Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Topic Page - udostępnij
X

Jakie mleko modyfikowane wybrać?

Mleko modyfikowane dla Twojego dziecka

Najlepszym pokarmem dla dziecka jest mleko mamy, ponieważ zawiera niezbędne mu składniki odżywcze w odpowiednich ilościach i proporcjach. Jeśli Twój maluszek nie jest już karmiony piersią, potrzebujesz mleka modyfikowanego, które najlepiej odpowie na potrzeby Twojego dziecka w początkowym okresie życia. Wskażemy Ci na co zwrócić uwagę przy wyborze odpowiedniego produktu. Rozwiejemy ewentualne obawy i poradzimy, jak przejść na kolejne mleko modyfikowane. Będziemy Cię wspierać w żywieniu Twojego maluszka.

Jakie mleko modyfikowane wybrać dla noworodka?

Przechodząc z żywienia dziecka piersią na mleko modyfikowane wielu Rodziców zastanawia się, jakie mleko modyfikowane wybrać dla niemowlaka, a jakie dla noworodka. Pomożemy w dokonaniu tego wyboru.

Dowiedz się więcej

leżące dziecko pijące mleko z butelki

Mleko modyfikowane - obawy mam

Każda mama chce wybrać dla swojego dziecka najlepszy sposób żywienia. Jednak czasem, z różnych przyczyn mama nie może karmić piersią i zmuszona jest sięgnąć po melko modyfikowane.

Dowiedz się więcej

Poradnik żywienia niemowląt

Jak ocenić, czy niemowlę się najada? Jak często karmić niemowlę? Sprawdź nasz poradnik żywienia niemowląt i poznaj najważniejsze zasady żywienia niemowląt. 

Dowiedz się więcej

Mleko następne dla dziecka? Oto NAN OPTIPRO® Plus 2 – poznaj opinie Mam!

Wybór mleka modyfikowanego dla dziecka to nie lada wyzwanie! Czy wiesz, że aż 97% (badanie 2015 r.)*i 100% Mam (badanie z 2017 r.)**, które testowały mleko następne NAN OPTIPRO Plus 2 potwierdziło, że jest dobrze tolerowane przez ich dzieci? Przekonaj się dlaczego – przeczytaj opinie Mam!

Dowiedz się więcej

Mamy oceniają tę treść na 0/5

Nadal nie znalazłaś tego
Czego szukasz?

Wypróbuj naszą nową wyszukiwarkę. Zawsze znajdziesz tam coś dla siebie.