Style - produkty

CSS - Node Type Product

Produkty - udostępnij
X

Gerber

Gerber Organic Bukiet jarzyn z cielęciną i ziemniaczkami

Gdy maluszek skończy 6 miesięcy, możesz zaproponować mu Bukiet jarzyn z cielęcinką i ziemniaczkami. Danie powstało ze składników, które pochodzą z ekologicznej farmy. Produkt jest połączeniem jarzyn, cielęcinki i ziemniaczków, które mogą pomóc Twojemu dziecku w odkrywaniu nowych smaków podczas rozszerzania diety.

 rossmannKup online 

po 6. miesiącu

  Odkryj zalety produktu

  Gerber Organic Bukiet jarzyn z cielęciną i ziemniaczkami to bezglutenowe danie opracowane z myślą o maluszka po 6. miesiącu życia. Posiłek powstał ze składników, które pochodzą prosto z ekologicznej farmy. W recepturze produktu zgodnie z przepisami prawa nie ma substancji konserwujących i barwników.

  Surowce Gerber Organic, które znajdują się w daniu Bukiet jarzyn z cielęciną i ziemniaczkami, pochodzą z rolnictwa ekologicznego, gdzie uprawiane są z poszanowaniem naturalnych procesów oraz dbałością o środowisko. Co roku ich ekologiczne pochodzenie poświadczane jest certyfikatem.

  Tabela wartości odżywczych i składniki produktu
  Gramatura
  Sposób przygotowania
  Zachowaj zasady bezpieczeństwa
  Poznaj wszystkie produkty z linii Gerber Organic
  Mamy oceniają tę treść na 3/5
  avatar
  avatar

  Zwykly smak

  Zdrowe skladniki, niestety minus za smak. Niestety mojemu dziecku nie podpasowal. Dla mnie powinny byc mniejsze sloiczki, poniewaz male dziecko, nie ma szans zjesc calego sloiczka.

  Szukaj

  Nadal nie znalazłaś tego
  Czego szukasz?

  Wypróbuj naszą nową wyszukiwarkę. Zawsze znajdziesz tam coś dla siebie.