0-4 miesiące
Produkt NAN OPTIPRO® 2
Add this post to favorites

NAN OPTIPRO® Plus 1 HMO

5
5/5 6 opinie

NAN OPTIPRO® Plus 1 HMO jest mlekiem początkowym w płynie przeznaczonym dla zdrowych niemowląt od urodzenia, które z różnych przyczyn nie są karmione piersią. Produkt jest dostępny w dwóch pojemnościach: 70 ml oraz 90 ml.

melisa logo

E-melissa

mlekolandia

MlekoLandia

Poznaj NAN OPTIPRO® Plus 1 HMO

 

Mleko początkowe NAN OPTIPRO® Plus 1 HMO, przeznaczone dla zdrowych niemowląt od urodzenia, zawiera DHA*. Produkt dostępny jest w wybranych aptekach w butelce 70 ml oraz 90 ml.

*Zgodnie z wymogiem prawnym dotyczącym wszystkich preparatów do początkowego żywienia niemowląt.

Search icon

Nie znalazłaś/eś potrzebnych informacji?

Wypróbuj naszą wyszukiwarkę

rating review icon

Ostatnie opinie o produktach

Średnia ocena klientów

5
5
6 opinie użytkowników

Oceny społeczności

 • 5 star
  6
 • 4 star
  0
 • 3 star
  0
 • 2 star
  0
 • 1 star
  0

Add new review

5
Diana Matiasik Czer 3, 2020

Pierwszy raz z tym mlekiem miałam do czynienia w szpitalu...dzieciaczki, których mamy nie karmiły piersią lub miały za mało pokarmu, były nim karmione. Po porodzie, na wszelki wypadek zaopatrzyłam się w ten produkt...skoro w szpitalu podawali noworodką, czyli to coś dobrego. U nas się sprawdziło. Gdy dziecko było głodne, a chwilowo brakowało mi pokarmu. Żadnych bólów brzuszka, kolek, zaparć itp. Dziecku bardzo posmakowało.

5
Joanna Dudzinska_1 Gru 17, 2019

Moje dziecko jest na mleku NAN od urodzenia. Zwykle karmimy sie w domu i dopiero wychodzimy ale to mleko w płynie nie raz nas uratowalo jak syn nagle zglodnial na zakupach :D Wole takie niz biegac wyposazona w termosy z zimna ciepla woda proszek butelke itd :D

5
katarzyna lenczuk_1 Maj 17, 2019

Ten pomysł bardzo mi się spodobał - butelka jest wygodna i od razu mam gotową porcję mleczka dla mojego Maluszka :) Małej smakuje a ja wiem, ze podaje jej najlepsze mleko dostępne na rynku. Dzieki temu dbam o jej delikatny brzusszek :)