Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Topic Page - udostępnij
X

Jakie mleko modyfikowane wybrać?

Mleko modyfikowane dla Twojego dziecka

Najlepszym pokarmem dla dziecka jest mleko mamy, ponieważ zawiera niezbędne mu składniki odżywcze w odpowiednich ilościach i proporcjach. Jeśli Twój maluszek nie jest już karmiony piersią, potrzebujesz mleka modyfikowanego, które najlepiej odpowie na potrzeby Twojego dziecka w początkowym okresie życia. Wskażemy Ci na co zwrócić uwagę przy wyborze odpowiedniego produktu. Rozwiejemy ewentualne obawy i poradzimy, jak przejść na kolejne mleko modyfikowane. Będziemy Cię wspierać w żywieniu Twojego maluszka.

Czym różnią się NAN OPTIPRO® Plus 2 HM-O i NAN OPTIPRO® 2?

Troska o zdrowie maluszka, którą zapewniasz mu każdego dnia, jest bezcenna. Eksperci Nestlé od lat gromadzą wiedzę na temat żywienia najmłodszych. Czym więc NAN OPTIPRO® Plus 2 HM-O różni się od NAN OPTIPRO® 2?

Dowiedz się więcej

Poznaj mleka modyfikowane NAN 2

Już 150 lat minęło od czasu, kiedy Henri Nestlé stworzył Farine Lactée  pierwszy pełnowartościowy pokarm dla niemowląt, które nie mogły być karmione piersią. Od tego czasu towarzyszymy rodzicom i ich pociechom w najpiękniejszych chwilach, zapewniając maluszkom pierwsze posiłki. Mamo, poznaj mleka modyfikowane NAN OPTIPRO® 2!

Dowiedz się więcej

Przejście na mleko następne – jakie wybrać?

Mamo, zdecydowaliście się na zakończenie karmienia piersią? Przyszedł czas, by wybrać mleko modyfikowane najlepsze dla Twojego maluszka. Być może zastanawiasz się, czy niemowlę bez problemu zaakceptuje taką zmianę. Radzimy, jak zaplanować przejście na mleko następne i pokazujemy jakie mleko modyfikowane masz do wyboru.

Dowiedz się więcej

Mleko następne NAN OPTIPRO® Plus 2 HM-O – poznaj opinie rodziców

Zastanawiasz się nad mlekiem modyfikowanym dla Twojego maluszka, który właśnie skończył 6. miesiąc życia? Koniecznie zapoznaj się z opiniami innych rodziców, którzy już przetestowali NAN OPTIPRO® Plus 2 HM-O.

Dowiedz się więcej

Jakie mleko modyfikowane wybrać dla noworodka?

Przechodząc z żywienia dziecka piersią na mleko modyfikowane wielu Rodziców zastanawia się, jakie mleko modyfikowane wybrać dla niemowlaka, a jakie dla noworodka. Pomożemy w dokonaniu tego wyboru.

Dowiedz się więcej

leżące dziecko pijące mleko z butelki

Mleko modyfikowane - obawy mam

Każda mama chce wybrać dla swojego dziecka najlepszy sposób żywienia. Jednak czasem, z różnych przyczyn mama nie może karmić piersią i zmuszona jest sięgnąć po melko modyfikowane.

Dowiedz się więcej

Poradnik żywienia niemowląt

Jak ocenić, czy niemowlę się najada? Jak często karmić niemowlę? Sprawdź nasz poradnik żywienia niemowląt i poznaj najważniejsze zasady żywienia niemowląt. 

Dowiedz się więcej

Mleko następne dla dziecka? Oto NAN OPTIPRO® Plus 2 – poznaj opinie Mam!

Wybór mleka modyfikowanego dla dziecka to nie lada wyzwanie! Czy wiesz, że aż 97% (badanie 2015 r.)*i 100% Mam (badanie z 2017 r.)**, które testowały mleko następne NAN OPTIPRO Plus 2 potwierdziło, że jest dobrze tolerowane przez ich dzieci? Przekonaj się dlaczego – przeczytaj opinie Mam!

Dowiedz się więcej

Mamy oceniają tę treść na 0/5

Nadal nie znalazłaś tego
Czego szukasz?

Wypróbuj naszą nową wyszukiwarkę. Zawsze znajdziesz tam coś dla siebie.