Herbatki BOBO FRUT

herbatki_bobo_frut3

BOBO FRUT

Herbatki BOBO FRUT

Dla maluszków po 6. miesiącu przygotowaliśmy owocowe herbatki z dodatkiem naturalnych wyciągów. Do wyboru są aż 3 wyjątkowe smaki. Nasze produkty nie zawierają dodatku cukru* i zgodnie z przepisami prawa są bez substancji konserwujących oraz barwników.

Zaproponuj swojemu maluszkowi ciekawe kompozycje owoców, które połączyliśmy z dodatkiem naturalnych wyciągów. Nasze produkty stworzyliśmy z wielką troską o malutkich, dlatego herbatki BOBO FRUT są odpowiednie dla dzieci po 6. miesiącu życia. Opakowania w 100% nadają się do recyklingu. Wystarczy wrzucić wieczko, butelkę i etykietę do odpowiedniego pojemnika, by zatroszczyć się o losy naszej planety! Pełną listę produktów z tej kategorii prezentujemy poniżej.

*Zawierają naturalnie występujące cukry.

WALORY PRODUKTU

po 6. miesiącu

 

bez substancji konserwujących i barwników (zgodnie z przepisami prawa)

aż 3 różne smaki do wyboru

 

 

z dodatkiem naturalnych wyciągów

CZY WIESZ, ŻE...?

herbatki_bobo_frut

Herbatki BOBO FRUT dostępne są w 3 smakach. Do wyboru macie napój jabłkowo-malinowy z hibiskusem, napój jabłkowy z rumiankiem i melisą, a także napój jabłkowy z brusznicą i koprem.

Odkryj nasze produkty

herbatka z kopru z jabłkiem i brusznicą

7 - 8 miesięcy

Herbatka z kopru z jabłkiem i brusznicą

Napój BOBO FRUT o smaku jabłkowym z brusznicą i koprem to propozycja dla niemowląt po 6. miesiącu życia. Produkt nie zawiera dodatku cukru*.

Search icon

Nie znalazłaś/eś potrzebnych informacji?

Wypróbuj naszą wyszukiwarkę