Nestlé Kaszki ryżowe bezmleczne

kaszki-bezmleczne

ikonkyikonky

Kaszki Nestlé – produkty dla niemowląt i małych dzieci

Nestlé Kaszki ryżowe bezmleczne

Poznaj kaszki ryżowe bezmleczne od Nestlé i zapewnij swojemu dziecku zdrowy start w przyszłość. To produkty, które są odpowiednie dla niemowląt z alergią na białko mleka krowiego. Nie zawierają glutenu i nie wymagają gotowania.

Kaszki ryżowe Nestlé to wysokiej jakości, pełnowartościowe i pożywne kaszki przeznaczone dla dzieci w wieku powyżej 4. miesiąca życia. Wyprodukowane zostały z ryżu z kontrolowanych upraw. Kaszki o zróżnicowanych wariantach smakowych zawierają kluczowe dla rozwoju immunoskładniki (Cynk, Żelazo, Witaminy A* i C).

1 porcja kaszki dostarcza ponad 50% dziennego zapotrzebowania dziecka na żelazo ważnego dla rozwoju jego funkcji poznawczych, a witamina C obecna w kaszce wspiera jego wchłanianie. Kaszka ryżowa Nestle przygotowana na mleku modyfikowanym stanowi pełnowartościowy posiłek dostosowany do potrzeb niemowląt i małych dzieci. Produkty te zaliczane są do żywności dla niemowląt i małych dzieci, czyli spełniają wymagania bardziej rygorystyczne niż w przypadku żywności dla dorosłych. Badana jest m.in. zawartość pestycydów oraz metali ciężkich (kadm, ołów itp.).

Pełną listę produktów z tej kategorii prezentujemy poniżej.

*zawartość zgodnie z przepisami prawa

WALORY PRODUKTU

Po 4. miesiącu

Nie zawierają glutenu

Odpowiednie dla dzieci z alergią na białko mleka krowiego

Nie wymagają gotowania

CZY WIESZ, ŻE...?

k_2

Nestlé Kaszki ryżowe bezmleczne

idealnie sprawdzą się w ramach pierwszej, bezglutenowej kaszki w diecie malucha?

Odkryj nasze produkty
Search icon

Nie znalazłaś/eś potrzebnych informacji?

Wypróbuj naszą wyszukiwarkę