Style - produkty

CSS - Node Type Product

Produkty - udostępnij
X

NAN OPTIPRO® 2

NAN OPTIPRO® 2

NAN OPTIPRO® 2 jest mlekiem następnym przeznaczonym dla zdrowych niemowląt powyżej 6. miesiąca życia, jako płynny składnik diety podczas okresu odstawiania od piersi i po jego zakończeniu. Jest odpowiednie także do dokarmiania, jeśli zaistnieje taka potrzeba. NAN OPTIPRO® 2 dostarcza Twojemu dziecku składników pokarmowych niezbędnych do prawidłowego rozwoju.

apteka melissaKup online mlekolandia.plKup online rossmannKup onlinedrogeria-waptekaKup online

 

po 6. miesiącu

Poznaj NAN OPTIPRO® 2

Od ponad 150 lat Nestlé jest ekspertem w dziedzinie badań oraz wdrażaniu innowacji w żywieniu niemowląt i małych dzieci. Nasi eksperci na podstawie badań nad mlekiem kobiecym, prowadzonych od ponad 60 lat, aby sprostać potrzebom żywieniowym Twojego dziecka opracowali nową unikalną recepturę NAN OPTIPRO® 2:

  • Immunoskładniki – cynk², żelazo², wit. D², ważne dla prawidłowego funkcjonowania układu
    odpornościowego dziecka
  • DHA² – wspomaga rozwój wzroku oraz mózgu³
  • OPTIPRO® – zaawansowana technologia białka
  • B. lactis – kultury bakterii
  • Wyłącznie laktoza – cukier naturalnie występujący w mleku.
  • Oleje roślinne – rzepakowy i słonecznikowy

Nie zawiera oleju palmowego.


 

Sposób przygotowania NAN OPTIPRO® 2
Tabela karmienia
Gramatura
Skład NAN OPTIPRO® 2 i tabela wartości odżywczych
Zasady stosowania mleka modyfikowanego NAN OPTIPRO® 2
Czas na kolejny etap rozwoju
Ważna informacja
Mamy oceniają tę treść na 4.97/5
avatar
avatar

Marix5 poleca!

#nan2 #projekttrnd To świetne, zdrowe mleko. Moje dziecko od urodzenia mialo kontakt z produktami NAN. Syn nigdy nie miał problemów ze wzdęciami czy wypróżnianiem spowodowanych tym mlekiem. Cena w normalnych sklepach naprawdę wysoka, trzeba szukać promocji. Na plus opakowanie - wewnątrz puszki jest rant, o który można ocierać łyżeczkę podczas nabierania porcji. No i nie śmierdzi za bardzo paszą. Eleganckie trwałe opakowanie. Polecam! Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba Marix5

avatar

Karolcia

Mleko jest mieszanka dobrze dobranych składników dzięki których moja córcia rozwija się i poznaje świat z uśmiechnięta buzią i pełnym zdrowym brzuszkiem :)

avatar

Szczęśliwa Mama :)

Mleko smakuje mojemu synowi. Nie ma żadnych problemów z brzuszkiem. Polecam

avatar

zdrowy start z mlekiem NESTLE NAN OPTI PRO

Nie jest łatwo być matką. To ciągła nauka i walka z różnymi opiniami, nauką siebie, dziecka, trochę po omacku, trochę za radą. Karmienie piersią nie zawsze jest nam pisane, nie zawsze możemy je pogodzić z jakichś powodów. Wiadomym jest, że najlepszym produktem dla noworodka, jest mleko własnej matki. To niepodważalna prawda, nie do odrzucenia. Ale jeśli nie mleko matki to co ... ? Po 6 miesiącach przy rozszerzonej diecie, pierś może zacząć nie wystarczać. Każda matka chce przecież dla swojego dziecka jak najlepiej. Dlatego ważne by sięgać po butelkę świadomie i mądrze. W ostatnim czasie załapaliśmy się do testów mleka Nestle NAN OPTIPRO 2 . Znaliśmy to mleko, może nie tyle z własnego doświadczenia, choć jedno opakowanie mieliśmy chwilę wcześniej sami zakupione (ale nie otwarte i nie próbowane) , co z reklam, kolorowych czasopism, bogatych opinii na forach dla matek. I każda mama, dobrze wie jak trudno podać coś nowego, czego dziecko wcale nie chce, nie zna, i najchętniej gdyby mogło zawołałoby "dawaj cyca lepiej" :-). Zatem przełamaliśmy się wraz z testem mleka Nestle NAN OPTIPRO 2 i podaliśmy nowy produkt i o dziwo poszło... gładko. A my odetchnęliśmy z ulgą. Po drugie - przestały nas kłopotać kolki, biegunki, zaparcia. Było normalnie. Ja odetchnęłam, bo nie wierzyłam, że pójdzie tak szybko. Żeby nie było do zakupu skłoniła nas rada położnej, pediatry i dopiero opinie ze wspomnianych forum i reklamy. Mleko do tanich nie należy. Na pewno znajdzie się ktoś, kto powiedziałby - "U nas sprawdziło się to i to i jest dużo tańsze". A więc tak. Owszem. Z pewnością i na pewno. Ale jeśli udało się tak szybko, czy warto eksperymentować na dziecku i szukać dalej? Zdrowie dziecka, fajny skład, to coś na czym raczej nie powinniśmy oszczędzać. A cena, jak wiemy jeszcze z zajęć w szkole rodzenia, przy tematyce karmienia, wynika z jakości, składu, dodatków znaczących, wyróżniających ten produkt od pozostałych. My wybieramy świadomie i mądrze Nestle NAN OPTIPRO 2.

avatar

Dobry wybór na przyszłość

Uważam że ma jeden z lepszych składów z dostępnych na rynku mlek modyfikowanych. Nie powoduje zaparć u dziecka ani kolek, dziecku smakuje mleko, jedynie mogłoby zawierać mniej cukrów. Polecam innym mamom ;)

Szukaj

Nadal nie znalazłaś tego
Czego szukasz?

Wypróbuj naszą nową wyszukiwarkę. Zawsze znajdziesz tam coś dla siebie.