Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Disable brand-stages

Marka - udostępnij
X

Nan Optipro® 2

Mleka modyfikowane Nestlé NAN OPTIPRO dedykowane dla niemowląt i małych dzieci w różnym wieku. Mleka specjalistyczne dostosowane do konkretnych potrzeb dziecka.

Carousel

Karmienie mieszane, czyli karmienie piersią i butelką. Jak się przygotować, kiedy je rozpocząć?

Karmienie mieszane

Pierś i butelka? Poznaj karmienie mieszane i przekonaj się, że to możliwe! Dowiedz się jak dokarmiać dziecko mlekiem modyfikowanym, przy równoczesnym kontynuowaniu karmienia piersią.

Dowiedz się więcej

Karmienie butelką – jak rozpocząć, jak wprowadzić mleko modyfikowane do diety dziecka, jakie mleko modyfikowane wybrać.

Karmienie butelką

Szukasz łagodnego przejścia po karmieniu piersią? Przyzwyczajenie do karmienia butelką może nie być łatwe, ale pokażemy Ci, jak zrobić w sposób najbardziej przyjazny dla Waszej dwójki.

Dowiedz się więcej

Żywienie rocznego dziecka. Menu dla Juniora. Poznaj wskazówki na temat zbilansowanej diety Juniora.

Strefa Juniora

Brawo! Twój maluszek ma już roczek. Czas na menu Juniora. Jak zaspokoić potrzeby żywieniowe maluszka na tym etapie? Przeczytaj!

Dowiedz się więcej

Nestlé – 60 lat badań nad składem mleka kobiecego. Uzyskanie oligosacharydu 2-fukozylolaktozy (2’FL) o strukturze identycznej jak w mleku kobiecym.

Badamy mleko mamy

Wiemy, że mleko mamy jest wyjątkowe, dlatego, od 60 lat prowadzimy badania nad jego składem. Zgłębiamy jego tajemnice i stale ulepszamy skład naszych mlek modyfikowanych.

Dowiedz się więcej

dziecko z tarczą hmo

Oligosacharydy mleka kobiecego

Oligosacharydy mleka kobiecego to trzeci pod względem ilościowym składnik mleka mamy. Sprawdź, jak działają i dlaczego są bardzo ważne dla odporności Twojego maluszka.

Dowiedz się więcej

Karmienie mlekiem modyfikowanym. Jakie mleko modyfikowane wybrać dla swojego dziecka?

Jakie mleko modyfikowane wybrać?

Szukasz mleka modyfikowanego najlepszego dla swojego dziecka? Poznaj nasze produkty i dowiedz się, który z nich będzie najbardziej odpowiedni dla Twojego maluszka.

Dowiedz się więcej

NAN OPTIPRO® 2

NAN OPTIPRO® 2 to mleko następne z wysokiej jakości białkiem OPTIPRO® dla niemowląt powyżej 6. miesiąca życia. Receptura sprawdzi się także do dokarmiania. Pomoże dostarczyć Twojemu maluszkowi wszystkie składniki pokarmowe niezbędne do jego prawidłowego rozwoju psychofizycznego. Zamknęliśmy je w ekonomicznym opakowaniu. 

Sprawdź

Ilość i jakość białka w diecie niemowląt. Kluczowa rola białka w budowaniu tkanek.

Białko w diecie niemowląt

Ilość i jakość białka w diecie dziecka w pierwszych miesiącach życia jest bardzo ważna dla jego przyszłego zdrowia. Dowiedz się więcej o kluczowej roli tego składnika w diecie Twojego maluszka.

Dowiedz się więcej

Alergia pokarmowa

Alergia pokarmowa u niemowląt i małych dzieci występuje dość często. Nie wiesz, jak sobie z nią radzić? Pomożemy Ci zmierzyć się z problemem alergii u Twojego maluszka.

Dowiedz się więcej

Najczęstsze dolegliwości u niemowląt i małych dzieci: ulewania, zaparcia, kolki, biegunki.

Dolegliwości u niemowląt

Twój maluszek jest na świecie – pierwsze miesiące jego życia to niemałe wyzwanie dla organizmu. Dowiedz się, jak pomóc maluszkowi przejść przez najczęstsze dolegliwości tego okresu.

Dowiedz się więcej

.

Nasze produkty

 • Preparaty specjalistyczne

  Preparaty specjalistyczne to preparaty do postępowania dietetycznego u wcześniaków, niemowląt lub małych dzieci, które borykają się z problemami brzuszkowymi, które z różnych przyczyn nie mogą być karmione piersią.

  Mleka początkowe

  Mleko mamy to najlepszy pokarm dla niemowlęcia, dlatego maluszek powinien być karmiony wyłącznie piersią do końca 6. miesiąca życia. Jeśli dziecko nie jest karmione piersią, skonsultuj z lekarzem wybór odpowiedniego mleka początkowego.

  Mleka następne NAN OPTIPRO 2

  Jakie mleko następne najlepiej wybrać dla swojego maleństwa? Wprowadzanie mleka modyfikowanego 2 wcale nie musi być problemem. Poznaj Mleka następne NAN OPTIPRO® 2

 • Mleka modyfikowane NAN OPTIPRO® 3

  Mleka modyfikowane NAN OPTIPRO® 3 powstały z myślą o dzieciach po 1. roku życia, jako płynny składnik ich urozmaiconej diety, podczas okresu odstawienia od piersi i po jego zakończeniu.

  Mleko modyfikowane NAN OPTIPRO® 4

  Mleko modyfikowane NAN OPTIPRO® 4 powstało z myślą o dzieciach po 2. roku życia, jako płynny składnik ich urozmaiconej diety, podczas okresu odstawiania od piersi i po jego zakończeniu.

  Mleka modyfikowane NAN OPTIPRO 5

  Mleka modyfikowane NAN OPTIPRO® 5, zostały przygotowane z myślą o małych odkrywcach powyżej 2,5 roku życia. Składniki mineralne w nich zawarte sprzyjają prawidłowemu rozwojowi psycho-fizycznemu, zaś witamina D wspomaga rozwój mocnych kości juniorów, tak aby każdego dnia mogli zdobywać nowe umiejętności

Mamy oceniają tę treść na 4.95/5

POLECAM

Mleko w proszku NAN OPTIPRO 2 dostarcza dziecku wszystkich niezbędnych składników odżywczych potrzebnych do prawidłowego rozwoju. Jest łatwe i szybkie do sporządzania. Mleczko szybko się rozpuszcza nie tworzy grudek ma fajny smak.

Idealne mleko dla dziecka

Mała nie była zwolennikiem butelki, jednak Nan 2 jadła z chęcią. Na pewno sięgnę po nie przy dłuższej wspolpracy

NAN Optipro 2 pierwszy i najlepszy wybór!

U nas Nan Optipro 2 spróbowaliśmy podać, gdy miałam problem z zapaleniem piersi, córka odrzuciła pierś, ale na szczęście córeczka od razu przyjęła mleko z butelki, nie było żadnych dolegliwości, dziecko zadowolone- szczęśliwa mama. Udało się utrzymać laktacje, ale dalej wspierało nas mm NAN. A teraz, gdy nasza przygoda z kp się zakończyła, dalej karmimy się mleczkiem z butelki, na której widok córka, aż piszczy :)

Mleko nastepne NAN2

Mleko NAN2bardzo dobrze się rozpuszcza ,nie pozostawia grudek. Ma łagodny smak, który zachęca dziecko do picia .Nan 2 pakowane jest w wygodne opakowanie-puszkę ,która chroni przed wilgocią. Polecam z czystym sumieniem wszystkim mamom mleczko nan 2.

Najlepsze mleko

Nie piliśmy lepszego mleka niż NAN OPTIPRO 2. Ma świetny sklad i smakuje maluszkowi. Nie powoduje żadnych problemów trawiennych

Nadal nie znalazłaś tego
Czego szukasz?

Wypróbuj naszą nową wyszukiwarkę. Zawsze znajdziesz tam coś dla siebie.