0-4 miesiące
Produkt
Add this post to favorites

NAN EXPERTPRO AR

NAN EXPERTPRO AR, należący do żywności specjalnego przeznaczenia medycznego, zawiera kultury bakterii L.reuteri, częściowo hydrolizowane białko oraz oleje roślinne (słonecznikowy, kokosowy i rzepakowy). Produkt przeznaczony do postępowania dietetycznego w przypadku ulewań. Nie jest odpowiedni do stosowania u niemowląt ze zdiagnozowaną alergią na białko mleka krowiego, a także nie jest przeznaczony do stosowania pozajelitowego. Teraz NAN AR z nową nazwą NAN EXPERTPRO AR dostępny jest w nowym opakowaniu, nadal z tą samą recepturą!

melisa logo

E-melissa

mlekolandia

MlekoLandia

rossman

Rossmann

Poznaj NAN EXPERTPRO AR

 

Od ponad 150 lat Nestlé jest ekspertem w dziedzinie badań oraz wdrażaniu innowacji w żywieniu niemowląt i małych dzieci. Nasi eksperci, na podstawie badań nad mlekiem kobiecym, prowadzonych od ponad 60 lat, dbają o to by nasze formuły nieustannie wspierały potrzeby żywieniowe Twojego dziecka.
Nestlé NAN EXPERTPRO AR to żywność specjalnego przeznaczenia medycznego do postępowania dietetycznego w przypadku ulewań.
Produkt jest zagęszczony skrobią ziemniaczaną i zawiera kultury bakterii L. reuteri, dzięki czemu ogranicza ulewania.

Każda porcja NAN EXPERTPRO AR to również:

  • częściowo hydrolizowane białko,
  • oleje roślinne (słonecznikowy, kokosowy i rzepakowy).

Nie zawiera oleju palmowego.

Produkt musi być stosowany pod nadzorem lekarza. Jest odpowiedni do stosowania u niemowląt, które z różnych przyczyn nie są karmione piersią – jako jedyne źródło pożywienia od urodzenia do końca 6. miesiąca, a po tym okresie jako jeden z elementów zdrowej diety dziecka aż do końca 12. miesiąca życia.


banner

Search icon

Nie znalazłaś/eś potrzebnych informacji?

Wypróbuj naszą wyszukiwarkę