Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Nauka smaków. Produkty Gerber. Smaki od A do Z.

Deserki w tubkach Gerber

Deserki w tubkach Gerber to linia deserków owocowych i owocowo zbożowych bez dodatku cukru, przeznaczonych dla dzieci po 6. miesiącu życia. Za sprawą poręcznego opakowania dobrze sprawdzą się jako przekąska w podróż i na spacer.

Deserki w tubkach Gerber to linia deserków owocowych przeznaczonych dla dzieci po 6. miesiąca życia. Deserki mają postać delikatnych, gładkich musów i występują w sześciu wariantach smakowych. W swoim składzie mają wyłącznie owoce z dodatkiem witaminy C, która pomaga wspierać układ odpornościowy maluszka. Nie zawierają dodatku cukru, a jedynie cukry stanowiące naturalny składnik owoców.
Dostępne w poręcznych tubkach deserki owocowe stanowią wygodny sposób na naukę nowych smaków - na spacerze, w domu, w podróży. Dzieciom poniżej 12. miesiąca życia zawartość tubki należy wycisnąć bezpośrednio na łyżeczkę. Dzieci powyżej 12. miesiąca mogą spożywać produkt bezpośrednio z tubki. Deserki nie wymagają przechowywania w lodówce, mogą więc podróżować w torbie mamy lub taty stanowiąc zdrową alternatywę dla innych, popularnie podawanych przekąsek.

Walory produktu

  • Już po 6. miesiącu

  • 100% owoców z witaminą C

  • Bez dodatku cukru, zawiera naturalnie występujące cukry

  • Odpowiednia konsystencja

Czy wiesz, że...?

Maluchom poniżej 1. roku życia

zawartość tubki należy wyciskać bezpośrednio na łyżeczkę!

Odkryj nasze produkty

Nadal nie znalazłaś tego
Czego szukasz?

Wypróbuj naszą nową wyszukiwarkę. Zawsze znajdziesz tam coś dla siebie.