piersią na butelkę i smoczek.

Dowiedz się więcej

Mamy oceniają tę treść na 0/5
Szukaj

Nadal nie znalazłaś tego
Czego szukasz?

Wypróbuj naszą nową wyszukiwarkę. Zawsze znajdziesz tam coś dla siebie.