Style - produkty

CSS - Node Type Product

Produkty - udostępnij
X

NAN OPTIPRO® 2

NAN OPTIPRO® Plus 3 w płynie

NAN OPTIPRO® 3 Plus HMO to mleko modyfikowane w płynie, wzbogacone w witaminy i składniki mineralne, przeznaczone dla niemowląt powyżej 1. roku życia. Dzięki płynnej konsystencji jego przygotowanie zajmuje tylko chwilę i jest niezwykle proste. Rozwiązanie to świetnie sprawdza się na spacerze i w podróży.

geminiKup online apteka melissaKup online mlekolandia.plKup online  waptekaKup online

Poznaj NAN OPTIPRO® Plus 3 HMO w płynie

NAN OPTIPRO® Plus 3 HMO to mleko modyfikowane w płynie przeznaczone dla dzieci po 1. roku życia. Unikalna receptura produktu została wzbogacona m.in. w 100% laktozę, witaminę D, wyjątkowy oligosacharyd mleka kobiecego 2’FL oraz DHA dla rozwoju mózgu i wzroku. Dzięki płynnej konsystencji przygotowanie mleka jest prostsze niż kiedykolwiek! Zabierz mleko NAN OPTIPRO® Plus 3 HMO na spacer lub w podróż z maluszkiem. Możesz również szybko i wygodnie podać je dziecku w nocy.

NAN OPTIPRO® Plus 3 w płynie od Nestle

Sprawdź opinie o NAN OPTIPRO® Plus 3 HMO w płynie
Sposób przygotowania NAN OPTIPRO® Plus 3 HMO w płynie
Tabela karmienia
Gramatura
Skład NAN OPTIPRO® Plus 3 HMO w płynie i tabela wartości odżywczych
Zasady stosowania NAN OPTIPRO® Plus 3 HMO w płynie
Czas na kolejny etap rozwoju
Mamy oceniają tę treść na 5/5
avatar
avatar

Polecsam Nan 3 w płynie!

Mój maluszek po tym mleku nie ma kolek, ani nie boli go brzuszek. Nie zaobserwowałam też żadnych objawów alergii. Polecam :)

avatar

NAN OPTIPRO PLUS 3 w płynie

Rewelacja. Mleko Nan OPTIPRO PLUS 3 hm-o w płynie bardzo smakowało mojej córce, jest bardzo wygodne ponieważ nie trzeba go przygotowywać wystarczy przelać do butelki i dać swojemu dziecku, idealne na spacer lub dłuższą podróż. Napewno polecę to mleko innym mamom.

avatar

Super rozwiązanie w razie awaryjnych sytuacji

Płynna forma to ratunek w podróży, na spacerze, czy też w domu. Jest dużą wygodą, pojemność w sam raz, higieniczne i bezpieczne opakowanie. Mieliśmy okazję przetestować - od teraz na pewno będziemy mieć zapas mleka w takiej formie w razie potrzeby! Nestlé Baby and me Polska super rozwiązanie!

avatar

Mleko NAN Optipro Plus w płynie

Dzięki wam moja córka miała możliwość przetestować mleko NAN Optipro Plus w płynie gotowe do podania. Wersja mleka w buteleczce gotowego do podania jest rewelacyjna na spacery, wyjazdy. Mojej córce smakowało mleczko. Jak najbardziej polecamy.

avatar

Praktyczne.

Mieliśmy przyjemność testować mleczko i jesteśmy zachwyceni formą mleka, jest to dla nas super rozwiązanie kiedy wychodzimy z domu. Synkowi bardzo posmakowało. Gorąco polecamy.

Szukaj

Nadal nie znalazłaś tego
Czego szukasz?

Wypróbuj naszą nową wyszukiwarkę. Zawsze znajdziesz tam coś dla siebie.