Ważna informacja

Zdrowa dieta matki w czasie ciąży i po porodzie pomaga gromadzić składniki odżywcze niezbędne do prawidłowego przebiegu ciąży, przygotowuje do okresu laktacji i pomaga ją utrzymać. Jeśli zdecydujesz się karmić piersią, zadbaj, by Twoja dieta była zdrowa i prawidłowo zbilansowana. Po porodzie, najlepszym sposobem żywienia maluszka jest karmienie piersią. Mleko mamy zapewnia mu bowiem doskonale zbilansowaną dietę i chroni przed chorobami.
Jeśli zdecydujesz się nie karmić piersią, pamiętaj że ta decyzja jest trudna do odwrócenia. Stosowanie mleka modyfikowanego niesie ze sobą konsekwencje socjalne i finansowe, które powinnaś wziąć pod uwagę. Dodatkowo, rozpoczęcie częściowego dokarmiania butelką spowoduje zmniejszenie ilości wytwarzanego mleka.
Dla zdrowia Twojego dziecka ważne jest, by mleko modyfikowane przygotowywać, stosować i przechowywać zawsze zgodnie z informacją na opakowaniu. Przed podjęciem decyzji dotyczącej sposobu karmienia malucha porozmawiaj z lekarzem lub położną. Wskazówki specjalistów pomogą Ci odpowiednio przygotować się do karmienia piersią oraz utrzymać laktację.
Oświadczam, że chcę przeglądać informacje dotyczące mlek początkowych.

Style - produkty

CSS - Node Type Product

Produkty - udostępnij
X
od 1 roku życia

NAN 1

NAN OPTIPRO® Plus 1 HM-O w płynie

NAN OPTIPRO® Plus 1 HM-O w płynie jest mlekiem początkowym przeznaczonym dla zdrowych niemowląt od urodzenia, które z różnych przyczyn nie są karmione piersią. Mleko jest gotowe do spożycia, wystarczy je przelać do butelki. Możesz je zabrać na spacery i podróże z dzieckiem.

geminiKup online geminiKup online mlekolandia.plKup online rossmannKup online waptekaKup online

od 1. dnia życia

Poznaj NAN OPTIPRO® Plus 1 HM-O w płynie

Ponad 60 lat badań nad mlekiem kobiecym zaowocowało opracowaniem receptury mleka początkowego NAN OPTIPRO® Plus 1 HM-O w płynie. Mleko początkowe w płynie zostało stworzone dla zdrowych niemowląt od urodzenia do 6. miesiąca życia, które z różnych przyczyn nie mogą być karmione piersią.

Innowacyjna receptura mleka początkowego NAN OPTIPRO® Plus 1 HM-O w płynie to:

  • DHA*,
  • witaminy i składniki mineralne.

Dzięki płynnej konsystencji mleka jego podanie odbywa się szybko i sprawnie. Mleko początkowe w płynie doskonale sprawdzi się w nocy, gdy Twój maluszek obudzi się na karmienie, lub na spacerze czy w podróży.

*zawiera DHA (zgodnie z wymogiem prawnym dotyczącym wszystkich preparatów do początkowego żywienia niemowląt)

NAN OPTIPRO® Plus 1 HM-O w płynie od Nestle

Sposób przygotowania NAN OPTIPRO® Plus 1 HM-O w płynie
Tabela karmienia
Gramatura
Skład NAN OPTIPRO® Plus 1 HM-O w płynie i tabela wartości odżywczych
Zasady bezpieczeństwa przy stosowaniu NAN OPTIPRO® Plus 1 HM-O w płynie
Czas na kolejny etap rozwoju
Ważna informacja
Mamy oceniają tę treść na 5/5

Cudowne rozwiązanie dla mam, które nie karmią piersią!

Czekałam na takie rozwiązanie! Mleczko, które można zabrac ze sobą w podróż, na spacer, w drogę i mieć pod ręką na wypadek, gdy maluch zgłodnieje! <3 Mamy karmiące piersią mają tą przewagę, że mogą po prostu wyciągnąć pierś. Ja mleko straciłam dość szybko i każdorazowy powrót do domu, by przygotować butelkę mleka był po prostu nieopłacalny. Mleko w płynie w kartoniku jest super! Małe, lekkie, poręczne. Wystarczy, że wrzucę go do torebki razem z wyparzoną butelką i wyciagam na zawołanie ;)

Szukaj

Nadal nie znalazłaś tego
Czego szukasz?

Wypróbuj naszą nową wyszukiwarkę. Zawsze znajdziesz tam coś dla siebie.