MyFeed Personalized Content
po 6. miesiącu
Produkt Kaszki Nestlé – produkty dla niemowląt i małych dzieci
Add this post to favorites

Nestlé Kaszka ryżowa-bezmleczna 5 owoców

Kaszka ryżowa - bezmleczna o smaku jabłka, banana, moreli, pomarańczy i gruszki to propozycja pełnowartościowego posiłku** bez dodatku cukru1. Produkt nie zawiera mleka i glutenu. Przeznaczony jest dla niemowląt po 6. miesiącu życia i małych dzieci. Każda łyżeczka to dużo dobra dla maluszka, codziennie - m.in. starannie wyselekcjonowane zboża, żelazo dla prawidłowego rozwoju funkcji poznawczych oraz witaminy i składniki mineralne (witaminy A i C, cynk, żelazo) ważne dla prawidłowego funkcjonowania układu odpornościowego dziecka.

Odkryj zalety kaszki ryżowej-bezmlecznej 5 owoców

Gdy Twój szkrab skończy 6 miesięcy, możesz wybrać dla niego kaszkę ryżową-bezmleczną 5 owoców, którą stworzyliśmy bez dodatku cukru1! Z każdą łyżeczką produktu do brzuszka Twojego dziecka trafi dużo dobra. Produkt nie zawiera mleka i oleju palmowego oraz jest bezglutenowy. 

W Nestlé od ponad 155 lat tworzymy żywność dla najmłodszych. Wybierając naszą kaszkę dla niemowląt i małych dzieci, sięgasz po taką, która powstała z wyselekcjonowanych składników o wysokiej jakości. Co więcej, kaszka w każdej porcji dostarczy maluszkowi 65% dziennego zapotrzebowania na żelazo - składnik ważny w prawidłowym rozwoju funkcji poznawczych.

Odkryj zalety kaszki ryżowej-bezmlecznej 5 owoców
Baby&Me_banner_rejestracyjny z wózkiem
Graj o wózek 3w1 dla Maluszka!

Dołącz do programu Nestlé Baby&me i poznaj wszystkie benefity, które dla Ciebie przygotowaliśmy.

Artykuły powiązane
Artykuły powiązane
ikonka narzędzia
Poznaj nasze narzędzia dla Rodziców i przyszłych Rodziców
Karty do zdjęć dla Maluszka
Karty do zdjęć dla Maluszka
Kalendarz rozwoju dziecka
Kalendarz rozwoju dziecka
ikonka poczta
Te ebooki mogą Cię zainteresować
Smacznie i zdrowo od pierwszej łyżeczki
Smacznie i zdrowo od pierwszej łyżeczki
Pierwsza podróż z dzieckiem
Pierwsza podróż z dzieckiem
BLW, czyli Bobas Lubi Wybór
BLW, czyli Bobas Lubi Wybór

Nestlé Baby&me umożliwia konsumentom wystawianie opinii o swoich produktach i zapewnia dostęp do wystawianych przez konsumentów opinii o swoich produktach, jednakże na ten moment Nestlé Baby&me nie może zapewnić, czy publikowane opinie pochodzą od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.