po 10. miesiącu
Produkt Gerber Organic
Add this post to favorites

Gerber Organic Nutri Puffs Chrupki pszenno-owsiane Pomidor Marchewka

5
5/5 1 opinie

Gdy maluszek skończy 10. miesięcy, możesz podać mu zbożową przekąskę Nutri Puffs w postaci chrupek pszenno-owsianych o smaku pomidora i marchewki. Produkt z łatwością rozpuszcza się w buzi maluszka. Chrupki mogą sprawdzić się w nauce samodzielnego jedzenia oraz ćwiczenia gryzienia.

 

Odkryj zalety produktu

 

Chrupki pszenno-owsiane Pomidor Marchewka z linii Gerber Organic Nutri Puffs to zbożowa przekąska, która powstała z myślą o niemowlętach od 10. miesiąca życia i małych dzieciach. Składniki, które wykorzystaliśmy do jej przygotowania, pochodzą z ekologicznej farmy Gerber Organic. W pieczonych chrupkach zgodnie z przepisami prawa nie ma substancji konserwujących i barwników. Produkt jest również bez dodatku cukru*.

*Zawiera naturalnie występujące cukry.

Nutri Puffs Pomidor Marchewka

 

Surowce Gerber Organic, które znajdują się w chrupkach pszenno-owsianych Nutri Puffs Pomidor Marchewka, pochodzą z rolnictwa ekologicznego, gdzie uprawiane są z poszanowaniem naturalnych procesów oraz dbałością o środowisko. Co roku ich ekologiczne pochodzenie poświadczane jest certyfikatem.

rating review icon
ZOBACZ CO MYŚLĄ INNI RODZICE

Średnia ocena

5
5
1 opinie użytkowników

Oceny społeczności

 • 5 star
  1
 • 4 star
  0
 • 3 star
  0
 • 2 star
  0
 • 1 star
  0

Dodaj nową opinię

5
pysialka Maj 4, 2020

Chrupki mają łagodny smak, są dość twarde, ale łatwo rozpuszczaja sie w buzi. Smakuje dzieciom. Sa idealne na spacer czy popoludniowa przekąskę. Sa w wygodnej puszcce, ktora mozna w kazdej chwili zamknac zachowujac swiezosc. Polecam.