MyFeed Personalized Content

Produkty Gerber Organic po 12. miesiącu

po_12_msc.

Gerber Organic

 

Twoje dziecko skończyło już roczek? Chociaż w jego diecie mogą już pojawiać się „dorosłe” dania (np. risotto lub spaghetti), maluszka wciąż nie jest gotowy na to, aby jeść te same posiłki co osoba dorosła. Aby sprostać potrzebom żywieniowym Juniora, przygotowaliśmy dla niego organiczne obiadki w słoiczkach, które powstały ze składników pochodzących prosto z ekologicznych farm. Receptury i wielkość naszych produktów są dopasowane do wieku oraz apetytu małego smakosza.

ODKRYJ NASZE PRODUKTY
Gerber Organic Pełnoziarniste spaghetti z wołowiną teaser

po 12. miesiącu

Gerber Organic Pełnoziarniste spaghetti z wołowiną
0
0/5

Gdy Twój maluszek skończy roczek, pora na nowe wyzwania – ćwiczenie gryzienia na mniej rozdrobnionych pokarmach. Po 12. miesiącu życia możesz podać mu np. pełnoziarniste spaghetti z wołowiną i marchewką – danie zawierające składniki pochodzące z ekologicznej farmy.

kaszotto

po 12. miesiącu

Gerber Organic Kaszotto z warzywami i indykiem w sosie pomidorowym
0
0/5

Ten obiadek to odmieniona wersja risotto – tyle że na bazie kaszy bulgur, a nie ryżu. Kaszotto przygotowaliśmy w sosie pomidorowym. Danie łączy w sobie bogactwo kolorowych warzyw oraz mięso z indyka, a wszystkie składniki pochodzą z certyfikowanego rolnictwa ekologicznego!

Gerber Organic Jarzynki z kurczakiem i ryżem

po 12. miesiącu

Gerber Organic Jarzynki z kurczakiem i ryżem
0
0/5

Gerber Organic Jarzynki z kurczakiem i ryżem możesz podać maluszkowi po 12. miesiącu życia. Z myślą o Twoim Juniorze stworzyliśmy danie z kawałkami do ćwiczenia gryzienia. Produkt powstał ze składników, które pochodzą z ekologicznej farmy. Nasz posiłek może pomóc Twojemu dziecku doskonalić umiejętność jedzenia.

Marokański gulasz warzywny

po 12. miesiącu

Gerber Organic Marokański gulasz warzywny
5
4.9/5

Marokański gulasz warzywny to danie dla dzieci po 12. miesiącu życia. 

Delikatne curry z warzywami

po 12. miesiącu

Gerber Organic Delikatne curry z warzywami
5
4.9/5

Delikatne curry z warzywami to idealne danie dla dzieci po 12. miesiącu życia.