Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Topic Page - udostępnij
X

Najnowsze artykuły

Skorzystaj z doświadczenia naszych ekspertów

Niedługo zostaniesz rodzicem albo już nim jesteś? Skorzystaj ze wsparcia, wiedzy i doświadczenia ekspertów. Przeczytaj najnowsze artykuły, które powstały pod czujnym okiem fachowców. Dzięki merytorycznym wskazówkom przejdź przez okres ciąży i przygotuj się do porodu, naucz się dbać o maluszka, poznaj zasady żywienia niemowląt i małych dzieci oraz sposoby radzenia sobie z najczęstszymi dolegliwościami u najmłodszych. Pamiętaj, że zawsze możesz liczyć na pomoc specjalistów Nestlé Baby&me!

bóle podczas ciąży

Poród przedwczesny i jego objawy

Poród przedwczesny to sytuacja, w której zakończenie ciąży następuje przed ukończeniem 37. tygodnia. W połowie przypadków pojawia się samoistnie – i może się zdarzyć z bardzo różnych przyczyn.

Dowiedz się więcej

kret

Żylaki w ciąży

Żylaki nóg, pochwy i sromu to dolegliwość, która bardzo często dotyka przyszłe mamy. Dowiedz się, dlaczego powstają żylaki i jak można im zapobiegać, będąc w ciąży.

Dowiedz się więcej

kobieta w ciąży u lekarza

Zakażenia bakteryjne i grzybicze w ciąży – jak sobie z nimi radzić?

Infekcje intymne mogą przytrafić się każdej kobiecie w ciąży. Ważne, by zwracać uwagę na wszystkie niepokojące objawy i szybko zgłaszać się do lekarza.

Dowiedz się więcej

test ciążowy z krwi

Test ciążowy z krwi, czyli wszystko o badaniu b-hCG

Domyślasz się, że możesz być w ciąży? Choć test z apteki nie pokazał dwóch kresek, cały czas odczuwasz pierwsze symptomy ciążowe? Zrób badanie krwi potwierdzające ciążę i sprawdzające poziom hormonu b-hCG w Twoim organizmie.

Dowiedz się więcej

USG w ciąży

Wszystko o USG w ciąży – czy jest bezpieczne i jak często można je wykonywać?

USG to jedno z najważniejszych badań, które należy wykonać w ciąży. Warto się dowiedzieć, kiedy należy je robić, jak często oraz jaki ma ono wpływ na Twój organizm.

Dowiedz się więcej

trądzik w ciąży

Trądzik w ciąży

Trądzik w ciąży to problem wielu kobiet. Sprawcą trądziku jest podwyższony poziom progesteronu lub prolaktyny, który pobudza gruczoły łojowe do nadmiernego wydzielania sebum. Jak walczyć z trądzikiem w ciąży?

Dowiedz się więcej

kobieta w ciąży czytająca książkę

Wzrok w ciąży

Wada wzroku a poród – ta kwestia budzi często niepokój u ciężarnych okularnic. Wyjaśniamy więc, jakie schorzenia oczu są wskazaniem do cesarskiego cięcia oraz jak właściwie stan błogosławiony może wpłynąć na jakość widzenia.

Dowiedz się więcej

cukrzyca ciążowa

Cukrzyca ciążowa

Cukrzyca ciążowa to poważna choroba, która może być groźna dla Ciebie i Twojego dziecka. Jakie są objawy cukrzycy ciążowej? Jak się ją leczy? Jak powinna wyglądać dieta cukrzycowa w ciąży?

Dowiedz się więcej

bóle podczas ciąży

Skurcze Braxtona Hicksa

Skurcze Braxtona Hicksa nie są to jeszcze prawdziwe skurcze porodowe. Tak czy owak, mogą budzić niepokój, warto więc wiedzieć, jak je odróżnić od prawdziwych skurczów porodowych.

Dowiedz się więcej

Mamy oceniają tę treść na 0/5
avatar
Szukaj

Nadal nie znalazłaś tego
Czego szukasz?

Wypróbuj naszą nową wyszukiwarkę. Zawsze znajdziesz tam coś dla siebie.