po 6. miesiącu
Produkt NAN 2
Add this post to favorites

NAN EXPERTpro TOTAL COMPLETE 2

0
0 opinie

NAN Expertpro TOTAL COMPLETE 2 to mleko następne dla zdrowych niemowląt powyżej 6. miesiąca życia, które z różnych przyczyn nie są karmione piersią. Unikalna kompozycja składników dopasowana do potrzeb delikatnych brzuszków, zawiera składniki odżywcze niezbędne do prawidłowego rozwoju Twojego Dziecka.

NAN EXPERTpro TOTAL COMPLETE 2

Każdy maluszek rozwija się w swoim własnym tempie, tak samo jego układ pokarmowy. W trosce o potrzeby delikatnego brzuszka Twojego Maluszka nasi eksperci na podstawie ponad 65 lat badań nad mlekiem mamy stworzyli unikalną kompozycję składników dopasowaną do potrzeb delikatnych brzuszków. NAN EXPERTpro TOTAL COMPLETE 2 to zaawansowana technologia białka OPTIPRO®, kultury bakterii L. reuteri takie jak w mleku mamy, a także galaktooligosacharydy (GOS) i fruktooligosacharydy (FOS).

Od ponad 155 lat Nestlé jest ekspertem w dziedzinie badań oraz wdrażaniu innowacji w żywieniu niemowląt i małych dzieci. Nasi eksperci, na podstawie badań nad mlekiem kobiecym prowadzonych od ponad 65 lat, dbają o to by nasze formuły nieustannie wspierały potrzeby żywieniowe Twojego Dziecka.

 

EXPERTpro TOTAL Complete 2_benefity

 

Dbamy nie tylko o rozwój Twojego dziecka, ale również o jego przyszłość 

Dbamy nie tylko o rozwój Twojego dziecka, ale również o jego przyszłość

 

rating review icon

ZOBACZ CO MYŚLĄ INNI RODZICE

Średnia ocena

0
0
0 opinie użytkowników

Oceny społeczności

 • 5 star
  0
 • 4 star
  0
 • 3 star
  0
 • 2 star
  0
 • 1 star
  0

Dodaj nową opinię