Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Topic Page - udostępnij
X

Urlop ojcowski i inne formalności

Tata na urlopie ojcowskim

Nareszcie jesteś tatą! Kiedy już opadną pierwsze emocje z tym związane, zadbaj o formalności po narodzinach maluszka. Dowiedz się, jakie świadczenia przysługują świeżo upieczonemu tacie. Poznaj także swoje prawa i obowiązki, gdy jesteś ojcem dziecka, ale nie mężem jego mamy. A może czeka Cię samotne wychowywanie dziecka? Podpowiadamy, jak poradzić sobie w takiej sytuacji.

tata z dzieckiem

Samotne ojcostwo

Bycie samotnym tatą może wydawać Ci się trudnym doświadczeniem. Dowiedz się, jakie są prawa ojca. Dzięki temu świetnie ogarniesz rzeczywistość, gdy w Twoim życiu zabrakło partnerki.

Dowiedz się więcej

rodzina

Urlop ojcowski i macierzyński

Coraz więcej młodych ojców chce skorzystać z urlopu ojcowskiego, tacierzyńskiego i rodzicielskiego. Jakie warunki musisz spełnić, aby skorzystać z tych praw po narodzinach dziecka?

Dowiedz się więcej

Dobry ojciec

6 najważniejszych formalności po urodzeniu dziecka

Gdy Twoje dziecko pojawi się na świecie, trzeba dopełnić wszystkich ważnych formalności. Podpowiadamy, co trzeba załatwić w urzędzie i jakie dokumenty będą Ci potrzebne.

Dowiedz się więcej

rodzice w konkubinacie

Gdy nie jesteś mężem mamy dziecka

Współcześnie coraz częściej zdarza się, że na świat przychodzą dzieci, których rodzice żyją w tzw. związku nieformalnym. Partnerzy nie są więc małżeństwem, ale zostają mamą i tatą. Jeśli żyjesz w takim konkubinacie, warto, abyś się dowiedział, jakie masz prawa i obowiązki wobec swojego dziecka.

Dowiedz się więcej

Mamy oceniają tę treść na 0/5
avatar
Szukaj

Nadal nie znalazłaś tego
Czego szukasz?

Wypróbuj naszą nową wyszukiwarkę. Zawsze znajdziesz tam coś dla siebie.