13 - 24 miesiące
Produkt
Add this post to favorites

NAN EXPERTPRO HA 3

NAN EXPERTpro HA 3 jest produktem na bazie mleka, wzbogaconym w witaminy i składniki mineralne, w proszku przeznaczonym dla zdrowych dzieci powyżej 1. roku życia, które nie są karmione piersią. Stanowi kontynuację karmienia mlekiem następnym NAN EXPERTPRO HA 2.

melisa logo

E-melissa

rossman

Rossmann

Poznaj NAN EXPERTPRO HA 3

 

Od ponad 150 lat Nestlé jest ekspertem w dziedzinie badań oraz wdrażaniu innowacji w żywieniu niemowląt i małych dzieci. Nasi eksperci, na podstawie badań nad mlekiem kobiecym, prowadzonych od ponad 60 lat, dbają o to, by nasze formuły nieustannie wspierały potrzeby żywieniowe Twojego dziecka.

Unikalna kompozycja składników mleka modyfikowanego NAN EXPERTPRO HA 3 zawiera:

  • częściowo hydrolizowane białko,
  • immunoskładniki (²cynk, ²żelazo, ²wit. A i ²C), czyli składniki mineralne i witaminy uczestniczące w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego dziecka,
  • DHA i ARA, czyli niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe z rodziny omega-3 i omega-6, 
  • kultury bakterii L.reuteri.

² Zawartość zgodnie z przepisami prawa.

product nan expert pro ha 3

 

Jak powstaje częściowo hydrolizowane białko? 

Na podstawie 150 lat doświadczenia i wieloletnich badań nad mlekiem matki, Nestlé opracowało unikalną technologię otrzymywania białka. Wyniki badań wskazują, że białko to jeden z najważniejszych składników pożywienia. Jakość i ilość białką jaką dostarczasz teraz swojemu dziecku, to fundament zdrowego żywienia.

Nestlé stworzyło niepowtarzalny proces 2-stopniowej hydrolizy białka. Dzięki niemu pełne białko zostaje podzielone na mniejsze fragmenty w ściśle określonych miejscach. W ten sposób powstaje hydrolizowane białko, odpowiednie dla dzieci z grupy podwyższonego ryzyka wystąpienia alergii na białko mleka krowiego.

hydrolyzed protein 3

 

protein quality
Search icon

Nie znalazłaś/eś potrzebnych informacji?

Wypróbuj naszą wyszukiwarkę