nestle-bg

NAN EXPERTpro HA 1

NAN HA 1

NAN EXPERTpro HA 1

NAN EXPERTpro HA 1 jest hypoalergicznym mlekiem początkowym dla zdrowych niemowląt od urodzenia, u których istnieje podwyższone ryzyko wystąpienia alergii na białko mleka krowiego (np. gdy jeden z członków rodziny jest alergikiem), a które z różnych przyczyn nie mogą być karmione piersią.

nestlegemini
nestlemelissa
nestlemlekolandia
nestlerossmann

NAN EXPERTpro HA 1

Od ponad 150 lat Nestlé jest ekspertem w dziedzinie badań oraz wdrażaniu innowacji w żywieniu niemowląt i małych dzieci. Nasi eksperci, na podstawie badań nad mlekiem kobiecym, prowadzonych od ponad 60 lat, dbają o to, by nasze formuły nieustannie wspierały potrzeby żywieniowe Twojego dziecka.

Kompozycja składników mleka początkowego NAN EXPERTpro HA 1 to:

  • częściowo hydrolizowane białko,
  • DHA i ARA, czyli niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe z rodziny omega-3 i omega-6,
  • bakterie B. lactis.

Badania kliniczne potwierdziły, że NAN EXPERTpro HA 1 zmniejsza ryzyko wystąpienia alergii na białko mleka krowiego w pierwszych miesiącach życia niemowlęcia.

profity
Inne produkty, które mogą Ci się spodobać
nan_ha1
NAN OPTIPRO® Plus 1 HM-O

NAN OPTIPRO® Plus 1 HM-O jest mlekiem początkowym w proszku dla niemowląt od urodzenia, które z różnych przyczyn nie mogą być karmione piersią. Unikalna receptura mleka początkowego to: DHA* oraz bakterie L. reuteri.

nan_ha1
NAN OPTIPRO® 1

NAN OPTIPRO® 1 jest mlekiem początkowym w proszku dla niemowląt od urodzenia, które z różnych przyczyn nie mogą być karmione piersią. Jest odpowiednie także do dokarmiania. NAN OPTIPRO® 1 dostarcza Twojemu dziecku wszystkie składniki pokarmowe niezbędne do optymalnego rozwoju psychofizycznego.

nan_ha1
NAN OPTIPRO® Plus 1 HM-O w płynie

NAN OPTIPRO® Plus 1 HM-O w płynie jest mlekiem początkowym przeznaczonym dla zdrowych niemowląt od urodzenia, które z różnych przyczyn nie są karmione piersią. Mleko jest gotowe do spożycia, wystarczy je przelać do butelki. Możesz je zabrać na spacery i podróże z dzieckiem.

Search icon

Nie znalazłaś/eś potrzebnych informacji?

Wypróbuj naszą wyszukiwarkę