5 - 6 miesięcy
Product Kaszki Nestlé – produkty dla niemowląt i małych dzieci
Add this post to favorites

Nestlé Kaszka mleczno-ryżowa Waniliowa

Pełnowartościowy, bezglutenowy posiłek o smaku waniliowym dostosowany do potrzeb i możliwości niemowląt i małych dzieci. Kaszka mleczno-ryżowa o smaku Waniliowym od Nestlé zawiera immunoskładniki* (cynk, żelazo, witaminy A** i C), jod, ALA (omega-3), aż 11 witamin oraz kultury bakterii Bifidobacterium lactis.

Nestle Baby&me Sklep

Sklep Nestlé Baby&me

Odkryj zalety kaszki mleczno-ryżowej o smaku Waniliowym

 

Pierwsze zboża możesz wprowadzać do diety maluszka już po 4. miesiącu życia. Może pomóc Ci w tym kaszka mleczno-ryżowa o smaku waniliowym, będąca pełnowartościowym bezglutenowym posiłkiem dopasowanym do potrzeb oraz możliwości niemowląt i małych dzieci. Aby ją przygotować, wystarczy dodać wodę!

Już jedna porcja kaszki Nestlé o smaku Waniliowym dostarcza ponad 50% dziennego zapotrzebowania dziecka na żelazo, które jest ważne dla rozwoju funkcji poznawczych, a witamina C wspomaga jego wchłanianie. W składzie znajdują się również immunoskładniki* wspierające układ odpornościowy, kultury bakterii Bifidobacterium lactis, które naturalnie zasiedlają przewód pokarmowy dzieci karmionych piersią, ALA wspierający rozwój mózgu oraz aż 11 witamin!

 

Nestlé Kaszka mleczno-ryżowa Waniliowa

 

Sklep Nestlé Baby&me