Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
gerber-deserki-w-tubkach.jpg

Nauka smaków. Produkty Gerber. Smaki od A do Z.

Deserki w tubkach Gerber

Deserki w tubkach Gerber to linia deserków owocowych i owocowo zbożowych bez dodatku cukru, przeznaczonych dla dzieci po 6. miesiącu życia. Za sprawą poręcznego opakowania dobrze sprawdzą się jako przekąska w podróż i na spacer.

Deserki w tubkach Gerber to linia deserków owocowych przeznaczonych dla dzieci po 6. miesiąca życia. Deserki mają postać delikatnych, gładkich musów i występują w sześciu wariantach smakowych. W swoim składzie mają wyłącznie owoce z dodatkiem witaminy C, która pomaga wspierać układ odpornościowy maluszka. Nie zawierają dodatku cukru, a jedynie cukry stanowiące naturalny składnik owoców.
Dostępne w poręcznych tubkach deserki owocowe stanowią wygodny sposób na naukę nowych smaków - na spacerze, w domu, w podróży. Dzieciom poniżej 12. miesiąca życia zawartość tubki należy wycisnąć bezpośrednio na łyżeczkę. Dzieci powyżej 12. miesiąca mogą spożywać produkt bezpośrednio z tubki. Deserki nie wymagają przechowywania w lodówce, mogą więc podróżować w torbie mamy lub taty stanowiąc zdrową alternatywę dla innych, popularnie podawanych przekąsek.

Walory produktu

  • Już po 6. miesiącu

  • 100% owoców z witaminą C

  • Bez dodatku cukru, zawiera naturalnie występujące cukry

  • Odpowiednia konsystencja

Czy wiesz, że...?

Maluchom poniżej 1. roku życia

zawartość tubki należy wyciskać bezpośrednio na łyżeczkę!

Odkryj nasze produkty