Ważna informacja

Zdrowa dieta matki w czasie ciąży i po porodzie pomaga gromadzić składniki odżywcze niezbędne do prawidłowego przebiegu ciąży, przygotowuje do okresu laktacji i pomaga ją utrzymać. Gdy maluszek przyjdzie na świat, najlepszym dla niego sposobem żywienia jest karmienie piersią. Mleko mamy zapewnia mu bowiem doskonale zbilansowaną dietę i chroni przed chorobami.
Jeśli zdecydujesz się karmić piersią, zadbaj, by Twoja dieta była zdrowa i prawidłowo zbilansowana. Jeśli zdecydujesz się nie karmić piersią, pamiętaj że ta decyzja jest trudna do odwrócenia. Stosowanie mleka modyfikowanego niesie ze sobą konsekwencje socjalne i finansowe, które powinnaś wziąć pod uwagę. Dodatkowo, rozpoczęcie częściowego dokarmiania butelką spowoduje zmniejszenie ilości wytwarzanego mleka.
Dla zdrowia Twojego dziecka ważne jest, by mleko modyfikowane przygotowywać, stosować i przechowywać zawsze zgodnie z informacją na opakowaniu. Przed podjęciem decyzji dotyczącej karmienia malucha porozmawiaj z lekarzem lub położną. Wskazówki specjalistów pomogą Ci odpowiednio przygotować się do karmienia piersią oraz utrzymać laktację.
Oświadczam, że chcę przeglądać informacje dotyczące mlek początkowych.

Style - produkty

Produkty - udostępnij
X

NAN OPTIPRO® 1

NAN OPTIPRO® 1

NAN OPTIPRO® 1 to mleko początkowe dla zdrowych niemowląt od urodzenia, zawierające białko OPTIPRO®, aktywne kultury bakterii B. lactis i DHA. Sprawdź!

Także do dokarmiania

geminiKup online geminiKup online mlekolandia.plKup online rossmannKup online allegroKup online

od urodzenia

  Warto wiedzieć
  Wartość odżywcza i skład produktu
  Dodatkowe informacje
  Mamy oceniają tę treść na 4.9/5

  Dobry produkt

  Mleko jest dobre jakościowo i nie pieni się jak inne. Synkowi przypadło do gustu jak i nam;-)

  Dobre mleczko

  Niestety po urodzeniu dziecka dostałam zapalenia piersi i bardzo się martwiłam o to, jak to będzie dalej... bo nie dopuszczałam do głowy innej myśli niż tylko naturalnego karmienia piersią. Stało się inaczej i zmuszona zostałam karmić mlekiem modyfikowanym. Z polecenia pediatry padło na NAN i ku mej uciesze maluszek dość szybko nauczył się ssać smoka, a mleko zyskało sobie jego sympatię i... smak ;). Polecam mamusiom, które z jakiś powodów nie mogą karmić piersią.

  Dobrze się u nas sprawdziło

  Pediatra poleciła mi podczas wizyty to mleko (mała też dostała je w szpitalu) i bardzo dobrze się u nas sprawdziło do karmienia mieszanego pierś / butelka. Córcia nie miała żadnych problemów brzuszkowych, smakowało jej to mleczko (nie miała też problemów z przerzucaniem się pomiędzy piersią a smoczkiem, ale mieliśmy buteleczkę "imitującą" pierś). Mleko dobrze się mieszało, bez grudek, łatwe do przygotowania. Polecam, jeśli mama potrzebuje czasem gdzieś wyjść a nie może odciągnąć i zostawić mleka. My potem przeszliśmy na 2. gdy już wróciłam do pracy.

  Nan optipro 1

  Wcześniej próbowaliśmy z Małym innego mleka, ale dopiero to się sprawdziło tak najbardziej. Maluch bardzo dobrze je toleruje, zero brzuszkowym problemów. Polcam szczerze!

  Nan optipro 1

  Moja cureczka sweitnie je toleruje. Nie boli jom brzuszek i nie ulewa. Super mleczko

  Nadal nie znalazłaś tego
  Czego szukasz?

  Wypróbuj naszą nową wyszukiwarkę. Zawsze znajdziesz tam coś dla siebie.