7 - 8 miesięcy
Artykuł
Add this post to favorites

Jakość warzyw i owoców od Bobo Frut

0
0 opinie

Żywność dla niemowląt i małych dzieci musi spełniać szczególne wymagania. Dlatego właśnie stworzyliśmy nowoczesny i niezawodny system kontroli produkcji, który gwarantuje wysoką jakość oraz bezpieczeństwo wszystkich produktów Bobo Frut.

2min. czytania Marz 9, 2023

sok dynia jabłko

Kontrola dostawców i sprawdzone uprawy

Współpracujemy z najlepszymi w kraju plantatorami owoców i warzyw, dla których prowadzimy specjalistyczne szkolenia z zakresu agrotechniki i najnowszych osiągnięć naukowych, dzięki czemu osiągają oni najwyższej jakości plony. W prace badawcze oraz prowadzenie szkoleń angażujemy wiele instytucji naukowych i doradczych. Wszystkie zabiegi agrotechniczne są wykonywane zgodnie z zaleceniami naszej firmy. Wymiernym efektem tej współpracy jest radykalne obniżenie zawartości azotanów w warzywach, a szczególnie w marchwi.

Każdy dostawca naszych owoców i warzyw, z których powstają soki i nektary, przed nawiązaniem współpracy na kolejny sezon podlega ocenie za ubiegły rok. Każdy plantator jest zobowiązany do stosowania tylko odpowiednich środków ochrony roślin w ograniczonym czasie i w ograniczonej ilości. Każdy z dostawców każdego roku przechodzi odpowiednie szkolenia. Gospodarstwa, z których pochodzą nasze owoce i warzywa, spełniają rygorystyczne wymogi pod każdym względem:

 • zdrowej gleby
 • przepisów bezpieczeństwa
 • warunków pogodowych

sok z warzyw i owoców

Jakość przez duże "J"

Owoce i warzywa wykorzystywane do produkcji dla Bobo Frut podlegają restrykcyjnym wymaganiom jakości. Najważniejsze i najtrudniejsze do dotrzymania prawne ograniczenia dotyczą zanieczyszczeń chemicznych, w tym pestycydów. Przed zbiorami dokonuje się badania na pozostałości zanieczyszczeń chemicznych.  Następnie przed dokonaniem zakupów, każda partia dostarczanego surowca  poddana jest analizom chemicznym na zawartość azotanów, metali ciężkich oraz na zawartość pozostałości środków ochrony roślin. Tylko takie surowce, które spełniają nasze wymagania, są kwalifikowane do zakupu. Kupując pod potrzeby produkcji naszych wyrobów (dla niemowląt i małych dzieci) normy te są nawet do 500 razy bardziej rygorystyczne normy niż dla produktów dla dorosłych.

W przypadku surowców niepochodzących z lokalnych plantacji oraz innych składników recepturowych, stosujemy szczegółową kontrolę jakości tych produktów. Daje ona gwarancję, że wszystkie komponenty użyte do produkcji soków i nektarów BOBO FRUT są bezpieczne pod względem zdrowotnym, a wyrób końcowy jest wartościowym produktem dla niemowląt i małych dzieci.

dziecko pije soczek

 

Strefa eksperta

Masz pytanie?

Napisz do ekspertów Nestlé Baby&me!

Dołącz do programu i korzystaj z dodatkowych benefitów

MVP Logo

Pozwól nam wspierać Cię naszą wiedzą i doświadczeniem na poszczególnych etapach rozwoju Twojego maluszka!

 • jadlopisy

  JADŁOSPISY

  Pobierz jadłospisy stworzone przez dietetyków.

 • Darmowe próbki

  DARMOWE PRÓBKI

  Odbierz bezpłatne próbki NAN OPTIPRO® Plus 2 HMO.

 • konkursy_ikona

  KONKURSY

  Weź udział w konkursach i wygrywaj nagrody.

 • testowania_produktów_ikona

  TESTOWANIA PRODUKTÓW

  Wypróbuj produkty Nestlé dla niemowląt
  i małych dzieci.

rating review icon

ZOBACZ CO MYŚLĄ INNI RODZICE

Średnia ocena

0
0
0 opinie użytkowników

Oceny społeczności

 • 5 star
  0
 • 4 star
  0
 • 3 star
  0
 • 2 star
  0
 • 1 star
  0

Dodaj nową opinię