Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Disable brand-stages

CSS - node/2470486

Marka - udostępnij
X

NAN OPTIPRO® 2

Mleka modyfikowane Nestlé NAN OPTIPRO dedykowane dla niemowląt i małych dzieci w różnym wieku. Mleka specjalistyczne dostosowane do konkretnych potrzeb dziecka.

node-2470486-tlo

Carousel

Karmienie mieszane

Pierś i butelka? Poznaj karmienie mieszane i przekonaj się, że to możliwe! Dowiedz się jak dokarmiać dziecko mlekiem modyfikowanym, przy równoczesnym kontynuowaniu karmienia piersią.

Dowiedz się więcej

Karmienie butelką – jak rozpocząć, jak wprowadzić mleko modyfikowane do diety dziecka, jakie mleko modyfikowane wybrać.

Karmienie butelką

Szukasz łagodnego przejścia po karmieniu piersią? Przyzwyczajenie do karmienia butelką może nie być łatwe, ale pokażemy Ci, jak zrobić w sposób najbardziej przyjazny dla Waszej dwójki.

Dowiedz się więcej

Żywienie rocznego dziecka. Menu dla Juniora. Poznaj wskazówki na temat zbilansowanej diety Juniora.

Strefa Juniora

Brawo! Twój maluszek ma już roczek. Czas na menu Juniora. Jak zaspokoić potrzeby żywieniowe maluszka na tym etapie? Przeczytaj!

Dowiedz się więcej

Nestlé – 60 lat badań nad składem mleka kobiecego. Uzyskanie oligosacharydu 2-fukozylolaktozy (2’FL) o strukturze identycznej jak w mleku kobiecym.

Badamy mleko mamy

Wiemy, że mleko mamy jest wyjątkowe, dlatego, od 60 lat prowadzimy badania nad jego składem. Zgłębiamy jego tajemnice i stale ulepszamy skład naszych mlek modyfikowanych.

Dowiedz się więcej

dziecko z tarczą hmo

Oligosacharydy mleka kobiecego

Oligosacharydy mleka kobiecego to trzeci pod względem ilościowym składnik mleka mamy. Sprawdź, jak działają i dlaczego są bardzo ważne dla odporności Twojego maluszka.

Dowiedz się więcej

Karmienie mlekiem modyfikowanym. Jakie mleko modyfikowane wybrać dla swojego dziecka?

Jakie mleko modyfikowane wybrać?

Szukasz mleka modyfikowanego najlepszego dla swojego dziecka? Poznaj nasze produkty i dowiedz się, który z nich będzie najbardziej odpowiedni dla Twojego maluszka.

Dowiedz się więcej

Ilość i jakość białka w diecie niemowląt. Kluczowa rola białka w budowaniu tkanek.

Białko w diecie niemowląt

Ilość i jakość białka w diecie dziecka w pierwszych miesiącach życia jest bardzo ważna dla jego przyszłego zdrowia. Dowiedz się więcej o kluczowej roli tego składnika w diecie Twojego maluszka.

Dowiedz się więcej

Alergia pokarmowa

Alergia pokarmowa u niemowląt i małych dzieci występuje dość często. Nie wiesz, jak sobie z nią radzić? Pomożemy Ci zmierzyć się z problemem alergii u Twojego maluszka.

Dowiedz się więcej

Najczęstsze dolegliwości u niemowląt i małych dzieci: ulewania, zaparcia, kolki, biegunki.

Dolegliwości u niemowląt

Twój maluszek jest na świecie – pierwsze miesiące jego życia to niemałe wyzwanie dla organizmu. Dowiedz się, jak pomóc maluszkowi przejść przez najczęstsze dolegliwości tego okresu.

Dowiedz się więcej

Rotator video

cover

Czy wiesz że

Nasze produkty

 • Preparaty specjalistyczne

  Preparaty specjalistyczne to preparaty do postępowania dietetycznego u wcześniaków, niemowląt lub małych dzieci, które borykają się z problemami brzuszkowymi, które z różnych przyczyn nie mogą być karmione piersią.

  Mleka początkowe

  Mleko mamy to najlepszy pokarm dla niemowlęcia, dlatego maluszek powinien być karmiony wyłącznie piersią do końca 6. miesiąca życia. Jeśli dziecko nie jest karmione piersią, skonsultuj z lekarzem wybór odpowiedniego mleka początkowego.

  Mleka następne NAN OPTIPRO® 2

  Jakie mleko następne najlepiej wybrać dla swojego maleństwa? Wprowadzanie mleka modyfikowanego 2 wcale nie musi być problemem. Poznaj Mleka następne NAN OPTIPRO® 2

 • Mleka modyfikowane NAN OPTIPRO® 3

  Mleka modyfikowane NAN OPTIPRO® 3 powstały z myślą o dzieciach po 1. roku życia, jako płynny składnik ich urozmaiconej diety, podczas okresu odstawienia od piersi i po jego zakończeniu.

  Mleko modyfikowane NAN OPTIPRO® 4

  Mleko modyfikowane NAN OPTIPRO® 4 powstało z myślą o dzieciach po 2. roku życia, jako płynny składnik ich urozmaiconej diety, podczas okresu odstawiania od piersi i po jego zakończeniu.

  Mleka modyfikowane NAN OPTIPRO 5

  Mleka modyfikowane NAN OPTIPRO® 5, zostały przygotowane z myślą o małych odkrywcach powyżej 2,5 roku życia. Składniki mineralne w nich zawarte sprzyjają prawidłowemu rozwojowi psycho-fizycznemu, zaś witamina D wspomaga rozwój mocnych kości juniorów, tak aby każdego dnia mogli zdobywać nowe umiejętności

Mamy oceniają tę treść na 4.98/5

Nan optipro 2

Niedawno otrzymałam trzy próbki mleka Nan-niestety, nie mogę znaleźć ankiety oceniającej ww. mleko, dlatego postanowiłam podzielić się swoimi spostrzeżeniami tutaj. Moja córka jest karmiona piersią, jednak czasem "ułatwiam" sobie życie :) i przygotowuję dla niej posiłki na bazie mleka modyfikowanego. Wcześniej, przed wybuchem pandemii, gdy uczęszczałam na zajęcia na uczelni, dziecko było dokarmiane podczas mojej nieobecności formułą. Mleko firmy konkrecyjnej powodowało u córki gazy i często biegunki (dziecko nie wypróżnia się codziennie). Przy nan takich przykrych dolegliwości nie dostrzegłam, ponadto dziecko chętnie zjadało np. kaszkę na mm, a przy mleku konkurencji zdarzało się jej wypluwać i wybrzydzać. Zdecydowanie polecam!

Nan optipro 2

Smak i zapach łagodny, skład fajny bo bez oleju palmowego, konsystencja ok, cena średnia. Opakowanie tez na plus. Zero problemów z brzuchem dziecka po tym mleku. Z czystym sumieniem polecam.

Najlepsze Mleko dla mojego dziecka

Synek uwielbia MLEKO NAN OPTI PRO 2. Nie ma już bólu brzuszka, przestał ulewać i pięknie przesypia całą noc. Świetna konsystencja, szybkość przygotowania co jest ważne dla takiego głodomorka

Smakosze

Będąc mamą bliźniaków wcześniaków duże znaczenie ma dla mnie mleko, które jedzą moje maluchy. Próbowaliśmy różnych mlek i najbardziej do gustu przypadło im NAN OPTIPRO PLUS 2 HM-O. Mleko ma dobry skład ponieważ nie zawiera oleju palmowego jak i zapach jest przyjemny. Cena też nie jest wygórowana jak przy niektórych mlekach.

_xana_97 Klaudia

Jestem mamą 6 miesięcznego synka, Nan optiro plus odrazu trafił strzał w dziesiątkę, dlaczego już wam mówię... od początku próbowaliśmy różne mleka i żadna z nich nam nie pomogła,synek miał problemy z brzuszkiem,wzdęcia chyba przez miesiąc szukałam aż trafiłam w mleko mam optiro plus wszystkie bóle i wzdęcia poszly w zapomniane, skład w mleku jest naprawdę zadowalający A konsystencja idealna, czas robienia mleka jest krótszy no cóż mogę powiedzieć że dla nas jest to mleko IDEALNE. Moim zdaniem że ja jako matka polecam innych mam i przyszłych mam to mleczko naprawdę.

Szukaj

Nadal nie znalazłaś tego
Czego szukasz?

Wypróbuj naszą nową wyszukiwarkę. Zawsze znajdziesz tam coś dla siebie.