Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Disable brand-stages

CSS - node/2470486

CSS - NAN Optipro 2

Marka - udostępnij
X

NAN OPTIPRO® 2

Mleka modyfikowane Nestlé NAN OPTIPRO dedykowane dla niemowląt i małych dzieci w różnym wieku. Mleka specjalistyczne dostosowane do konkretnych potrzeb dziecka.

białe tło

node-2470486-tlo

Wybierz mleko następne odpowiednie dla Twojego maluszka

PRZEJDŹ DO WYSZUKIWARKI PRODUKTÓW >*Badanie oparte na wystandaryzowanej ankiecie przeprowadzonej wśród pracowników służby zdrowia dla grupy 15 rynków zdefiniowanych przez Nestlé
(stanowiących 73% sprzedaży mlek modyfikowanych dla niemowląt na świecie, na podstawie danych Nestlé) w latach 2017-2020.
Badanie zostało przeprowadzone przez IQVIA, IPSOS i kilka innych agencji badawczych.
Analiza między rynkowa koncentrowała się na markach mleka modyfikowanego występujących globalnie, monitorowanych przez firmę Nielsen.

Slider - produkty

Poznaj nasze zaawansowane formuły mlek modyfikowanych dla niemowląt i małych dzieci

matka z dzieckiem na rękach

Karmienie mieszane

Pierś i butelka? Poznaj karmienie mieszane i przekonaj się, że to możliwe! Dowiedz się jak dokarmiać dziecko mlekiem modyfikowanym, przy równoczesnym kontynuowaniu karmienia piersią.

Dowiedz się więcej

Karmienie butelką – jak rozpocząć, jak wprowadzić mleko modyfikowane do diety dziecka, jakie mleko modyfikowane wybrać.

Karmienie butelką

Szukasz łagodnego przejścia po karmieniu piersią? Przyzwyczajenie do karmienia butelką może nie być łatwe, ale pokażemy Ci, jak zrobić w sposób najbardziej przyjazny dla Waszej dwójki.

Dowiedz się więcej

Najczęstsze dolegliwości u niemowląt i małych dzieci: ulewania, zaparcia, kolki, biegunki.

Dolegliwości u niemowląt

Twój maluszek jest na świecie – pierwsze miesiące jego życia to niemałe wyzwanie dla organizmu. Dowiedz się, jak pomóc maluszkowi przejść przez najczęstsze dolegliwości tego okresu.

Dowiedz się więcej

eksperci

Nestlé – 60 lat badań nad składem mleka kobiecego. Uzyskanie oligosacharydu 2-fukozylolaktozy (2’FL) o strukturze identycznej jak w mleku kobiecym.

Badamy mleko mamy

Wiemy, że mleko mamy jest wyjątkowe, dlatego, od 60 lat prowadzimy badania nad jego składem. Zgłębiamy jego tajemnice i stale ulepszamy skład naszych mlek modyfikowanych.

Dowiedz się więcej

dziecko z tarczą hmo

Oligosacharydy mleka kobiecego

Oligosacharydy mleka kobiecego to trzeci pod względem ilościowym składnik mleka mamy. Sprawdź, jak działają i dlaczego są bardzo ważne dla odporności Twojego maluszka.

Dowiedz się więcej

Karmienie mlekiem modyfikowanym. Jakie mleko modyfikowane wybrać dla swojego dziecka?

Jakie mleko modyfikowane wybrać?

Szukasz mleka modyfikowanego najlepszego dla swojego dziecka? Poznaj nasze produkty i dowiedz się, który z nich będzie najbardziej odpowiedni dla Twojego maluszka.

Dowiedz się więcej

Slider - Dolegliwości u niemowląt i małych dzieci.

Dolegliwości u niemowląt i małych dzieci.

Pobierz nasze e-booki i dowiedz się skąd się biorą dolegliwości
u Twojego maluszka oraz jak sobie z nimi radzić.

Ilość i jakość białka w diecie niemowląt. Kluczowa rola białka w budowaniu tkanek.

Białko w diecie niemowląt

Ilość i jakość białka w diecie dziecka w pierwszych miesiącach życia jest bardzo ważna dla jego przyszłego zdrowia. Dowiedz się więcej o kluczowej roli tego składnika w diecie Twojego maluszka.

Dowiedz się więcej

radosne dziecko

Alergia pokarmowa

Alergia pokarmowa u niemowląt i małych dzieci występuje dość często. Nie wiesz, jak sobie z nią radzić? Pomożemy Ci zmierzyć się z problemem alergii u Twojego maluszka.

Dowiedz się więcej

Żywienie rocznego dziecka. Menu dla Juniora. Poznaj wskazówki na temat zbilansowanej diety Juniora.

Strefa Juniora

Brawo! Twój maluszek ma już roczek. Czas na menu Juniora. Jak zaspokoić potrzeby żywieniowe maluszka na tym etapie? Przeczytaj!

Dowiedz się więcej

Slider benefity

Skorzystaj z pomocnych narzędzi dla rodziców

.

Czy wiesz że

Nasze produkty

 • ptak i pisklaki

  Na specjalne potrzeby żywieniowe

  Preparaty specjalistyczne to preparaty do postępowania dietetycznego u wcześniaków, niemowląt lub małych dzieci, które borykają się z problemami brzuszkowymi, które z różnych przyczyn nie mogą być karmione piersią.

  ptak i pisklaki

  Mleka początkowe

  Mleko mamy to najlepszy pokarm dla niemowlęcia, dlatego maluszek powinien być karmiony wyłącznie piersią do końca 6. miesiąca życia. Jeśli jednak dziecko z różnych przyczyn nie jest karmione piersią, skonsultuj z lekarzem wybór odpowiedniego mleka początkowego.

  Mleka następne NAN 2

  Zastanawiasz się, jakie mleko następne wybrać dla swojego maleństwa po zakończeniu karmienia piersią lub do dokarmiania, jeśli zaistnieje taka potrzeba? Poznaj produkty NAN 2. Po konsultacji z lekarzem wybierz mleko z unikalną recepturą Nestlé dopasowaną do potrzeb żywieniowych dziecka.

 • Nan 3

  NAN 3 mleka modyfikowane wzbogacone w witaminy i składniki mineralne dla dzieci powyżej 1. roku

  Roczniak ma zupełnie inne zapotrzebowanie na składniki odżywcze niż dorosły człowiek. Jego jadłospis powinien uwzględniać wyjątkowe potrzeby małego organizmu, dlatego stworzyliśmy mleka modyfikowane NAN 3 przeznaczone dla dzieci po 1. roku życia.

  Nan 4

  NAN 4 Mleka modyfikowane wzbogacone w witaminy i składniki mineralne dla dzieci po 2. roku

  Mleka modyfikowane NAN 4 powstały z myślą o dzieciach po 2. roku życia, To produkty, które wspierają potrzeby żywieniowe maluszka i jego urozmaiconą dietę, podczas okresu odstawienia od piersi i po jego zakończeniu.

  Mleko modyfikowane NAN 5

  NAN 5 mleko modyfikowane wzbogacone w witaminy i składniki mineralne dla dzieci po 2,5 roku życia.

Mamy oceniają tę treść na 4.94/5
avatar
avatar

ardzo polecam mleko Nan Optiro plus córeczka nie ma zadnej alergi po nr 1 myslę ze nan optiro 2 bedzie tak samo dobre

Mleko łagodne dla dziecka ,smaczne bardzo nam odpowiada zostaniemy z Nan optiro plus po wypróbowaniu nr 2 wiemy że nie uczula naszej małej księżniczki ,świetnie łączy się z kaszkami .dziekuje za przeslanie próbek mleka .

avatar

Rewelacja

Pożywne, smaczne mleko. Łatwo się przyrządza, błyskawicznie rozpuszcza, a najważniejsze, że maluszek zadowolony. Bogaty skład, 100% zadowolenia.

avatar

Najlepsze mleczko

Przetestowaliśmy kilka mlek różnych marek. Nan optipro plus 2 to był strzał w 10! Zero problemów brzuszkowych, synek wcina aż miło! Widać ze mu smakuje.

avatar

Najlepsze mleczko

Przetestowaliśmy kilka mlek różnych marek. Nan optipro plus 2 to był strzał w 19. Zero problemów brzuszkowych, synek wcina aż miło!

avatar

Nan2

Świetne mleczko, synek w końcu śpi spokojnie , nasyca na całą noc brak bólów brzuszka , uważam że to najlepsze mleko jeśli chodzi o przejście po karmieniu piersią:)

Szukaj

Nadal nie znalazłaś tego
Czego szukasz?

Wypróbuj naszą nową wyszukiwarkę. Zawsze znajdziesz tam coś dla siebie.