MyFeed Personalized Content

Czas wolny taty

Wspólne pasje i czas wolny z dzieckiem

Narodziny dziecka nie muszą wiązać się z zaniechaniem dotychczasowych pasji i marzeń. Wręcz przeciwnie! Naucz się spędzać czas wolny z dzieckiem, zaraź je swoim hobby i wspólnie odkrywajcie otaczający Was świat. Postaw na sport i zadbaj o kondycję, która przy dziecku jest bardzo ważna. W nowej sytuacji znajdź również czas dla siebie i zachowaj swoją męskość.

wysportowany-tatak
Wysportowany tata

Praca, obowiązki domowe, opieka nad dzieckiem – wszystko to może być przytłaczające. Nie zapomnij o sporcie – warto wygospodarować czas na aktywność fizyczną. Poczujesz się silniejszy i zdrowszy.

wspolne-pasjekv_kwadrat
Wspólne pasje taty i dziecka

Zdarzyło Ci się słyszeć, że narodziny dziecka oznaczają koniec czasu na realizowanie swojego hobby? To nie tak! Po prostu dziel pasje ze swoim maluszkiem i spróbuj go zarazić Twoimi zainteresowaniami.

zachowaj-meskosckv_kwadrat
Zachować męskość i znaleźć czas dla siebie

Zachować męskość i znaleźć czas dla siebie

odkrywaj-swiatkv_kwadrat
Odkrywaj świat z dzieckiem – podróże

Kochasz podróżować, ale obawiasz się, jak będą wyglądały wakacje z dzieckiem? Spokojnie, to wcale nie jest takie trudne! Musisz tylko odpowiednio przygotować podróż, by była bezpieczna dla dziecka. Sprawdź, jak.

kwadrat_3
Czas wolny z dzieckiem – jak go spędzić?

Jeśli chcesz spędzić z dzieckiem czas na wspaniałej zabawie, zapewnij mu atrakcje odpowiednio dostosowane do jego wieku i zainteresowań.