Ważna informacja

Zdrowa dieta matki w czasie ciąży i po porodzie pomaga gromadzić składniki odżywcze niezbędne do prawidłowego przebiegu ciąży, przygotowuje do okresu laktacji i pomaga ją utrzymać. Jeśli zdecydujesz się karmić piersią, zadbaj, by Twoja dieta była zdrowa i prawidłowo zbilansowana. Po porodzie, najlepszym sposobem żywienia maluszka jest karmienie piersią. Mleko mamy zapewnia mu bowiem doskonale zbilansowaną dietę i chroni przed chorobami.
Jeśli zdecydujesz się nie karmić piersią, pamiętaj że ta decyzja jest trudna do odwrócenia. Stosowanie mleka modyfikowanego niesie ze sobą konsekwencje socjalne i finansowe, które powinnaś wziąć pod uwagę. Dodatkowo, rozpoczęcie częściowego dokarmiania butelką spowoduje zmniejszenie ilości wytwarzanego mleka.
Dla zdrowia Twojego dziecka ważne jest, by mleko modyfikowane przygotowywać, stosować i przechowywać zawsze zgodnie z informacją na opakowaniu. Przed podjęciem decyzji dotyczącej sposobu karmienia malucha porozmawiaj z lekarzem lub położną. Wskazówki specjalistów pomogą Ci odpowiednio przygotować się do karmienia piersią oraz utrzymać laktację.
Oświadczam, że chcę przeglądać informacje dotyczące mlek początkowych.

Style - produkty

CSS - Node Type Product

CSS NAN EXPERTpro HA 1 (node/5641)

Produkty - udostępnij
X
od 1 roku życia

NAN 1

NAN EXPERTPRO HA 1

NAN EXPERTPRO HA 1 jest hypoalergicznym mlekiem początkowym dla zdrowych niemowląt od urodzenia, u których istnieje podwyższone ryzyko wystąpienia alergii na białko mleka krowiego (np. gdy jeden z członków rodziny jest alergikiem), a które z różnych przyczyn nie mogą być karmione piersią.

apteka melissaKup online mlekolandia.plKup online  rossmannKup online 

od 1. dnia zycia

Poznaj NAN EXPERTPRO HA 1

Od ponad 150 lat Nestlé jest ekspertem w dziedzinie badań oraz wdrażaniu innowacji w żywieniu niemowląt i małych dzieci. Nasi eksperci, na podstawie badań nad mlekiem kobiecym, prowadzonych od ponad 60 lat, dbają o to, by nasze formuły nieustannie wspierały potrzeby żywieniowe Twojego dziecka.

Kompozycja składników mleka początkowego NAN EXPERTPRO HA 1 to:

  • częściowo hydrolizowane białko,
  • DHA i ARA, czyli niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe z rodziny omega-3 i omega-6,
  • bakterie B. lactis.

Badania kliniczne potwierdziły, że NAN EXPERTPRO HA 1 zmniejsza ryzyko wystąpienia alergii na białko mleka krowiego w pierwszych miesiącach życia niemowlęcia.

Poznaj NAN EXPERTpro HA 1

 

 

 

Sposób przygotowania NAN EXPERTPRO HA 1
Tabela karmienia
Gramatura
Skład NAN EXPERTPRO HA 1 i tabela wartości odżywczych
Zasady stosowania NAN EXPERTPRO HA 1
Czas na kolejny etap rozwoju
Ważna informacja
Mamy oceniają tę treść na 5/5
avatar
avatar

Bardzo dobre

Dałam córce to mleko, jestem zadowolona. Do tej pory po tym mleku nawet nie ma kołki. A jak alergolog przepisał nam receptę na mleko bebilon pepti DHA 1 to wszystkie noce nie przespane i i nim cały czas wymiotowała.

avatar

Bardzo dobre mleko

Dałam Wojtkowi i jestem naprawdę zadowolona. A co sądzicie o innych mlekach HA?

Szukaj

Nadal nie znalazłaś tego
Czego szukasz?

Wypróbuj naszą nową wyszukiwarkę. Zawsze znajdziesz tam coś dla siebie.