Style - produkty

Produkty - udostępnij
X

NAN OPTIPRO® 2

NAN OPTIPRO® Plus 3 w płynie

Mleko modyfikowane NAN OPTIPRO® Plus 3 w płynie zostało wzbogacone w witaminy i składniki mineralne, aby odpowiadać na potrzeby dzieci po 1. roku życia. Pomagają one dbać o zdrowy rozwój psychofizyczny i prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego.

apteka melissaKup online mlekolandia.plKup online rossmannKup online

  Odkryj zalety produkty

  Gdy Twoje dziecko kończy roczek, jego potrzeby żywieniowe są już inne niż w wieku niemowlęcym. Układ pokarmowy wciąż jednak nie jest przystosowany do spożycia mleka krowiego jako głównego posiłku mlecznego. Aby nadążyć za zmieniającymi się potrzebami Twojego maluszka i zadbać o jego dalszy zdrowy rozwój, sięgnij po mleko modyfikowane NAN OPTIPRO® Plus 3 w płynie. Dzięki płynnej konsystencji jego przygotowanie nie wymaga od Ciebie prawie żadnego wysiłku. Rozwiązanie to świetnie sprawdzi się więc na spacerze czy w podróży!

  Mleko NAN 3 w płynie

  Tabela wartości odżywczych i składniki produktu
  Tabela karmienia
  Gramatura
  Sposób przygotowania
  Zachowaj zasady bezpieczeństwa
  Czas na kolejny etap rozwoju
  Ważna informacja
  Mamy oceniają tę treść na 5/5

  Polecsam Nan 3 w płynie!

  Mój maluszek po tym mleku nie ma kolek, ani nie boli go brzuszek. Nie zaobserwowałam też żadnych objawów alergii. Polecam :)

  NAN OPTIPRO PLUS 3 w płynie

  Rewelacja. Mleko Nan OPTIPRO PLUS 3 hm-o w płynie bardzo smakowało mojej córce, jest bardzo wygodne ponieważ nie trzeba go przygotowywać wystarczy przelać do butelki i dać swojemu dziecku, idealne na spacer lub dłuższą podróż. Napewno polecę to mleko innym mamom.

  Super rozwiązanie w razie awaryjnych sytuacji

  Płynna forma to ratunek w podróży, na spacerze, czy też w domu. Jest dużą wygodą, pojemność w sam raz, higieniczne i bezpieczne opakowanie. Mieliśmy okazję przetestować - od teraz na pewno będziemy mieć zapas mleka w takiej formie w razie potrzeby! Nestlé Baby and me Polska super rozwiązanie!

  Mleko NAN Optipro Plus w płynie

  Dzięki wam moja córka miała możliwość przetestować mleko NAN Optipro Plus w płynie gotowe do podania. Wersja mleka w buteleczce gotowego do podania jest rewelacyjna na spacery, wyjazdy. Mojej córce smakowało mleczko. Jak najbardziej polecamy.

  Praktyczne.

  Mieliśmy przyjemność testować mleczko i jesteśmy zachwyceni formą mleka, jest to dla nas super rozwiązanie kiedy wychodzimy z domu. Synkowi bardzo posmakowało. Gorąco polecamy.

  Szukaj

  Nadal nie znalazłaś tego
  Czego szukasz?

  Wypróbuj naszą nową wyszukiwarkę. Zawsze znajdziesz tam coś dla siebie.