Ważna informacja

Zdrowa dieta matki w czasie ciąży i po porodzie pomaga gromadzić składniki odżywcze niezbędne do prawidłowego przebiegu ciąży, przygotowuje do okresu laktacji i pomaga ją utrzymać. Jeśli zdecydujesz się karmić piersią, zadbaj, by Twoja dieta była zdrowa i prawidłowo zbilansowana. Po porodzie, najlepszym sposobem żywienia maluszka jest karmienie piersią. Mleko mamy zapewnia mu bowiem doskonale zbilansowaną dietę i chroni przed chorobami.
Jeśli zdecydujesz się nie karmić piersią, pamiętaj że ta decyzja jest trudna do odwrócenia. Stosowanie mleka modyfikowanego niesie ze sobą konsekwencje socjalne i finansowe, które powinnaś wziąć pod uwagę. Dodatkowo, rozpoczęcie częściowego dokarmiania butelką spowoduje zmniejszenie ilości wytwarzanego mleka.
Dla zdrowia Twojego dziecka ważne jest, by mleko modyfikowane przygotowywać, stosować i przechowywać zawsze zgodnie z informacją na opakowaniu. Przed podjęciem decyzji dotyczącej sposobu karmienia malucha porozmawiaj z lekarzem lub położną. Wskazówki specjalistów pomogą Ci odpowiednio przygotować się do karmienia piersią oraz utrzymać laktację.
Oświadczam, że chcę przeglądać informacje dotyczące mlek początkowych.

Style - produkty

Produkty - udostępnij
X

NAN OPTIPRO® 2

NAN OPTIPRO® 1

NAN OPTIPRO® 1 jest mlekiem początkowym w proszku dla niemowląt od urodzenia, które z różnych przyczyn nie mogą być karmione piersią. Jest odpowiednie także do dokarmiania. NAN OPTIPRO® 1 dostarcza Twojemu dziecku wszystkie składniki pokarmowe niezbędne do optymalnego rozwoju psychofizycznego.

geminiKup online apteka melissaKup online mlekolandia.plKup online rossmannKup online allegroKup online

od 1. dnia życia

  Poznaj NAN OPTIPRO® 1

  Kompozycja składników mleka początkowego NAN OPTIPRO® 1 to:

  • DHA (kwas dokozaheksaenowy),
  • aktywne kultury bakterii B. lactis,
  • wyłącznie laktoza – cukier naturalnie występujący w mleku,
  • oleje roślinne: słonecznikowy, kokosowy i rzepakowy. 

  Nie zawiera oleju palmowego.

  Poznaj NAN OPTIPRO® 1

  Sposób przygotowania NAN OPTIPRO® 1
  Tabela karmienia
  Gramatura
  Skład NAN OPTIPRO® 1 i tabela wartości odżywczych
  Zasady stosowania NAN OPTIPRO® 1
  Czas na kolejny etap rozwoju
  Ważna informacja
  Mamy oceniają tę treść na 4.93/5

  Polecam

  Przez problemy z laktacją zdecydowaliśmy się na NAN. Od początku nie było problemów, maluch zdrowo przybiera i jest zadowolony.

  jesteśmy zadowoleni

  U nas było mieszane, bo bardzo szybko wróciłam do pracy - nie było wyjścia, ale uważam, że niczego dziecku nie brakuje. To świetny wybór szczególnie w połączeniu z butelką antykolkową, wieczory są dużo spokojniejsze.

  dokarmiam

  Uzywam tego mleka do dokarmiania córki. Na piersi jest tylko w nocy i wieczorem ale gdy jestem w pracy babcia podaje jej NAN :) Nie ma problemów, je chętnie, do piersi też chetnie wraca. Bardzo dobre mleko :)

  mleko

  Mleko najlepsze z możliwych :) Zero problemów, piekna waga córki, je chetnie i duzo :) Konsultowalam jego podanie z pediatrą po zakonczeniu kp i nie mial nic przeciwko. Jest swietne i polecam :)

  super mleko

  Uzywalam przy córce innego mleka ale ciagle miala problemy z biegunkami, NAN dostalam do przetestowania na jednej stronie i okazalo sie ze problem zniknal, kupilam kolejna puszke i potem kolejna i jeszcze jedna. Wszystko sie wyregulowalo :) Jestesmy na NAN juz od 3 miesiecy i pewnie na nim zostaniemy

  Szukaj

  Nadal nie znalazłaś tego
  Czego szukasz?

  Wypróbuj naszą nową wyszukiwarkę. Zawsze znajdziesz tam coś dla siebie.