po 6. miesiącu
Produkt Gerber Organic
Add this post to favorites

Gerber Organic Bukiet jarzyn z cielęciną i ziemniaczkami

5
5/5 1 opinie

Gdy maluszek skończy 6 miesięcy, możesz zaproponować mu Bukiet jarzyn z cielęcinką i ziemniaczkami. Danie powstało ze składników, które pochodzą z ekologicznej farmy. Produkt jest połączeniem jarzyn, cielęcinki i ziemniaczków, które mogą pomóc Twojemu dziecku w odkrywaniu nowych smaków podczas rozszerzania diety.

rossman
Rossmann

ODKRYJ ZALETY PRODUKTU

 

Gerber Organic Bukiet jarzyn z cielęciną i ziemniaczkami to bezglutenowe danie opracowane z myślą o maluszka po 6. miesiącu życia. Posiłek powstał ze składników, które pochodzą prosto z ekologicznej farmy. W recepturze produktu zgodnie z przepisami prawa nie ma substancji konserwujących i barwników.

banner zalety jarzyn z cieleecinae i ziemniaczkami

 

Surowce Gerber Organic, które znajdują się w daniu Bukiet jarzyn z cielęciną i ziemniaczkami, pochodzą z rolnictwa ekologicznego, gdzie uprawiane są z poszanowaniem naturalnych procesów oraz dbałością o środowisko. Co roku ich ekologiczne pochodzenie poświadczane jest certyfikatem.

Benefity Nestle Baby&me
Dołącz do programu Nestlé Baby&Me!

Sprawdź, jak wiele korzyści dla Ciebie przygotowaliśmy.

rating review icon
ZOBACZ CO MYŚLĄ INNI RODZICE

Średnia ocena

5
5
1 opinie użytkowników

Oceny społeczności

 • 5 star
  1
 • 4 star
  0
 • 3 star
  0
 • 2 star
  0
 • 1 star
  0

Dodaj nową opinię

5
pysialka Maj 4, 2020

Zdrowe skladniki, niestety minus za smak. Niestety mojemu dziecku nie podpasowal. Dla mnie powinny byc mniejsze sloiczki, poniewaz male dziecko, nie ma szans zjesc calego sloiczka.