Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Share this Marka
X

NAN OPTIPRO 2

Żywienie dla przyszłości

Żywienie dla przyszłości

NAN OPTIPRO® Plus 2 z naszym najlepszym białkiem 

Kochasz, troszczysz się, pielęgnujesz. Robisz tak wiele, by kształtować przyszłość swojego dziecka.

Żywienie Juniora

Po 1. roku życia rozszerza się asortyment produktów, które można podawać maluchowi. Jednakże jego dieta powinna być nadal komponowana ze szczególną uwagą.

Białko - sprawa wielkiej wagi

Dowiedz się, dlaczego należy kontrolować ilość i jakość białka, jaką dziecko otrzymuje w pierwszych miesiącach swojego życia oraz dlaczego mleko kobiece jest wyjątkowe, a białko w nim zawarte - najlepsze!

Nasze produkty

 • Mleko modyfikowane NAN OPTIPRO 4

  Mleko modyfikowane NAN OPTIPRO® 4 powstało z myślą o dzieciach od 2. roku życia, jako płynny składnik ich urozmaiconej diety.

   

  Mleka początkowe NAN OPTIPRO 1

  Mleka początkowe NAN OPTIPRO® 1 to produkty przeznaczone dla zdrowych niemowląt od urodzenia, które z różnych przyczyn nie mogą być karmione piersią.

   

  Mleka następne NAN OPTIPRO 2

  Mleka następne NAN OPTIPRO® 2 przeznaczone są dla zdrowych niemowląt powyżej 6. miesiąca życia, jako płynny składnik diety, podczas okresu odstawiania od piersi i po jego zakończeniu.

   
 • Mleka modyfikowane NAN OPTIPRO 3

  Mleka modyfikowane NAN OPTIPRO® 3 powstały z myślą o dzieciach od 1. roku życia, jako płynny składnik ich urozmaiconej diety, podczas okresu odstawienia od piersi i po jego zakończeniu.

   

  Preparaty specjalistyczne

  Preparaty specjalistyczne to preparaty do postępowania dietetycznego u wcześniaków, niemowląt lub małych dzieci, które z różnych przyczyn nie mogą być karmione piersią.

   

Polecane dla Ciebie