Style - produkty

CSS - Node Type Product

Produkty - udostępnij
X

Gerber

Kaszka Gerber Pełnia Zbóż 5 zbóż z lipą

Jeśli maluszek skończył 6 miesięcy i poznał smak pierwszych zbóż, jest już gotowy na spotkanie z naszą kaszką 5 zbóż z lipą. Jest ona skarbnicą składników odżywczych potrzebnych maluszkowi, by każdego dnia radośnie odkrywać świat.

  ODKRYJ ZALETY PRODUKTU

  Kaszki Gerber Pełnia Zbóż zawierają nie tylko to, co niezbędne, ale znacznie więcej! Zostały stworzone specjalnie dla niemowląt i małych dzieci, z myślą o ich zdrowiu. Nie znajdziecie w nich dodatku cukru¹, ale dla dobra najmłodszych zawierają ważne witaminy i składniki mineralne. Wzbogaciliśmy je m.in. w żelazo ważne dla rozwoju poznawczego. Zawarte w kaszce zboża dostarczają do diety dziecka węglowodanów, a witamina B1*** pomaga uwalniać z nich energię niezbędną do poznawania świata.

  Kaszka Gerber Pełnia Zbóż 5 zbóż z lipą dla niemowląt po 6 miesiącu

  ¹Zawiera naturalnie występujące cukry.
  ***Zawartość zgodnie z przepisami prawa.

  Tabela wartości odżywczych i składniki produktu
  Gramatura
  Sposób przygotowania
  Zachowaj zasady bezpieczeństwa
  Poznaj wszystkie produkty z linii Gerber
  Mamy oceniają tę treść na 5/5
  avatar
  avatar

  Super kaszka

  Kaszka 5 zbóż z lipą bardzo przysmakowała mojemu dziecku na kolację, zapewne przez ten ciekawy smak. Jak wszystkie kaszki Gerber bardzo szybko i sprawnie się ją robi. Co najważniejsze ma fajną konsystencję nie jest za rzadka ani za gęsta poprostu w sam raz. Poza tym nie robią się żadne grudki oraz nie zawiera cukru. Po minach mojego synka mogę stwierdzić że jest bardzo smaczna, szkoda jedynie że w opakowaniu jest jej niedużo, nam wystarczyło na 6 dni. Generalnie polecamy spróbować, na pewno przypadnie do gustu Waszym maluchom.

  avatar

  Smaczna

  Ciekawy smak z lipą, smaczna, córka chętnie je.

  avatar

  Super

  Dobra kaszka z dobrym składem i niespotykanym smakiem. Polecam

  avatar

  Oryginalna

  Oryginalna kaszka z lipą zasmakowała córce. Na rynku takiej chyba nie ma. Fajnie, że Gerber wymyślił dodatek w postaci lipy.

  avatar

  kaszka z lipą

  super konsystencja i smak

  Szukaj

  Nadal nie znalazłaś tego
  Czego szukasz?

  Wypróbuj naszą nową wyszukiwarkę. Zawsze znajdziesz tam coś dla siebie.