Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Disable brand-stages

Marka - udostępnij
X

Nan Optipro® 2

Mleka modyfikowane Nestlé NAN OPTIPRO dedykowane dla niemowląt i małych dzieci w różnym wieku. Mleka specjalistyczne dostosowane do konkretnych potrzeb dziecka.

Carousel

Karmienie mieszane, czyli karmienie piersią i butelką. Jak się przygotować, kiedy je rozpocząć?

Karmienie mieszane

Pierś i butelka? Poznaj karmienie mieszane i przekonaj się, że to możliwe! Dowiedz się jak dokarmiać dziecko mlekiem modyfikowanym, przy równoczesnym kontynuowaniu karmienia piersią.

Dowiedz się więcej

Karmienie butelką – jak rozpocząć, jak wprowadzić mleko modyfikowane do diety dziecka, jakie mleko modyfikowane wybrać.

Karmienie butelką

Szukasz łagodnego przejścia po karmieniu piersią? Przyzwyczajenie do karmienia butelką może nie być łatwe, ale pokażemy Ci, jak zrobić w sposób najbardziej przyjazny dla Waszej dwójki.

Dowiedz się więcej

Żywienie rocznego dziecka. Menu dla Juniora. Poznaj wskazówki na temat zbilansowanej diety Juniora.

Strefa Juniora

Brawo! Twój maluszek ma już roczek. Czas na menu Juniora. Jak zaspokoić potrzeby żywieniowe maluszka na tym etapie? Przeczytaj!

Dowiedz się więcej

Nestlé – 60 lat badań nad składem mleka kobiecego. Uzyskanie oligosacharydu 2-fukozylolaktozy (2’FL) o strukturze identycznej jak w mleku kobiecym.

Badamy mleko mamy

Wiemy, że mleko mamy jest wyjątkowe, dlatego, od 60 lat prowadzimy badania nad jego składem. Zgłębiamy jego tajemnice i stale ulepszamy skład naszych mlek modyfikowanych.

Dowiedz się więcej

dziecko z tarczą hmo

Oligosacharydy mleka kobiecego

Oligosacharydy mleka kobiecego to trzeci pod względem ilościowym składnik mleka mamy. Sprawdź, jak działają i dlaczego są bardzo ważne dla odporności Twojego maluszka.

Dowiedz się więcej

Karmienie mlekiem modyfikowanym. Jakie mleko modyfikowane wybrać dla swojego dziecka?

Jakie mleko modyfikowane wybrać?

Szukasz mleka modyfikowanego najlepszego dla swojego dziecka? Poznaj nasze produkty i dowiedz się, który z nich będzie najbardziej odpowiedni dla Twojego maluszka.

Dowiedz się więcej

NAN OPTIPRO® 2

NAN OPTIPRO® 2 to mleko następne z wysokiej jakości białkiem OPTIPRO® dla niemowląt powyżej 6. miesiąca życia. Receptura sprawdzi się także do dokarmiania. Pomoże dostarczyć Twojemu maluszkowi wszystkie składniki pokarmowe niezbędne do jego prawidłowego rozwoju psychofizycznego. Zamknęliśmy je w ekonomicznym opakowaniu. 

Sprawdź

Ilość i jakość białka w diecie niemowląt. Kluczowa rola białka w budowaniu tkanek.

Białko w diecie niemowląt

Ilość i jakość białka w diecie dziecka w pierwszych miesiącach życia jest bardzo ważna dla jego przyszłego zdrowia. Dowiedz się więcej o kluczowej roli tego składnika w diecie Twojego maluszka.

Dowiedz się więcej

Alergia pokarmowa

Alergia pokarmowa u niemowląt i małych dzieci występuje dość często. Nie wiesz, jak sobie z nią radzić? Pomożemy Ci zmierzyć się z problemem alergii u Twojego maluszka.

Dowiedz się więcej

Najczęstsze dolegliwości u niemowląt i małych dzieci: ulewania, zaparcia, kolki, biegunki.

Dolegliwości u niemowląt

Twój maluszek jest na świecie – pierwsze miesiące jego życia to niemałe wyzwanie dla organizmu. Dowiedz się, jak pomóc maluszkowi przejść przez najczęstsze dolegliwości tego okresu.

Dowiedz się więcej

.

Nasze produkty

 • Preparaty specjalistyczne

  Preparaty specjalistyczne to preparaty do postępowania dietetycznego u wcześniaków, niemowląt lub małych dzieci, które borykają się z problemami brzuszkowymi, które z różnych przyczyn nie mogą być karmione piersią.

  Mleka początkowe

  Mleko mamy to najlepszy pokarm dla niemowlęcia, dlatego maluszek powinien być karmiony wyłącznie piersią do końca 6. miesiąca życia. Jeśli dziecko nie jest karmione piersią, skonsultuj z lekarzem wybór odpowiedniego mleka początkowego.

  Mleka następne NAN OPTIPRO 2

  Jakie mleko następne najlepiej wybrać dla swojego maleństwa? Wprowadzanie mleka modyfikowanego 2 wcale nie musi być problemem. Poznaj Mleka następne NAN OPTIPRO® 2

 • Mleka modyfikowane NAN OPTIPRO® 3

  Mleka modyfikowane NAN OPTIPRO® 3 powstały z myślą o dzieciach po 1. roku życia, jako płynny składnik ich urozmaiconej diety, podczas okresu odstawienia od piersi i po jego zakończeniu.

  Mleko modyfikowane NAN OPTIPRO® 4

  Mleko modyfikowane NAN OPTIPRO® 4 powstało z myślą o dzieciach po 2. roku życia, jako płynny składnik ich urozmaiconej diety, podczas okresu odstawiania od piersi i po jego zakończeniu.

  Mleka modyfikowane NAN OPTIPRO 5

  Mleka modyfikowane NAN OPTIPRO® 5, zostały przygotowane z myślą o małych odkrywcach powyżej 2,5 roku życia. Składniki mineralne w nich zawarte sprzyjają prawidłowemu rozwojowi psycho-fizycznemu, zaś witamina D wspomaga rozwój mocnych kości juniorów, tak aby każdego dnia mogli zdobywać nowe umiejętności

Mamy oceniają tę treść na 4.95/5

Kaszka sinlac

Kaszka sinlac jest jedyna w swoim rodzaju. Corcia na jej widok szaleje z radości. Łatwa do zrobienia i pyszny smak i jest bardzo syta

Polecam!

Mleko następne NAN OPTIPRO 2 doskonale przypadło do gustu mojemu synkowi. Synek nie posiada po nim żadnych dolegliwości brzuszkowych. Mleko następne NAN OPTIPRO 2 posiada doskonały skład taki jak np. wysokiej jakości białko OPTIPRO, kwas DHA. Dużym plusem mleka jest to, że znajdują się w nim żywe kultury bakterii takie jak w mleku mamy oraz to, że w składzie jest jedynie cukier naturalnie występujący w mleku mamy. Zdecydowanie polecam!

Szczęśliwe dziecko,szczęśliwa mama

Jako szczęśliwa mama dwójki maluchów posiadam spore doświadczenie na temat rozszerzania diety i wprowadzania produktów żywnościowych u dzieci. Ponad pięć lat temu rozpoczęła się moja macierzyńska przygoda, a także nauka karmienia piersią oraz mlekiem modyfikowanym. Przy córce zaufałam mleku NAN 2, które uratowało naszą kiepską sytuację związaną ze słabym karmieniem piersią i małym przybieraniem na wadze. Dzięki NAN, życie mojej córki diametralnie się zmieniło, na lepsze! Skończyły się problemy z zaburzeniami trawiennymi, ulewaniem oraz słabym przybieraniu masy. Po 5 latach urodził mi się syn, więc dużo zdążyłam przez ten czas zapomnieć, dlatego przeglądając internet podczas ciąży w poszukiwaniu opinii na temat mleka dla mojego syna, postanowiłam znów zaufać marce Nestle NAN i przygotować się na karmienie mlekiem modyfikowanym zaraz po urodzeniu się dziecka. Los zrobił nam wielką niespodziankę, a mnie dał zaszczyt karmienia piersią przez pierwsze 6 miesięcy życia mojego dziecka. Byłam bardzo szczęśliwa, kiedy otrzymałam od Nestle możliwość przetestowania mleka NAN 2 Optipro i to był strzał w dziesiątkę, ponieważ bardzo chciałam karmić syna mieszanie. Syn bardzo dobrze zaakceptował mleko NAN 2 Optipro i nie wystąpiły żadne niepożądane skutki uboczne. Mleko NAN 2 Optipro spełnia wszystkie wymogi oraz normy żywieniowe w okresie wprowadzania nowych smaków w diecie dziecka. Serdecznie polecam mleko następne NAN 2 Optipro dla każdego maluszka. Jestem zadowolona z jakości produktów Nestle,są ewidentnie stworzone dla maluszków, a ceny są przystępne na każdą kieszeń. Dziękujemy serdecznie za przesyłkę. Przesyłamy również nasze polecenie: -> https://www.instagram.com/p/B21iaJXIsUJ/

Polecam

Synkowi bardzo smakuje mleko, nie miał żadnych dolegliwości z brzuszkiem, więc odpowiada nam to mleko. Dołączona jest fajna miarka.

Polecam

Mojemu synkowi bardzo posmakowało mleko Nan Optipro 2, fajnie smakuje i dobrze rozpuszcza się nie tworząc grudek. Będziemy je kupować dla synka.

Nadal nie znalazłaś tego
Czego szukasz?

Wypróbuj naszą nową wyszukiwarkę. Zawsze znajdziesz tam coś dla siebie.