Style - produkty

Produkty - udostępnij
X

NAN OPTIPRO® 2

NAN OPTIPRO® Plus 3 w płynie

Mleko modyfikowane NAN OPTIPRO® Plus 3 w płynie zostało wzbogacone w witaminy i składniki mineralne, aby odpowiadać na potrzeby dzieci po 1. roku życia. Pomagają one dbać o zdrowy rozwój psychofizyczny i prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego.

geminiKup online mlekolandia.plKup online rossmannKup online

  Odkryj zalety produkty

  Gdy Twoje dziecko kończy roczek, jego potrzeby żywieniowe są już inne niż w wieku niemowlęcym. Układ pokarmowy wciąż jednak nie jest przystosowany do spożycia mleka krowiego jako głównego posiłku mlecznego. Aby nadążyć za zmieniającymi się potrzebami Twojego maluszka i zadbać o jego dalszy zdrowy rozwój, sięgnij po mleko modyfikowane NAN OPTIPRO® Plus 3 w płynie. Dzięki płynnej konsystencji jego przygotowanie nie wymaga od Ciebie prawie żadnego wysiłku. Rozwiązanie to świetnie sprawdzi się więc na spacerze czy w podróży!

  Tabela wartości odżywczych i składniki produktu
  Tabela karmienia
  Gramatura
  Sposób przygotowania
  Zachowaj zasady bezpieczeństwa
  Czas na kolejny etap rozwoju
  Ważna informacja
  Mamy oceniają tę treść na 5/5

  Praktyczne.

  Mieliśmy przyjemność testować mleczko i jesteśmy zachwyceni formą mleka, jest to dla nas super rozwiązanie kiedy wychodzimy z domu. Synkowi bardzo posmakowało. Gorąco polecamy.

  Nan optipro plus 3 w płynie

  Mleko w wygodnym opakowaniu, po podgrzaniu gotowe do wypicia. Moje dziecko nie czuło różnicy między mlekiem w proszku a gotowym płynie, więc super, że sie sprawdzilo. Ciesze się, że mogliśmy przetestować.

  Nan 3

  Jedyne mleko, które syn chciał pić. Dziękujemy za możliwość przetestowania produktu.

  Mleko Nan 3

  Mleczko w fajnym opakowaniu wygodne do podróży wystarczy podgrzać lub w ostateczności podać w temperaturze pokojowej . Moje dziecko bardzo dobrze przyjęło te mleko nie ma nroblemow z brzuszkiem ani nic innego .polecam

  Nań optipro 3

  Dzięki wam synus miał możliwość przetestować nowość. Wersja w buteleczce jest świetna na wyjazdy. Polecam, mojemu synkowi bardzo smakowało

  Szukaj

  Nadal nie znalazłaś tego
  Czego szukasz?

  Wypróbuj naszą nową wyszukiwarkę. Zawsze znajdziesz tam coś dla siebie.