Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Nan Optipro 2

Mleka początkowe NAN OPTIPRO 1

Jakie mleko początkowe wybrać najlepiej dla swojego maleństwa? Poznaj mleko początkowe NAN OPTIPRO 1 zapewnij swojemu dziecku zdrowy start.

Mleka początkowe NAN OPTIPRO® 1 to produkty przeznaczone dla zdrowych niemowląt od urodzenia, które z różnych przyczyn nie mogą być karmione piersią. Dostarczają składniki odżywcze takie jak białka, tłuszcze, węglowodany, witaminy i składniki mineralne niezbędne do optymalnego rozwoju psycho-fizycznego.
 

WAŻNE INFORMACJE DLA MATEK: karmienie piersią jest najlepszym sposobem żywienia niemowlęcia, gdyż mleko matki zapewnia idealnie zbilansowaną dietę, chroni przed chorobami oraz dostarcza wielu innych korzyści, zarówno dla dziecka, jak i mamy. Przed podjęciem decyzji dotyczącej karmienia malucha porozmawiaj z lekarzem lub położną. Wskazówki specjalistów pomogą Ci odpowiednio przygotować się do karmienia piersią oraz utrzymać laktację. Jeśli zdecydujesz się karmić piersią, zadbaj, by Twoja dieta była zdrowa i prawidłowo zbilansowana. Mleko modyfikowane zostało stworzone, by zastąpić mleko matki w sytuacji, kiedy zdecyduje ona o zaprzestaniu karmienia piersią, bądź z jakichś przyczyn karmienie piersią nie jest możliwe. Pamiętaj, że decyzja o zaprzestaniu karmienia piersią lub wprowadzeniu częściowego dokarmiania butelką ograniczy ilość wytwarzanego pokarmu. Jeśli z jakichkolwiek powodów zdecydujesz o zaprzestaniu karmienia piersią, pamiętaj, że taką decyzję trudno odwrócić. Zanim zaczniesz używać mleko modyfikowane, pomyśl o konsekwencjach socjalnych i finansowych. Przez wzgląd na zdrowie swojego dziecka, zawsze przestrzegaj zamieszczonych na etykiecie wskazówek producenta dotyczących przygotowania, podawania i przechowywania mleka modyfikowanego.

Walory produktu

  • Od narodzin

  • Białko OPTIPRO®

  • DHA/ARA (długołańcuchowe wielonienasycone kwasy tłuszczowe)

  • Żywienie dla przyszłości

Czy wiesz, że...?

naukowiec trzymający w rękach molekuły białka

OPTIPRO®

to wysokiej jakości białko, zawarte w mleku początkowym NAN OPTIPRO®, wytwarzane jest dzięki unikalnej technologii stworzonej przez Nestlé.

Odkryj nasze produkty
Mamy oceniają tę treść na 0/5

Nadal nie znalazłaś tego
Czego szukasz?

Wypróbuj naszą nową wyszukiwarkę. Zawsze znajdziesz tam coś dla siebie.