od urodzenia
Produkt NAN 2
Add this post to favorites

NAN OPTIPRO Plus 1 HMO

5
5/5 4 opinie

NAN OPTIPRO® Plus 1 HMO jest mlekiem początkowym w płynie przeznaczonym dla zdrowych niemowląt od urodzenia, które z różnych przyczyn nie są karmione piersią. Produkt jest dostępny w dwóch pojemnościach: 70 ml oraz 90 ml.

melisa logo
E-melissa
mlekolandia
MlekoLandia

Poznaj NAN OPTIPRO® Plus 1 HMO

 

Mleko początkowe NAN OPTIPRO® Plus 1 HMO, przeznaczone dla zdrowych niemowląt od urodzenia, zawiera DHA*. Produkt dostępny jest w wybranych aptekach w butelce 70 ml oraz 90 ml.

*Zgodnie z wymogiem prawnym dotyczącym wszystkich preparatów do początkowego żywienia niemowląt.

rating review icon
ZOBACZ CO MYŚLĄ INNI RODZICE

Średnia ocena

5
5
4 opinie użytkowników

Oceny społeczności

 • 5 star
  4
 • 4 star
  0
 • 3 star
  0
 • 2 star
  0
 • 1 star
  0

Dodaj nową opinię

5
Diana Czer 3, 2020

Pierwszy raz z tym mlekiem miałam do czynienia w szpitalu...dzieciaczki, których mamy nie karmiły piersią lub miały za mało pokarmu, były nim karmione. Po porodzie, na wszelki wypadek zaopatrzyłam się w ten produkt...skoro w szpitalu podawali noworodką, c

5
Joanna Gru 17, 2019

Moje dziecko jest na mleku NAN od urodzenia. Zwykle karmimy sie w domu i dopiero wychodzimy ale to mleko w płynie nie raz nas uratowalo jak syn nagle zglodnial na zakupach :D Wole takie niz biegac wyposazona w termosy z zimna ciepla woda proszek butelke i

5
katarzyna Maj 17, 2019

Ten pomysł bardzo mi się spodobał - butelka jest wygodna i od razu mam gotową porcję mleczka dla mojego Maluszka :) Małej smakuje a ja wiem, ze podaje jej najlepsze mleko dostępne na rynku. Dzieki temu dbam o jej delikatny brzusszek :)