MyFeed Personalized Content

Nestlé Kleiki

produktowa_kleiki

 

Kaszki Nestlé – produkty dla niemowląt i małych dzieci

Nestlé Kleiki

Kleiki Nestlé to produkty bezglutenowe (na bazie ryżu i kukurydzy) dla niemowląt, które ukończyły 4. miesiąc życia. Pozwalają łagodnie i bezpiecznie wprowadzać dziecko w świat zbożowych smaków oraz półpłynnych konsystencji.

Kleiki Nestlé to produkty stworzone z myślą o najmłodszych dzieciach, które ukończyły 4. miesiąc życia. Dostępne w dwóch wariantach (kleik ryżowy i kleik kukurydziany) pozwalają łagodnie i bezpiecznie wprowadzać dziecko w świat produktów zbożowych oraz stopniowo przyzwyczajać do nowych, półpłynnych konsystencji. Kleiki wyprodukowane są z wysokiej jakości ryżu i kukurydzy, pochodzących z kontrolowanych upraw, dzięki czemu są to wysokiej jakości produkty bezpieczne. Zawierają aktywne kultury bakterii Bifidobacterium lactis oraz witaminę B1*.

*zawartość zgodnie z przepisami prawa

WALORY PRODUKTU

Po 4. miesiącu

Nie zawierają glutenu

Neutralny smak

Odpowiednie dla dzieci z alergią na białko mleka krowiego (po przygotowaniu na preparacie mleko zastępczym)

CZY WIESZ, ŻE...?

kleiki

Ze względu na swój neutralny smak Kleiki Nestlé

stanowią doskonały dodatek do zagęszczania dziecięcych posiłków (tj. zupy jarzynowe, przeciery, musy) czyniąc je bardziej sycącymi.

Odkryj nasze produkty
Kleik kukurydziany

po 4. miesiącu

Nestlé Kleik kukurydziany
5
5/5

Produkt bezglutenowy, wyprodukowany z wysokiej jakości ziaren kukurydzy, który powstał z myślą o niemowlętach po 4. miesiącu życia. Ze względu na neutralny smak może sprawdzić się jako dodatek do zagęszczania posiłków mlecznych oraz dań i zupek jarzynowych.

Kleik ryżowy

po 4. miesiącu

Nestlé Kleik ryżowy
5
5/5

Produkt bezglutenowy, wyprodukowany z wysokiej jakości ziaren ryżu, który powstał z myślą o niemowlętach po 4. miesiącu życia. Ze względu na neutralny smak może sprawdzić się jako dodatek do zagęszczania posiłków mlecznych oraz dań i zupek jarzynowych.

Search icon

Nie znalazłaś/eś potrzebnych informacji?

Wypróbuj naszą wyszukiwarkę