Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Topic Page - udostępnij
X

Jakie mleko modyfikowane wybrać?

Mleko modyfikowane dla Twojego dziecka

Najlepszym pokarmem dla dziecka jest mleko mamy, ponieważ zawiera niezbędne mu składniki odżywcze w odpowiednich ilościach i proporcjach. Jeśli Twój maluszek nie jest już karmiony piersią, potrzebujesz mleka modyfikowanego, które najlepiej odpowie na potrzeby Twojego dziecka w początkowym okresie życia. Wskażemy Ci na co zwrócić uwagę przy wyborze odpowiedniego mleka modyfikowanego. Rozwiejemy ewentualne obawy i poradzimy, jak przejść na kolejne mleko modyfikowane. Będziemy Cię wspierać w żywieniu Twojego maluszka.

NAN

Poznaj mleka modyfikowane NAN 2

Od 150 lat towarzyszymy rodzicom i ich pociechom w najpiękniejszych chwilach, zapewniając maluszkom pierwsze posiłki. Mamo, poznaj mleka modyfikowane NAN OPTIPRO® 2!

Dowiedz się więcej

matka karmiąca dziecko butelką

Przejście na mleko następne – jakie wybrać?

Przyszedł czas, by wybrać mleko modyfikowane dla Twojego maluszka? Radzimy, jak zaplanować przejście na mleko następne, aby Twój maluszek zaakceptował tę zmianę.

Dowiedz się więcej

dziecko pijące z butelki

Jakie mleko modyfikowane wybrać dla dziecka?

Przechodząc z karmienia piersią na mleko modyfikowane, rodzice zastanawiają się, jaki produkt wybrać dla maluszka. Podpowiadamy, na co warto zwrócić szczególną uwagę!

Dowiedz się więcej

niemowlak karmiony butelką

Poradnik żywienia niemowląt

Jesteś mamą, więc starasz się zapewnić swojemu maluszkowi wszystko, co najlepsze. Czy Ty też zastanawiałaś się, jak karmić swoje dziecko i jak ocenić, czy Twój maluszek jest najedzony? Jeśli w dalszym ciągu masz wątpliwości, poznaj najważniejsze zasady właściwego żywienia niemowląt. 

Dowiedz się więcej

Mleko modyfikowane – obawy mam

Każda mama pragnie dla swojego dziecka tego, co najlepsze. To dlatego wybór odpowiedniego mleka modyfikowanego może być dla Ciebie ważną decyzją. Podpowiadamy, co zrobić i na co zwrócić uwagę, aby ten proces przebiegał spokojnie.

Dowiedz się więcej

Mamy oceniają tę treść na 5/5
avatar
avatar

Nam 2: szczęśliwe dziecko to szczęśliwa mama

Mleko Nan 2 było strzałem w dziesiątkę zaczęłam je stosować naprzemiennie z karmieniem piersią i syn nie wybrzydzał. Skład bardzo na plus, posiada dużo witamin i nie jest napchany szkodliwymi substancjami. Synkowi bardzo zasmakował. Opakowanie bardzo wygodne. Z czystym sumieniem mogę polecić je każdej mamusi.

avatar

NAN optipro 2

Ciekawa nowość na rynku. Jeśli chodzi o skład bardzo mi się podoba. Nie zawiera oleju palmowego, przed którym trudno się dziś ustrzec. Mleczko wzbogacone witaminami. Opakowanie bardzo praktyczne.

avatar

Mleko Nan 1 i 2, to nasze mleko nr 1!

Zdecydowanie polecam mleko Nan zarówno 1 jak i 2, bo towarzyszy nam od samego początku drogi zwanej rodzicielstwem. Nie mogłam karmić córki mlekiem, gdyż straciłam taką możliwość a mleko Nan pod kątem składu, zapachu i smaku wygrało z całą masą innych mleko. Konsystencj jest taka jak normalne znane nam mleko, dziecko z łatwością pije no i z opakowania można robić pojemniki na przechowywanie rzeczy albo zwierzątka:)

avatar

NAN OPTIPRO 2 - MLEKO NASTĘPNE

Dobry skład mleka, fajnie- szczelne opakowanie a najważniejsze że tolerowane przez córkę.

avatar

Nan optipro 2

Jedyne mleko jakie zaakceptował syn. W porównaniu składu z innymi mleka te zdecydowanie wypada najlepiej. Brak bolow brzuszka co jest bardzo dużym plusem.

Szukaj

Nadal nie znalazłaś tego
Czego szukasz?

Wypróbuj naszą nową wyszukiwarkę. Zawsze znajdziesz tam coś dla siebie.