Ważna informacja

Zdrowa dieta matki w czasie ciąży i po porodzie pomaga gromadzić składniki odżywcze niezbędne do prawidłowego przebiegu ciąży, przygotowuje do okresu laktacji i pomaga ją utrzymać. Jeśli zdecydujesz się karmić piersią, zadbaj, by Twoja dieta była zdrowa i prawidłowo zbilansowana. Po porodzie, najlepszym sposobem żywienia maluszka jest karmienie piersią. Mleko mamy zapewnia mu bowiem doskonale zbilansowaną dietę i chroni przed chorobami.
Jeśli zdecydujesz się nie karmić piersią, pamiętaj że ta decyzja jest trudna do odwrócenia. Stosowanie mleka modyfikowanego niesie ze sobą konsekwencje socjalne i finansowe, które powinnaś wziąć pod uwagę. Dodatkowo, rozpoczęcie częściowego dokarmiania butelką spowoduje zmniejszenie ilości wytwarzanego mleka.
Dla zdrowia Twojego dziecka ważne jest, by mleko modyfikowane przygotowywać, stosować i przechowywać zawsze zgodnie z informacją na opakowaniu. Przed podjęciem decyzji dotyczącej sposobu karmienia malucha porozmawiaj z lekarzem lub położną. Wskazówki specjalistów pomogą Ci odpowiednio przygotować się do karmienia piersią oraz utrzymać laktację.
Oświadczam, że chcę przeglądać informacje dotyczące mlek początkowych.

Style - produkty

CSS - Node Type Product

CSS NAN OPTIPRO® 1 (node/5591)

Produkty - udostępnij
X
od 1 roku życia

NAN 1

NAN OPTIPRO® 1

NAN OPTIPRO® 1 jest mlekiem początkowym przeznaczonym dla zdrowych niemowląt od urodzenia, które z różnych przyczyn nie mogą być karmione piersią. Jest odpowiednie także do dokarmiania, jeśli zaistnieje taka potrzeba. NAN OPTIPRO® 1 dostarcza Twojemu dziecku wszystkich składników pokarmowych niezbędnych do prawidłowego rozwoju.

apteka melissaKup online mlekolandia.plKup online rossmannKup online waptekaKup online

od 1. dnia życia

Poznaj NAN OPTIPRO® 1

Od ponad 150 lat Nestlé jest ekspertem w dziedzinie badań oraz wdrażaniu innowacji w żywieniu niemowląt i małych dzieci. Nasi eksperci, na podstawie badań nad mlekiem kobiecym, prowadzonych od ponad 60 lat, dbają o to, by nasze formuły nieustannie wspierały potrzeby żywieniowe Twojego dziecka.

Kompozycja składników mleka początkowego NAN OPTIPRO® 1 zawiera:

  • DHA* – niezbędny nienasycony kwas tłuszczowy z rodziny omega-3
  • B. lactis – kultury bakterii,
  • Wyłącznie laktozę – cukier naturalnie występujący w mleku
  • Oleje roślinne – słonecznikowy i rzepakowy

Nie zawiera oleju palmowego.

*zawiera DHA (zgodnie z wymogiem prawnym dotyczącym wszystkich preparatów do początkowego żywienia niemowląt)

NAN OPTIPRO® 1 od Nestle

Sposób przygotowania NAN OPTIPRO® 1
Tabela karmienia
Gramatura
Skład NAN OPTIPRO® 1 i tabela wartości odżywczych
Zasady stosowania NAN OPTIPRO® 1
Czas na kolejny etap rozwoju
Ważna informacja
Mamy oceniają tę treść na 4.94/5
avatar
avatar

Supcio

Jak najbardziej dobre mleko. Dobry sklad, dopracowany. Maluszkowi służy. Jest wydajne. Nie robią się grudki! a to bardzo ważne

avatar

Polecam

jestem zadowolona i myślę że inne mamy i maluchy też będą :)

avatar

Magda

Spełnia moje wszystkie oczekiwania, jest wydajne, dobrze się rozpuszcza. Nie powoduje zaparć, uczuleń czy biegunek!

avatar

Polecam

Przez problemy z laktacją zdecydowaliśmy się na NAN. Od początku nie było problemów, maluch zdrowo przybiera i jest zadowolony.

avatar

jesteśmy zadowoleni

U nas było mieszane, bo bardzo szybko wróciłam do pracy - nie było wyjścia, ale uważam, że niczego dziecku nie brakuje. To świetny wybór szczególnie w połączeniu z butelką antykolkową, wieczory są dużo spokojniejsze.

Szukaj

Nadal nie znalazłaś tego
Czego szukasz?

Wypróbuj naszą nową wyszukiwarkę. Zawsze znajdziesz tam coś dla siebie.