Ważna informacja

Zdrowa dieta matki w czasie ciąży i po porodzie pomaga gromadzić składniki odżywcze niezbędne do prawidłowego przebiegu ciąży, przygotowuje do okresu laktacji i pomaga ją utrzymać. Jeśli zdecydujesz się karmić piersią, zadbaj, by Twoja dieta była zdrowa i prawidłowo zbilansowana. Po porodzie, najlepszym sposobem żywienia maluszka jest karmienie piersią. Mleko mamy zapewnia mu bowiem doskonale zbilansowaną dietę i chroni przed chorobami.
Jeśli zdecydujesz się nie karmić piersią, pamiętaj że ta decyzja jest trudna do odwrócenia. Stosowanie mleka modyfikowanego niesie ze sobą konsekwencje socjalne i finansowe, które powinnaś wziąć pod uwagę. Dodatkowo, rozpoczęcie częściowego dokarmiania butelką spowoduje zmniejszenie ilości wytwarzanego mleka.
Dla zdrowia Twojego dziecka ważne jest, by mleko modyfikowane przygotowywać, stosować i przechowywać zawsze zgodnie z informacją na opakowaniu. Przed podjęciem decyzji dotyczącej sposobu karmienia malucha porozmawiaj z lekarzem lub położną. Wskazówki specjalistów pomogą Ci odpowiednio przygotować się do karmienia piersią oraz utrzymać laktację.
Oświadczam, że chcę przeglądać informacje dotyczące mlek początkowych.

Style - produkty

CSS - Node Type Product

Produkty - udostępnij
X
od 1 roku życia

NAN 1

NAN OPTIPRO® Plus 1 HMO w płynie

NAN OPTIPRO® Plus 1 HMO w płynie jest mlekiem początkowym przeznaczonym dla zdrowych niemowląt od urodzenia, które z różnych przyczyn nie są karmione piersią. Produkt jest gotowy do spożycia, wystarczy przelać go do butelki. Mleko możesz zabrać na spacery i podróże z dzieckiem.

geminiKup online mlekolandia.plKup online drogeria-waptekaKup online

 

od 1. dnia życia

Poznaj NAN OPTIPRO® Plus 1 HMO w płynie

Nasi eksperci opracowali NAN OPTIPRO® Plus 1 HMO w płynie, inspirując się badaniami nad mlekiem kobiecym, prowadzonymi już od 60 lat. Zaowocowało to stworzeniem unikalnej receptury opartej na zaawansowanej technologii białka OPTIPRO®.

Mleko początkowe NAN OPTIPRO® Plus 1 HMO w płynie zawiera:

  • DHA*.

*zawiera DHA (zgodnie z wymogiem prawnym dotyczącym wszystkich preparatów do początkowego żywienia niemowląt)

NAN OPTIPRO® Plus 1 HM-O w płynie od Nestle

Sposób przygotowania NAN OPTIPRO® Plus 1 HMO w płynie
Tabela karmienia
Gramatura
Skład NAN OPTIPRO® Plus 1 HMO w płynie i tabela wartości odżywczych
Zasady bezpieczeństwa przy stosowaniu NAN OPTIPRO® Plus 1 HMO w płynie
Czas na kolejny etap rozwoju
Ważna informacja
Mamy oceniają tę treść na 5/5
avatar
avatar

Super!

Jak każda mama szukam wszystkiego co najlepsze dla mojej córki - i znalazłam :)

avatar

<3

Wygodne rozwiązanie! :) ja kupuje i na wszystkie wyjazdy zabieram. Na wakacjach nie raz nas uratowało

avatar

Super

Moje odkrycie, bardzo dużo mi ulatwiło. Bardzo wygodne, poręczne, można nawet wrzucić do torebki. Nie trzeba tracić czasu na szykowanie

avatar

Cudowne rozwiązanie dla mam, które nie karmią piersią!

Czekałam na takie rozwiązanie! Mleczko, które można zabrac ze sobą w podróż, na spacer, w drogę i mieć pod ręką na wypadek, gdy maluch zgłodnieje! <3 Mamy karmiące piersią mają tą przewagę, że mogą po prostu wyciągnąć pierś. Ja mleko straciłam dość szybko i każdorazowy powrót do domu, by przygotować butelkę mleka był po prostu nieopłacalny. Mleko w płynie w kartoniku jest super! Małe, lekkie, poręczne. Wystarczy, że wrzucę go do torebki razem z wyparzoną butelką i wyciagam na zawołanie ;)

Szukaj

Nadal nie znalazłaś tego
Czego szukasz?

Wypróbuj naszą nową wyszukiwarkę. Zawsze znajdziesz tam coś dla siebie.