Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Ważna informacja

Zdrowa dieta matki w czasie ciąży i po porodzie pomaga gromadzić składniki odżywcze niezbędne do prawidłowego przebiegu ciąży, przygotowuje do okresu laktacji i pomaga ją utrzymać. Jeśli zdecydujesz się karmić piersią, zadbaj, by Twoja dieta była zdrowa i prawidłowo zbilansowana. Po porodzie, najlepszym sposobem żywienia maluszka jest karmienie piersią. Mleko mamy zapewnia mu bowiem doskonale zbilansowaną dietę i chroni przed chorobami.
Jeśli zdecydujesz się nie karmić piersią, pamiętaj że ta decyzja jest trudna do odwrócenia. Stosowanie mleka modyfikowanego niesie ze sobą konsekwencje socjalne i finansowe, które powinnaś wziąć pod uwagę. Dodatkowo, rozpoczęcie częściowego dokarmiania butelką spowoduje zmniejszenie ilości wytwarzanego mleka.
Dla zdrowia Twojego dziecka ważne jest, by mleko modyfikowane przygotowywać, stosować i przechowywać zawsze zgodnie z informacją na opakowaniu. Przed podjęciem decyzji dotyczącej sposobu karmienia malucha porozmawiaj z lekarzem lub położną. Wskazówki specjalistów pomogą Ci odpowiednio przygotować się do karmienia piersią oraz utrzymać laktację.
Oświadczam, że chcę przeglądać informacje dotyczące mlek początkowych.

CSS - samples

CSS - asortyment marki

CSS - Node Type Product

ptak i pisklaki

NAN OPTIPRO® 2

Mleka początkowe

Mleko mamy to najlepszy pokarm dla niemowlęcia, dlatego maluszek powinien być karmiony wyłącznie piersią do końca 6. miesiąca życia. Jeśli jednak dziecko z różnych przyczyn nie jest karmione piersią, skonsultuj z lekarzem wybór odpowiedniego mleka początkowego.

Mleka początkowe NAN 1 to produkty przeznaczone dla zdrowych niemowląt od urodzenia, które z różnych przyczyn nie mogą być karmione piersią. Dostarczają składniki odżywcze* takie jak białka, tłuszcze, węglowodany, witaminy i składniki mineralne niezbędne do prawidłowego rozwoju.

Ważna informacjaZdrowa dieta matki w czasie ciąży i po porodzie pomaga gromadzić składniki odżywcze niezbędne do prawidłowego przebiegu ciąży, przygotowuje do okresu laktacji i pomaga ją utrzymać. Gdy maluszek przyjdzie na świat, najlepszym dla niego sposobem żywienia jest karmienie piersią. Mleko mamy zapewnia mu bowiem doskonale zbilansowaną dietę i chroni przed chorobami. Jeśli zdecydujesz się karmić piersią, zadbaj, by Twoja dieta była zdrowa i prawidłowo zbilansowana. Jeśli zdecydujesz się nie karmić piersią, pamiętaj że ta decyzja jest trudna do odwrócenia. Stosowanie mleka modyfikowanego niesie ze sobą konsekwencje socjalne i finansowe, które powinnaś wziąć pod uwagę. Dodatkowo rozpoczęcie częściowego dokarmiania butelką spowoduje zmniejszenie ilości wytwarzanego mleka. Dla zdrowia Twojego dziecka ważne jest, by mleko modyfikowane przygotowywać, stosować i przechowywać zawsze zgodnie z informacją na opakowaniu. Przed podjęciem decyzji dotyczącej karmienia malucha, porozmawiaj z lekarzem lub położną. Wskazówki specjalistów pomogą Ci odpowiednio przygotować się do karmienia piersią oraz utrzymać laktację.

*Zawartość zgodnie z przepisami prawa.

Walory produktu

Czy wiesz, że...?

Odkryj nasze produkty
Mamy oceniają tę treść na 5/5
avatar
avatar

Od początku :)

W szpitalu mój bobas był dokarmiany z konieczności mm i były dwa do wyboru, po NAN optipro miałam wrażenie, że K. jest spokojniejszy, lepiej śpi. Później jak wyszliśmy ze szpitala to jeszcze testowaliśmy różne ale okazało się, że pierwszy wybór był najlepszy :)

avatar

mleczko idealne na start

U mnie z laktacją to była taka zabawa, że raz była okej, raz dzidziuś się zupełnie nie najadał, a raz nie było jej wcale, a przy pierwszej malutkiej nie miałam takich problemów z karmieniem, dlatego, żeby mały był najedzony za sugestią lekarza przerzuciliśmy się na modyfikowane i kb i uważam, ze Olaf w porównaniu z Majką miał o wiele mniej problemów brzuszkowych. Na pewno wpływ na to miało wiele czynników, ale cieszę się, ze zdecydowaliśmy się na NAN i to był strzał w 10 bo mały niewiele ulewał, zdecydowanie lepiej mu się piło z butelki niż z piersi, a przede wszystkim się najadał :)

avatar

mleko dla kazdego

Używamy tego mleka od początku karmienia i uwazam że jest najlepsze. Syn je z chęcią, waga rosnie, z jelitami nie ma problemów. Jestem zadowolona

avatar

dobre mleko dla maluszka

Jeszcze w ciąży wiedzialam ze bede karmic piersią minimum dwa lata, niestety los chcial inaczej i przez moje problemy zdrowotne musialam odpuscic. Chcialam dla dziecka jak najlepiej wiec po konsultacji z pediatrą zaczelam podawac NAN :) Mleko jest świetne, zero kolek, biegunek czy zaparc. Waga rośnie, córka jest wesołym dzieckiem, polecam

avatar

problem ale sukces

Bardzo chcialam karmic piersia ale syn mial problem ze złapaniem brodawki i słaby odruch ssania, konsultowalam sie z doradca laktacyjnym ale chyba mialam za slaba silna wole by to przetrwac. Przeszlismy na mleko modyfikowane i to byl najlepszy wybor dla kazdego. Podajemy NAN optipro plus 1 HM-O :)

Szukaj

Nadal nie znalazłaś tego
Czego szukasz?

Wypróbuj naszą nową wyszukiwarkę. Zawsze znajdziesz tam coś dla siebie.