Style - produkty

CSS - Node Type Product

Produkty - udostępnij
X

Gerber

Kaszka Gerber Pełnia Zbóż „Owsianka” z mlekiem

Jeśli maluszek skończył 6 miesięcy i poznał smak pierwszych zbóż, jest już gotowy na spotkanie z naszą kaszką mleczną owsiano-pszenno-żytnią „Owsianką”. Jest ona skarbnicą składników odżywczych potrzebnych maluszkowi, by każdego dnia radośnie odkrywać świat.

  ODKRYJ ZALETY PRODUKTU

  Kaszki Gerber Pełnia Zbóż zawierają nie tylko to, co niezbędne, ale znacznie więcej! Zostały stworzone specjalnie dla niemowląt i małych dzieci, z myślą o ich zdrowiu. Nie znajdziecie w nich dodatku cukru¹, ale dla dobra najmłodszych zawierają ważne witaminy i składniki mineralne. Wzbogaciliśmy je m.in. w żelazo ważne dla rozwoju poznawczego. Zawarte w kaszce zboża dostarczają do diety dziecka węglowodanów, a witamina B1*** pomaga uwalniać z nich energię niezbędną do poznawania świata.

  Kaszka Gerber Pełnia Zbóż „Owsianka” z mlekiem dla niemowląt po 6 miesiącu

  ¹Zawiera naturalnie występujące cukry.
  ***Zawartość zgodnie z przepisami prawa.

  Tabela wartości odżywczych i składniki produktu
  Gramatura
  Sposób przygotowania
  Zachowaj zasady bezpieczeństwa
  Poznaj wszystkie produkty z linii Gerber
  Mamy oceniają tę treść na 5/5
  avatar
  avatar

  Kaszka

  Kaszkę przygotowuje się bardzo szybko, wystarczy tylko woda. Gotowa kaszka ma bardzo fajną konsystencje. Atutem jest to zawiera tylko naturalnie występujące cukry. Zawiera bardzo dużo witamin w swoim składzie. Dziecko chętnie zjadło przygotowaną porcję kaszki.

  avatar

  Kaszka Owsianka z mlekiem

  Kaszkę moje dziecko zjadało na śniadanko, bardzo mu posmakowała i domagał się o więcej. Kaszkę bardzo prosto się przygotowuje, nie tworzą się grudki, na fajną konsystencję, jest idealna dla takiego malucha. Co najważniejsze nie zawiera cukru, a jest wzbogacona o żelazo. Opakowanie kaszki wystarczyło nam na 6 dni.

  Szukaj

  Nadal nie znalazłaś tego
  Czego szukasz?

  Wypróbuj naszą nową wyszukiwarkę. Zawsze znajdziesz tam coś dla siebie.