po 8. miesiącu
Produkt Gerber Organic
Add this post to favorites

Gerber Organic Nutri Puffs Chrupki ryżowo-pszenne Banan Malina

5
5/5 4 opinie

Gdy maluszek skończy 8. miesięcy, możesz podać mu zbożową przekąskę Nutri Puffs w postaci chrupek ryżowo-pszennych o smaku banana i maliny. Produkt z łatwością rozpuszcza się w buzi maluszka. Chrupki mogą sprawdzić się w nauce samodzielnego jedzenia oraz ćwiczenia gryzienia.

rossman
Rossmann

Odkryj zalety produktu

 

Chrupki ryżowo-pszenne Banan Malina z linii Gerber Organic Nutri Puffs to produkt zbożowy przeznaczony dla niemowląt już od 8. miesiąca życia i małych dzieci. Składniki, które wykorzystaliśmy do jej przygotowania, pochodzą z ekologicznej farmy Gerber Organic. W pieczonych chrupkach zgodnie z przepisami prawa nie ma substancji konserwujących i barwników. Produkt jest również bez dodatku cukru*.

*Zawiera naturalnie występujące cukry.

Gerber Organic Nutri Puffs Chrupki ryżowo-pszenne Banan Malina banner

 

Surowce Gerber Organic, które znajdują się w Chrupkach ryżowo-pszennych Nutri Puffs Banan Malina, pochodzą z rolnictwa ekologicznego, gdzie uprawiane są z poszanowaniem naturalnych procesów oraz dbałością o środowisko. Co roku ich ekologiczne pochodzenie poświadczane jest certyfikatem.

rating review icon
ZOBACZ CO MYŚLĄ INNI RODZICE

Średnia ocena

5
5
4 opinie użytkowników

Oceny społeczności

 • 5 star
  4
 • 4 star
  0
 • 3 star
  0
 • 2 star
  0
 • 1 star
  0

Dodaj nową opinię

5
Marlena Kryńska Maj 8, 2023

Uwielbiane przez mojego synka , są małe mieszczą się do rączki i smaczne . Dodatkowo szybko rozpuszczają się w buzi nie ma ryzyka zadławienia.

5
Ania Paź 11, 2022

Chrupki są świetne doskonale sprawdzają się do nauki jedzenia a przy tym są smaczne i dają frajdę. Szkoda tylko że od pewnego czasu są nigdzie niedostępne do kupienia.

5
Lidia Sier 30, 2021

I córka i syn uwielbiają te chrupeczki. Samo ich jedzenie jest już zabawą