nestle banner latest articles

Najnowsze artykuły

Skorzystaj z doświadczenia naszych ekspertów

 

Niedługo zostaniesz rodzicem albo już nim jesteś? Skorzystaj ze wsparcia, wiedzy i doświadczenia ekspertów. Przeczytaj najnowsze artykuły, które powstały pod czujnym okiem fachowców. Dzięki merytorycznym wskazówkom przejdź przez okres ciąży i przygotuj się do porodu, naucz się dbać o maluszka, poznaj zasady żywienia niemowląt i małych dzieci oraz sposoby radzenia sobie z najczęstszymi dolegliwościami u najmłodszych. Pamiętaj, że zawsze możesz liczyć na pomoc specjalistów Nestlé Baby&me!

Poród przedwczesny
Ciąża

Poród przedwczesny i jego objawy

Poród przedwczesny to sytuacja, w której zakończenie ciąży następuje przed ukończeniem 37. tygodnia. W połowie przypadków pojawia się samoistnie – i może się zdarzyć z bardzo różnych przyczyn.

Żylaki w ciąży
Ciąża

Żylaki w ciąży

Żylaki nóg, pochwy i sromu to dolegliwość, która bardzo często dotyka przyszłe mamy. Dowiedz się, dlaczego powstają żylaki i jak można im zapobiegać, będąc w ciąży.

Infekcje intymne w ciąży
Ciąża

Zakażenia bakteryjne i grzybicze w ciąży – jak sobie z nimi radzić?

Infekcje intymne mogą przytrafić się każdej kobiecie w ciąży.

Test ciążowy z krwi
Ciąża

Test ciążowy z krwi, czyli wszystko o badaniu b-hCG

Domyślasz się, że możesz być w ciąży? Choć test z apteki nie pokazał dwóch kresek, cały czas odczuwasz pierwsze symptomy ciążowe?

USG w ciąży
Ciąża

Wszystko o USG w ciąży – czy jest bezpieczne i jak często można je wykonywać?

USG to jedno z najważniejszych badań, które należy wykonać w ciąży. Warto się dowiedzieć, kiedy należy je robić, jak często oraz jaki ma ono wpływ na Twój organizm.

Trądzik w ciąży
Ciąża

Trądzik w ciąży

Trądzik w ciąży to problem wielu kobiet. Nieestetyczne wypryski mogą pojawić się na twarzy, plecach i w górnej części klatki piersiowej.

Wada wzroku a poród
Ciąża

Wzrok w ciąży

Wada wzroku a poród – ta kwestia budzi często niepokój u ciężarnych okularnic. Mogłaś też słyszeć, że zdarza się pogorszenie wzroku w ciąży.

Cukrzyca ciążowa
Ciąża

Cukrzyca ciążowa

Cukrzyca ciążowa to poważna choroba, która może być groźna dla Ciebie i Twojego dziecka. Jej przyczyną jest niedostateczna kompensacja zmian metabolicznych, które zachodzą w ciąży.

Skurcze przepowiadające, czyli skurcze Braxtona Hicksa
Ciąża

Skurcze Braxtona Hicksa

Skurcze Braxtona Hicksa nie są to jeszcze prawdziwe skurcze porodowe. Bywają odczuwalne, ale nie musi towarzyszyć im ból.

Search icon

Nie znalazłaś/eś potrzebnych informacji?

Wypróbuj naszą wyszukiwarkę