Style - produkty

Produkty - udostępnij
X

NAN OPTIPRO® 2

NAN OPTIPRO® 2

NAN OPTIPRO® 2 jest mlekiem następnym przeznaczonym dla zdrowych niemowląt powyżej 6. miesiąca życia, jako płynny składnik diety, podczas okresu odstawiania od piersi i po jego zakończeniu. Jest odpowiednie także do dokarmiania. NAN OPTIPRO® 2 dostarcza Twojemu dziecku składniki pokarmowe niezbędne do optymalnego rozwoju psycho-fizycznego.

Także do dokarmiania

geminiKup online geminiKup online mlekolandia.plKup online rossmannKup online allegroKup online

po 6. miesiącu

  Warto wiedzieć
  Wartość odżywcza i skład produktu
  Dodatkowe informacje
  Mamy oceniają tę treść na 4.97/5

  Karolcia

  Mleko jest mieszanka dobrze dobranych składników dzięki których moja córcia rozwija się i poznaje świat z uśmiechnięta buzią i pełnym zdrowym brzuszkiem :)

  Szczęśliwa Mama :)

  Mleko smakuje mojemu synowi. Nie ma żadnych problemów z brzuszkiem. Polecam

  zdrowy start z mlekiem NESTLE NAN OPTI PRO

  Nie jest łatwo być matką. To ciągła nauka i walka z różnymi opiniami, nauką siebie, dziecka, trochę po omacku, trochę za radą. Karmienie piersią nie zawsze jest nam pisane, nie zawsze możemy je pogodzić z jakichś powodów. Wiadomym jest, że najlepszym produktem dla noworodka, jest mleko własnej matki. To niepodważalna prawda, nie do odrzucenia. Ale jeśli nie mleko matki to co ... ? Po 6 miesiącach przy rozszerzonej diecie, pierś może zacząć nie wystarczać. Każda matka chce przecież dla swojego dziecka jak najlepiej. Dlatego ważne by sięgać po butelkę świadomie i mądrze. W ostatnim czasie załapaliśmy się do testów mleka Nestle NAN OPTIPRO 2 . Znaliśmy to mleko, może nie tyle z własnego doświadczenia, choć jedno opakowanie mieliśmy chwilę wcześniej sami zakupione (ale nie otwarte i nie próbowane) , co z reklam, kolorowych czasopism, bogatych opinii na forach dla matek. I każda mama, dobrze wie jak trudno podać coś nowego, czego dziecko wcale nie chce, nie zna, i najchętniej gdyby mogło zawołałoby "dawaj cyca lepiej" :-). Zatem przełamaliśmy się wraz z testem mleka Nestle NAN OPTIPRO 2 i podaliśmy nowy produkt i o dziwo poszło... gładko. A my odetchnęliśmy z ulgą. Po drugie - przestały nas kłopotać kolki, biegunki, zaparcia. Było normalnie. Ja odetchnęłam, bo nie wierzyłam, że pójdzie tak szybko. Żeby nie było do zakupu skłoniła nas rada położnej, pediatry i dopiero opinie ze wspomnianych forum i reklamy. Mleko do tanich nie należy. Na pewno znajdzie się ktoś, kto powiedziałby - "U nas sprawdziło się to i to i jest dużo tańsze". A więc tak. Owszem. Z pewnością i na pewno. Ale jeśli udało się tak szybko, czy warto eksperymentować na dziecku i szukać dalej? Zdrowie dziecka, fajny skład, to coś na czym raczej nie powinniśmy oszczędzać. A cena, jak wiemy jeszcze z zajęć w szkole rodzenia, przy tematyce karmienia, wynika z jakości, składu, dodatków znaczących, wyróżniających ten produkt od pozostałych. My wybieramy świadomie i mądrze Nestle NAN OPTIPRO 2.

  Dobry wybór na przyszłość

  Uważam że ma jeden z lepszych składów z dostępnych na rynku mlek modyfikowanych. Nie powoduje zaparć u dziecka ani kolek, dziecku smakuje mleko, jedynie mogłoby zawierać mniej cukrów. Polecam innym mamom ;)

  Szczęśliwe dziecko, szczęśliwe mama

  Jako szczęśliwa mama dwójki maluchów posiadam spore doświadczenie na temat rozszerzania diety i wprowadzania produktów żywnościowych u dzieci. Ponad pięć lat temu rozpoczęła się moja macierzyńska przygoda, a także nauka karmienia piersią oraz mlekiem modyfikowanym. Przy córce zaufałam mleku NAN 2, które uratowało naszą kiepską sytuację związaną ze słabym karmieniem piersią i małym przybieraniem na wadze. Dzięki NAN, życie mojej córki diametralnie się zmieniło, na lepsze! Skończyły się problemy z zaburzeniami trawiennymi, ulewaniem oraz słabym przybieraniu masy. Po 5 latach urodził mi się syn, więc dużo zdążyłam przez ten czas zapomnieć, dlatego przeglądając internet podczas ciąży w poszukiwaniu opinii na temat mleka dla mojego syna, postanowiłam znów zaufać marce Nestle NAN i przygotować się na karmienie mlekiem modyfikowanym zaraz po urodzeniu się dziecka. Los zrobił nam wielką niespodziankę, a mnie dał zaszczyt karmienia piersią przez pierwsze 6 miesięcy życia mojego dziecka. Byłam bardzo szczęśliwa, kiedy otrzymałam od Nestle możliwość przetestowania mleka NAN 2 Optipro i to był strzał w dziesiątkę, ponieważ bardzo chciałam karmić syna mieszanie. Syn bardzo dobrze zaakceptował mleko NAN 2 Optipro i nie wystąpiły żadne niepożądane skutki uboczne. Mleko NAN 2 Optipro spełnia wszystkie wymogi oraz normy żywieniowe w okresie wprowadzania nowych smaków w diecie dziecka. Serdecznie polecam mleko następne NAN 2 Optipro dla każdego maluszka. Jestem zadowolona z jakości produktów Nestle,są ewidentnie stworzone dla maluszków, a ceny są przystępne na każdą kieszeń. Dziękujemy serdecznie za przesyłkę. Przesyłamy również nasze polecenie: -> https://www.instagram.com/p/B21iaJXIsUJ/

  Nadal nie znalazłaś tego
  Czego szukasz?

  Wypróbuj naszą nową wyszukiwarkę. Zawsze znajdziesz tam coś dla siebie.