Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Topic Page - udostępnij
X

Jak przygotować się do roli taty?

Zostań supertatą

Już niedługo będziesz tatą! Dobrze wykorzystaj czas do porodu i przygotuj się do tej najważniejszej roli. Przeczytaj, czym jest syndrom kuwady. Sprawdź, jak zorganizować wyprawkę dla dziecka oraz przygotować baby shower. Poznaj powody, dla których fajnie jest być tatą. Wypracuj swój własny model bycia ojcem. Sprawdź, jakie błędy popełniają najczęściej młodzi tatusiowie i postaraj się ich uniknąć.

mężczyzna z kobietą w ciąży

Mężczyzna w ciąży – poznaj syndrom kuwady

Dowiedziałeś się, że zostaniesz tatą? Koniecznie sprawdź, czym jest syndrom kuwady. Może temat dotyczy też Ciebie. Dowiedz się, jak mężczyźni mogą przeżywać ciążę swojej partnerki.

Dowiedz się więcej

tata skręcający łóżeczko dla dziecka

Wyprawka dla noworodka

Wyprawka dla noworodka do domu to zadanie dla taty! Sprawdź, o co powinieneś zadbać, zanim w Waszym domu pojawi się noworodek. Podpowiadamy, jakie rzeczy będą niezbędne dla dziecka.

Dowiedz się więcej

zakupy

Baby shower – zorganizuj przyjęcie dla przyszłej mamy

Baby shower to przyjęcie dla przyszłej mamy. Pokaż, że jesteś troskliwym partnerem, i zaplanuj niespodziankę! Podpowiadamy, jak zorganizować idealne spotkanie dla rodziny i przyjaciół.

Dowiedz się więcej

jak przygotować się na poród

Jak przygotować się na poród?

Twoja partnerka niedługo rodzi? Zastanów się, czy chcesz być przy niej podczas tych wyczerpujących chwil. Jeżeli nie czujesz się na siłach, aby być na sali porodowej, sprawdź, jak w inny sposób możesz pomóc przyszłej mamie!

Dowiedz się więcej

rodzina z dzieckiem

6 powodów, dlaczego fajnie jest być tatą

Niedługo będziesz ojcem? A może już nim jesteś? Przekonaj się, że nie tylko mama w życiu maluszka jest ważna. Ty też możesz zostać bohaterem dla swojego dziecka. Bądź z niego dumny, ciesz się z najmniejszych sukcesów i przekazuj potomkowi swoją życiową mądrość. Poznaj 6 powodów, dlaczego fajnie jest być tatą.

Dowiedz się więcej

Nestle

Gdy stajesz się tatą

O tym, że stajesz się ojcem już w momencie informacji o ciąży, okres ciąży jako czas na oswojenie tematu ojcostwa, o początku przekrojowo, poród pozwalał się oswoić, jak się przygotować do roli ojca, rozmowa z partnerką o zasadach wychowawczych

Dowiedz się więcej

tata z dzieckiem

Znajdź swój model ojcostwa

Bycie tatą to poważne zadanie, dlatego z myślą o Tobie przygotowaliśmy krótki poradnik, jak być dobrym ojcem. Poznaj różne modele ojcostwa i na tej podstawie zbuduj swój własny stosunek do maluszka, ale i jego mamy – pełny miłości, wsparcia oraz wzajemnego zaufania. Sprawdź, jak wypracować ojcowskie relacje z własnym dzieckiem!

Dowiedz się więcej

rodzina z dzieckiem

Najczęściej popełniane błędy przez młodych ojców

Młody tata po narodzinach dziecka może czuć się niepewnie w zupełnie nowej dla siebie roli. Nie powinien jednak usuwać się na bok i przyjmować biernej postawy wobec prozaicznych czynności związanych z maluszkiem. To tylko jeden z podstawowych błędów młodych ojców. Poznaj najczęstsze wpadki świeżo upieczonych tatusiów. Nie powielaj ich, gdy na świecie pojawi się Twój potomek!

Dowiedz się więcej

Mamy oceniają tę treść na 0/5
avatar
Szukaj

Nadal nie znalazłaś tego
Czego szukasz?

Wypróbuj naszą nową wyszukiwarkę. Zawsze znajdziesz tam coś dla siebie.