Owocowe deserki BOBO FRUT

tubki_1

ikonky

BOBO FRUT

Owocowe deserki BOBO FRUT

Owocowe deserki BOBO FRUT powstały z myślą o niemowlętach po 6. miesiącu życia i małych dzieciach. Produkty zamknęliśmy w tubkach. Możesz je zabrać np. na spacer albo wycieczkę z maluszkiem i podać małemu smakoszowi, gdy ten będzie miał ochotę na owocową przekąskę.

W każdym deserku BOBO FRUT znajdziesz 100% owoce z witaminą C, która pomaga wspierać układ odpornościowy dziecka. Nasze produkty spełniają rygorystyczne normy jakościowe żywności dla niemowląt i małych dzieci. Każdy deserek jest pasteryzowany, a to oznacza, że przed otwarciem nie trzeba go trzymać w lodówce. Pełną listę produktów z tej kategorii prezentujemy poniżej.

WALORY PRODUKTU

Już po 6. miesiącu

Produkt pasteryzowany

Aż 4 owocowe smaki

100% owoce z witaminą C

CZY WIESZ, ŻE...?

nestle-banerek

 

Dzieci po 12. miesiącu życia mogą jeść owocowe deserki BOBO FRUT bezpośrednio z tubki.

Odkryj nasze produkty

DESEREK 4 owoce

7 - 8 miesięcy

DESEREK 4 owoce

BOBO FRUT 4 owoce Banan Gruszka Jabłko Pomarańcza to propozycja dla maluszków 6. miesiącu życia.  Przekąskę zamknęliśmy w tubce, którą możesz zabrać ze sobą np. na spacer lub podróż z dzieckiem.

DESEREK Jabłko Gruszka

7 - 8 miesięcy

DESEREK Jabłko Gruszka

BOBO FRUT Jabłko Gruszka to 100% owoców z witaminą C. Produkt zamknęliśmy w tubce, którą możesz zabrać ze sobą np. na spacer lub podróż z dzieckiem.

DESEREK Banan Jabłko

7 - 8 miesięcy

DESEREK Banan Jabłko

BOBO FRUT Banan Jabłko to deserek dla niemowląt po 6. miesiącu życia i małych dzieci, który zawiera 100% owoców z witaminą C. Przekąskę zamknęliśmy w tubce, którą możesz zabrać ze sobą np.

DESEREK Jabłko Brzoskwinia

7 - 8 miesięcy

DESEREK Jabłko Brzoskwinia

BOBO FRUT Jabłko Brzoskwinia to deserek dla niemowląt po 6. miesiącu życia i małych dzieci, który zawiera 100% owoców z witaminą C. Przekąskę zamknęliśmy w tubce, którą możesz zabrać ze sobą np.

Bobo frut deserek jabłko morela marchewka

7 - 8 miesięcy

DESEREK Jabłko Morela Marchewka

BOBO FRUT Jabłko, Morela, Marchewka to deserek, który powstał dla niemowląt po 6. miesiącu życia i małych dzieci. Mus zawiera 100% owoców i warzyw.

kv 2

7 - 8 miesięcy

DESEREK Jabłko Banan Marchewka

BOBO FRUT Jabłko, Banan, Marchewka to deserek, który przygotowaliśmy z myślą o maluszkach po 6. miesiącu życia. Produkt zawiera 100% owoców i warzyw.

kv 2

7 - 8 miesięcy

DESEREK Jabłko Marchewka Dynia

BOBO FRUT Jabłko, Marchewka, Dynia to owocowo-warzywny mus dla niemowląt po 6. miesiącu życia i małych dzieci. Nasz deserek dla najmłodszych jest pasteryzowany.

Search icon

Nie znalazłaś/eś potrzebnych informacji?

Wypróbuj naszą wyszukiwarkę