Deserki w tubkach Gerber

Deserki w tubkach Gerber

ikonyikony

Gerber 

Deserki w tubkach Gerber

 

Deserki w tubkach Gerber to gładkie owocowe musy bez dodatku cukru, przeznaczone dla maluchów po 6. miesiącu życia. Do wybranych wariantów dodano także warzywa lub zboża, dzięki czemu deserki stały się jeszcze ciekawsze. Dzięki wygodnemu opakowaniu sprawdzą się nie tylko w domu, ale też jako przekąska w podróży i na spacerze.

Deserki w tubkach Gerber to dowód na to, że zdrowe żywienie dziecka i wygoda rodziców mogą iść w parze! To wyjątkowa forma przekąski, odpowiednia dla niemowląt po 6. miesiącu życia. Deserki mają postać delikatnych, przecierowych musów, wzbogaconych o witaminę C. Zamknięte zostały w niezwykle lekkim, wygodnym w użytkowaniu opakowaniu i nie wymagają przechowywania w lodówce. Dzięki temu mogą podróżować w torbie mamy lub taty i czekać na moment, kiedy okażą się potrzebne. Deserki Gerber to zdrowa alternatywa dla innych, popularnych przekąsek.

Dzieciom poniżej 1. roku życia zawartość tubki należy wyciskać bezpośrednio na łyżeczkę, jednak roczniaki i starsze dzieci mogą spożywać mus bezpośrednio z tubki. Deserki w tubkach Gerber idealnie sprawdzą się nie tylko podczas wspólnych spacerów i podróży, ale także jako sposób na rozszerzanie diety – dzięki nim wprowadzanie nowych smaków będzie naprawdę łatwe. Wygoda to nie jedyna zaleta tych produktów. Na uwagę zasługuje skład deserków – nie zawierają dodatku cukru, a jedynie cukry stanowiące naturalny składnik owoców czy zbóż.

Dzięki szerokiej ofercie smakowej, każdy rodzic znajdzie produkt odpowiedni dla swojego dziecka, zabierając je w ten sposób w ekscytującą podróż po świecie owocowych, warzywnych i zbożowych smaków, kolorów i konsystencji!

Wygodna nauka smaków Gerber

Pełną listę produktów z tej kategorii prezentujemy poniżej.

WALORY PRODUKTU

Skład - owoce z dodatkiem warzyw lub płatków zbożowych

 

 

Lekkie, wygodne w użyciu opakowanie (tubka)

 

Naturalny smak brak dodatku cukru*

* zawiera naturalnie występujące cukru

Dodatek witaminy C, która pomaga wspierać układ odpornościowy maluszka

CZY WIESZ, ŻE...?

gerber_dziecko

Dzieci po 1. roku życia mogą jeść mus bezpośrednio z tubki?

Odkryj nasze produkty

Gerber Deserek Jabłko morela

4
3.1/5

Deserek owocowy o smaku jabłka i moreli, przeznaczony dla dzieci po 4. miesiącu życia. Ma postać gładkiego, delikatnego musu.

Gerber Deserek jabłko gruszka brokuł

0
0 opinie

Deserek w tubce Gerber to połączenie jabłek, gruszek oraz brokułów. Dzięki niemu maluszek może poznawać smak warzyw podanych w towarzystwie owoców, które być może już zna.

Gerber Deserek jabłko kukurydza dynia czarna porzeczka

0
0 opinie

Smaczny mus owocowo-warzywny to ciekawe połączenie kukurydzy i dyni podane w towarzystwie owoców, które dziecko być może już zna – tj. jabłka i czarnej porzeczki.

Gerber Deserek jabłko śliwka marchewka

5
5/5

Nie wszystkie dzieci lubią warzywa. By ułatwić serwowanie warzyw, w deserku marchewka została podana w towarzystwie owoców – jabłka i śliwki.

Gerber Deserek jabłko dynia morela

5
5/5

Nie wszystkie dzieci lubią warzywa. Smak dyni może być łatwiejszy do zaakceptowania, jeśli podana zostanie w towarzystwie jabłuszka i moreli, które maluszek zna i lubi.

Gerber Deserek Gruszka banan malina z musli

5
5/5

Owocowy deserek to zdrowy mus z gruszki, banana i malin, do którego dodano pożywne musli. Przeznaczony jest dla maluchów po 6. miesiącu życia.

Gerber Deserek jabłko gruszka malina jagoda

4
3.2/5

Deserek owocowy o smaku jabłka gruszki maliny i jagody, przeznaczony dla dzieci po 6. miesiącu życia. Ma postać gładkiego, delikatnego musu.

Gerber Deserek jabłko marchew mango

3
2.6/5

Deserek owocowy o smaku jabłka marchwi i mango, przeznaczony dla dzieci po 6. miesiącu życia. Ma postać gładkiego, delikatnego musu.

Gerber Deserek gruszka suszona śliwka

3
2.7/5

Deserek owocowy o smaku gruszki i suszonej śliwki, przeznaczony dla dzieci po 6. miesiącu życia. Ma postać gładkiego, delikatnego musu.

Gerber Deserek Jabłko jagoda banan

0
0 reviews

Deserek owocowy o smaku jabłka, jagody i banana, przeznaczony dla dzieci po 6. miesiącu życia. Ma postać gładkiego, delikatnego musu.

Gerber Deserek Jabłko mango

3
2.8/5

Szukasz idealnego deserku owocowego dla niemowląt? Poznaj pyszny deserek o smaku jabłka i mango dla niemowląt i dzieci przygotowany przez Gerber.

Gerber Deserek Jabłko banan truskawka

3
2.5/5

Deserek owocowy o smaku jabłka, banana i truskawki, przeznaczony dla dzieci po 6. miesiącu życia. Ma postać gładkiego, delikatnego musu.

Search icon

Nie znalazłaś/eś potrzebnych informacji?

Wypróbuj naszą wyszukiwarkę