Style - produkty

Produkty - udostępnij
X

LITTLE STEPS® 2

LITTLE STEPS® 1

Twoje dziecko jest w trakcie niesamowitej podróży. Stale zdobywa nowe umiejętności i pokonuje małe wyzwania. Każdego dnia potrzebuje składników, które pomogą mu zdrowo rosnąć i rozwijać się. Mleko mamy to pokarm idealnie dopasowany do potrzeb maluszka, dlatego karmienie piersią to najlepszy sposób żywienia niemowląt. Jeśli nie karmisz piersią, wybierz pokarm odpowiedni dla Twojego dziecka.

Bez oleju palmowego.

geminiKup online geminiKup online mlekolandia.plKup online olmedKup onlinerossmannKup online allegroKup online

od urodzenia.

  Odkryj zalety produktu

  LITTLE STEPS® 1 dostarcza Twojemu dziecku wszystkie składniki pokarmowe niezbędne do optymalnego rozwoju.

  LITTLE STEPS® 1 jest mlekiem początkowym przeznaczonym dla zdrowych niemowląt od urodzenia, które z różnych przyczyn nie mogą być karmione piersią. Jest odpowiednie także do dokarmiania.

  Tabela wartości odżywczych i składniki produktu
  Tabela karmienia
  Gramatura
  Sposób przygotowania
  Zachowaj zasady bezpieczeństwa
  Czas na kolejny etap rozwoju
  Ważna informacja
  Mamy oceniają tę treść na 5/5

  Rewelacja

  Moja mała ma zaraz 4 miesiące. Karmienie piersią było dla mnie udręką, więc postanowiłam przejść na mleko modyfikowane. Próbowałam różnych popularnych firm. Po wielu próbach wzięłam do ręki Nań optipro plus. Było super na tym mleczku, ale kiedyś na zakupach wpadło mi w ręce to. Stwierdziłam, że spróbujemy. Opinie w Internecie były przychylne, cena mleka niska w porównaniu z innymi mlekami. Pijemy już 6 opakowanie i jest na prawdę dobrze. Mała nie ma problemów z brzuszkiem, kupką czy ulewaniem. Nie ma wysypek. Do tego mogę śmiało powiedzieć, że smak ma porównywalny do nan opitpro plus. Oba mleka są dość słodkie. Polecam każdej mamie!

  Swietne mleczko

  Little step uratowalo brzuszek Mojego Maluszka. Na innym mleku miala ogromne kolki i zaparcia strasznie sie meczyla:(. Od 2 miesiecy pije little step 1 i zapomnialam co to problem z brzuszkiem. :):):)

  Szukaj

  Nadal nie znalazłaś tego
  Czego szukasz?

  Wypróbuj naszą nową wyszukiwarkę. Zawsze znajdziesz tam coś dla siebie.