Ważna informacja

Zdrowa dieta matki w czasie ciąży i po porodzie pomaga gromadzić składniki odżywcze niezbędne do prawidłowego przebiegu ciąży, przygotowuje do okresu laktacji i pomaga ją utrzymać. Jeśli zdecydujesz się karmić piersią, zadbaj, by Twoja dieta była zdrowa i prawidłowo zbilansowana. Po porodzie, najlepszym sposobem żywienia maluszka jest karmienie piersią. Mleko mamy zapewnia mu bowiem doskonale zbilansowaną dietę i chroni przed chorobami.
Jeśli zdecydujesz się nie karmić piersią, pamiętaj że ta decyzja jest trudna do odwrócenia. Stosowanie mleka modyfikowanego niesie ze sobą konsekwencje socjalne i finansowe, które powinnaś wziąć pod uwagę. Dodatkowo, rozpoczęcie częściowego dokarmiania butelką spowoduje zmniejszenie ilości wytwarzanego mleka.
Dla zdrowia Twojego dziecka ważne jest, by mleko modyfikowane przygotowywać, stosować i przechowywać zawsze zgodnie z informacją na opakowaniu. Przed podjęciem decyzji dotyczącej sposobu karmienia malucha porozmawiaj z lekarzem lub położną. Wskazówki specjalistów pomogą Ci odpowiednio przygotować się do karmienia piersią oraz utrzymać laktację.
Oświadczam, że chcę przeglądać informacje dotyczące mlek początkowych.

Style - produkty

Produkty - udostępnij
X

NAN 1

NAN OPTIPRO® Plus 1 HM-O

Mleko początkowe dla niemowląt od urodzenia w płynie.

Kup teraz:

geminiKup online geminiKup online mlekolandia.plKup online allegroKup online

od 1. dnia życia

  Warto wiedzieć
  Wartość odżywcza i skład produktu
  Dodatkowe informacje
  Mamy oceniają tę treść na 5/5

  Coś wspaniałego

  Pierwszy raz z tym mlekiem miałam do czynienia w szpitalu...dzieciaczki, których mamy nie karmiły piersią lub miały za mało pokarmu, były nim karmione. Po porodzie, na wszelki wypadek zaopatrzyłam się w ten produkt...skoro w szpitalu podawali noworodką, czyli to coś dobrego. U nas się sprawdziło. Gdy dziecko było głodne, a chwilowo brakowało mi pokarmu. Żadnych bólów brzuszka, kolek, zaparć itp. Dziecku bardzo posmakowało.

  super opcja

  Moje dziecko jest na mleku NAN od urodzenia. Zwykle karmimy sie w domu i dopiero wychodzimy ale to mleko w płynie nie raz nas uratowalo jak syn nagle zglodnial na zakupach :D Wole takie niz biegac wyposazona w termosy z zimna ciepla woda proszek butelke itd :D

  Wygoda i jakość!

  Ten pomysł bardzo mi się spodobał - butelka jest wygodna i od razu mam gotową porcję mleczka dla mojego Maluszka :) Małej smakuje a ja wiem, ze podaje jej najlepsze mleko dostępne na rynku. Dzieki temu dbam o jej delikatny brzusszek :)

  Mleko Nan optipro plus w buteleczkach

  Czy można kupić w sklepie bądź w aptece mleko optipro plus w butelce? To super sprawa zwłaszcza na zakupach lub w podróży. Jeszcze nie testowałysmy ale widzę że ma bardzo bogaty i dobry skład. Jeśli to możliwe to proszę o próbkę, przetestujemy.

  Genialny pomysł

  Super sprawa te mleko w buteleczce. Musimy czasem jechać daleko do lekarza a maluch jak wiadomo lubi jeść :) I taka buteleczka zaspokoi jego mały głód a przy okazji jest dobra i pożywna. Szkoda że nie robicie większych bo Stanisław rośnie i chce coraz więcej zjeść :)

  Szukaj

  Nadal nie znalazłaś tego
  Czego szukasz?

  Wypróbuj naszą nową wyszukiwarkę. Zawsze znajdziesz tam coś dla siebie.