Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Topic Page - udostępnij
X

Jak przygotować się do roli taty?

Zostań supertatą

Już niedługo będziesz tatą! Dobrze wykorzystaj czas do porodu i przygotuj się do tej najważniejszej roli. Przeczytaj, czym jest syndrom kuwady. Sprawdź, jak zorganizować wyprawkę dla dziecka oraz przygotować baby shower. Poznaj powody, dla których fajnie jest być tatą. Wypracuj swój własny model bycia ojcem. Sprawdź, jakie błędy popełniają najczęściej młodzi tatusiowie i postaraj się ich uniknąć.

Mężczyzna w ciąży – poznaj syndrom kuwady

Dowiedziałeś się, że zostaniesz tatą? Koniecznie sprawdź, czym jest syndrom kuwady. Może temat dotyczy też Ciebie. Dowiedz się, jak mężczyźni mogą przeżywać ciążę swojej partnerki.

Dowiedz się więcej

Wyprawka dla noworodka

Wyprawka dla noworodka do domu to zadanie dla taty! Sprawdź, o co powinieneś zadbać, zanim w Waszym domu pojawi się noworodek. Podpowiadamy, jakie rzeczy będą niezbędne dla dziecka.

Dowiedz się więcej

Baby shower – zorganizuj przyjęcie dla przyszłej mamy

Baby shower to przyjęcie dla przyszłej mamy. Pokaż, że jesteś troskliwym partnerem, i zaplanuj niespodziankę! Podpowiadamy, jak zorganizować idealne spotkanie dla rodziny i przyjaciół.

Dowiedz się więcej

Jak przygotować się na poród?

Twoja partnerka niedługo rodzi? Zastanów się, czy chcesz być przy niej podczas tych wyczerpujących chwil. Jeżeli nie czujesz się na siłach, aby być na sali porodowej, sprawdź, jak w inny sposób możesz pomóc przyszłej mamie!

Dowiedz się więcej

Mamy oceniają tę treść na 0/5

Nadal nie znalazłaś tego
Czego szukasz?

Wypróbuj naszą nową wyszukiwarkę. Zawsze znajdziesz tam coś dla siebie.