Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

CSS - kafelki

Article - udostępnij
X
DESEREK Jabłko Brzoskwinia

Jakość warzyw i owoców od Bobo Frut

Żywność dla niemowląt i małych dzieci musi spełniać szczególne wymagania. Dlatego właśnie stworzyliśmy nowoczesny i niezawodny system kontroli produkcji, który gwarantuje wysoką jakość oraz bezpieczeństwo wszystkich produktów Bobo Frut.

poniedziałek, 20.06.2016

DESEREK Jabłko Brzoskwinia

Sok z warzyw i owoców

Kontrola dostawców i sprawdzone uprawy

Współpracujemy z najlepszymi w kraju plantatorami owoców i warzyw, dla których prowadzimy specjalistyczne szkolenia z zakresu agrotechniki i najnowszych osiągnięć naukowych, dzięki czemu osiągają oni najwyższej jakości plony. W prace badawcze oraz prowadzenie szkoleń angażujemy wiele instytucji naukowych i doradczych. Wszystkie zabiegi agrotechniczne są wykonywane zgodnie z zaleceniami naszej firmy. Wymiernym efektem tej współpracy jest radykalne obniżenie zawartości azotanów w warzywach, a szczególnie w marchwi.

Każdy dostawca naszych owoców i warzyw, z których powstają soki i nektary, przed nawiązaniem współpracy na kolejny sezon podlega ocenie za ubiegły rok. Każdy plantator jest zobowiązany do stosowania tylko odpowiednich środków ochrony roślin w ograniczonym czasie i w ograniczonej ilości. Każdy z dostawców każdego roku przechodzi odpowiednie szkolenia. Gospodarstwa, z których pochodzą nasze owoce i warzywa, spełniają rygorystyczne wymogi pod każdym względem:

  • zdrowej gleby
  • przepisów bezpieczeństwa
  • warunków pogodowych

Jakość przez duże "J"

Owoce i warzywa wykorzystywane do produkcji dla Bobo Frut podlegają restrykcyjnym wymaganiom jakości. Najważniejsze i najtrudniejsze do dotrzymania prawne ograniczenia dotyczą zanieczyszczeń chemicznych, w tym pestycydów. Przed zbiorami dokonuje się badania na pozostałości zanieczyszczeń chemicznych.  Następnie przed dokonaniem zakupów, każda partia dostarczanego surowca  poddana jest analizom chemicznym na zawartość azotanów, metali ciężkich oraz na zawartość pozostałości środków ochrony roślin. Tylko takie surowce, które spełniają nasze wymagania, są kwalifikowane do zakupu. Kupując pod potrzeby produkcji naszych wyrobów (dla niemowląt i małych dzieci) normy te są nawet do 500 razy bardziej rygorystyczne normy niż dla produktów dla dorosłych.

W przypadku surowców niepochodzących z lokalnych plantacji oraz innych składników recepturowych, stosujemy szczegółową kontrolę jakości tych produktów. Daje ona gwarancję, że wszystkie komponenty użyte do produkcji soków i nektarów BOBO FRUT są bezpieczne pod względem zdrowotnym, a wyrób końcowy jest wartościowym produktem dla niemowląt i małych dzieci.

Dziecko pijące sok z butelki

 

Czytaj dalej

Dołącz do Programu Nestlé Baby&me

Pozwól nam wspierać Cię naszą wiedzą i doświadczeniem na poszczególnych etapach rozwoju Twojego maluszka!

  • pobierz jadłospisy stworzone przez dietetyków
  • odbierz darmowe próbki NAN OPTIPRO Plus 2 HM-O
  • weź udział w konkursach i wygrywaj
  • testuj produkty Nestlé dla niemowląt i małych dzieci
Mamy oceniają tę treść na 0/5
avatar
Szukaj

Nadal nie znalazłaś tego
Czego szukasz?

Wypróbuj naszą nową wyszukiwarkę. Zawsze znajdziesz tam coś dla siebie.