od urodzenia
Produkt NAN 2
Add this post to favorites

NAN® EXPERTPRO AR

5
5/5 1 opinie

NAN EXPERTPRO AR, należący do żywności specjalnego przeznaczenia medycznego, zawiera kultury bakterii L.reuteri, częściowo hydrolizowane białko oraz oleje roślinne (słonecznikowy, kokosowy i rzepakowy). Produkt przeznaczony do postępowania dietetycznego w przypadku ulewań. Nie jest odpowiedni do stosowania u niemowląt ze zdiagnozowaną alergią na białko mleka krowiego, a także nie jest przeznaczony do stosowania pozajelitowego. Teraz NAN AR z nową nazwą NAN EXPERTPRO AR dostępny jest w nowym opakowaniu, nadal z tą samą recepturą!

melisa logo
E-melissa
mlekolandia
MlekoLandia

Poznaj NAN EXPERTPRO AR

 

Od ponad 150 lat Nestlé jest ekspertem w dziedzinie badań oraz wdrażaniu innowacji w żywieniu niemowląt i małych dzieci. Nasi eksperci, na podstawie badań nad mlekiem kobiecym, prowadzonych od ponad 60 lat, dbają o to by nasze formuły nieustannie wspierały potrzeby żywieniowe Twojego dziecka.
Nestlé NAN EXPERTPRO AR to żywność specjalnego przeznaczenia medycznego do postępowania dietetycznego w przypadku ulewań.
Produkt jest zagęszczony skrobią ziemniaczaną i zawiera kultury bakterii L. reuteri, dzięki czemu ogranicza ulewania.

Każda porcja NAN EXPERTPRO AR to również:

 • częściowo hydrolizowane białko,
 • oleje roślinne (słonecznikowy, kokosowy i rzepakowy).

Nie zawiera oleju palmowego.

Produkt musi być stosowany pod nadzorem lekarza. Jest odpowiedni do stosowania u niemowląt, które z różnych przyczyn nie są karmione piersią – jako jedyne źródło pożywienia od urodzenia do końca 6. miesiąca, a po tym okresie jako jeden z elementów zdrowej diety dziecka aż do końca 12. miesiąca życia.

Korzyści Nan Expertpro AR
rating review icon
ZOBACZ CO MYŚLĄ INNI RODZICE

Średnia ocena

5
5
1 opinie użytkowników

Oceny społeczności

 • 5 star
  1
 • 4 star
  0
 • 3 star
  0
 • 2 star
  0
 • 1 star
  0

Dodaj nową opinię

5
Agnieszka Czer 23, 2020

W końcu problem z ulewaniem zniknął, produkt poleciła nam pediatra i był strzałem w dziesiątkę.