Ważna informacja

Zdrowa dieta matki w czasie ciąży i po porodzie pomaga gromadzić składniki odżywcze niezbędne do prawidłowego przebiegu ciąży, przygotowuje do okresu laktacji i pomaga ją utrzymać. Jeśli zdecydujesz się karmić piersią, zadbaj, by Twoja dieta była zdrowa i prawidłowo zbilansowana. Po porodzie, najlepszym sposobem żywienia maluszka jest karmienie piersią. Mleko mamy zapewnia mu bowiem doskonale zbilansowaną dietę i chroni przed chorobami.
Jeśli zdecydujesz się nie karmić piersią, pamiętaj że ta decyzja jest trudna do odwrócenia. Stosowanie mleka modyfikowanego niesie ze sobą konsekwencje socjalne i finansowe, które powinnaś wziąć pod uwagę. Dodatkowo, rozpoczęcie częściowego dokarmiania butelką spowoduje zmniejszenie ilości wytwarzanego mleka.
Dla zdrowia Twojego dziecka ważne jest, by mleko modyfikowane przygotowywać, stosować i przechowywać zawsze zgodnie z informacją na opakowaniu. Przed podjęciem decyzji dotyczącej sposobu karmienia malucha porozmawiaj z lekarzem lub położną. Wskazówki specjalistów pomogą Ci odpowiednio przygotować się do karmienia piersią oraz utrzymać laktację.
Oświadczam, że chcę przeglądać informacje dotyczące mlek początkowych.

Style - produkty

CSS - Node Type Product

Produkty - udostępnij
X
od 1 roku życia

NAN 1

NAN OPTIPRO® Plus 1 HMO w płynie

NAN OPTIPRO® Plus 1 HMO w płynie jest mlekiem początkowym przeznaczonym dla zdrowych niemowląt od urodzenia, które z różnych przyczyn nie są karmione piersią. Mleko jest gotowe do spożycia, wystarczy je przelać do butelki. Możesz je zabrać na spacery i podróże z dzieckiem.

geminiKup online geminiKup online mlekolandia.plKup online  waptekaKup online

od 1. dnia życia

Poznaj NAN OPTIPRO® Plus 1 HMO w płynie

Ponad 60 lat badań nad mlekiem kobiecym zaowocowało opracowaniem receptury mleka początkowego NAN OPTIPRO® Plus 1 HMO w płynie. Mleko początkowe w płynie zostało stworzone dla zdrowych niemowląt od urodzenia do 6. miesiąca życia, które z różnych przyczyn nie mogą być karmione piersią.

Innowacyjna receptura mleka początkowego NAN OPTIPRO® Plus 1 HMO w płynie to:

  • DHA*,
  • witaminy i składniki mineralne.

Dzięki płynnej konsystencji mleka jego podanie odbywa się szybko i sprawnie. Mleko początkowe w płynie doskonale sprawdzi się w nocy, gdy Twój maluszek obudzi się na karmienie, lub na spacerze czy w podróży.

*zawiera DHA (zgodnie z wymogiem prawnym dotyczącym wszystkich preparatów do początkowego żywienia niemowląt)

NAN OPTIPRO® Plus 1 HM-O w płynie od Nestle

Sposób przygotowania NAN OPTIPRO® Plus 1 HMO w płynie
Tabela karmienia
Gramatura
Skład NAN OPTIPRO® Plus 1 HMO w płynie i tabela wartości odżywczych
Zasady bezpieczeństwa przy stosowaniu NAN OPTIPRO® Plus 1 HMO w płynie
Czas na kolejny etap rozwoju
Ważna informacja
Mamy oceniają tę treść na 5/5
avatar
avatar

Super

Moje odkrycie, bardzo dużo mi ulatwiło. Bardzo wygodne, poręczne, można nawet wrzucić do torebki. Nie trzeba tracić czasu na szykowanie

avatar

Cudowne rozwiązanie dla mam, które nie karmią piersią!

Czekałam na takie rozwiązanie! Mleczko, które można zabrac ze sobą w podróż, na spacer, w drogę i mieć pod ręką na wypadek, gdy maluch zgłodnieje! <3 Mamy karmiące piersią mają tą przewagę, że mogą po prostu wyciągnąć pierś. Ja mleko straciłam dość szybko i każdorazowy powrót do domu, by przygotować butelkę mleka był po prostu nieopłacalny. Mleko w płynie w kartoniku jest super! Małe, lekkie, poręczne. Wystarczy, że wrzucę go do torebki razem z wyparzoną butelką i wyciagam na zawołanie ;)

Szukaj

Nadal nie znalazłaś tego
Czego szukasz?

Wypróbuj naszą nową wyszukiwarkę. Zawsze znajdziesz tam coś dla siebie.