MyFeed Personalized Content
po 6. miesiącu
Produkt Bobo Frut - bogactwo owoców i warzyw
Add this post to favorites

BOBO FRUT Deserek Jabłko, marchew, dynia

Ten deserek to owocowo-warzywny mus dla niemowląt po 6. miesiącu życia i małych dzieci. Przed otwarciem tubki nie musisz jej przechowywać w lodówce, dzięki czemu możesz zabrać przekąskę na wspólny spacer lub wycieczkę z dzieckiem. To doskonała propozycja dla małych odkrywców, którzy z chęcią się posilą w ciągu dnia!

ODKRYJ ZALETY PRODUKTU

Deserek BOBO FRUT Jabłko, marchew, dynia to przekąska dla niemowląt po 6. miesiącu życia oraz małych dzieci. Mus w 100% składa się z owoców – w tym wyłącznie z polskich jabłek – i warzyw. Produkty z tej grupy powinny każdego dnia znaleźć się z w jadłospisie Twojego dziecka, zapewniając mu nie tylko smakowity posiłek, ale również możliwość odkrywania nowych smaków.

Produkt jest pasteryzowany, dlatego tubka z deserkiem przed otwarciem nie musi być przechowywana w lodówce. Tę przekąskę możesz zabrać na spacer albo w długą podróż i podać maluszkowi, gdy zgłodnieje. Produkt spełnia rygorystyczne normy jakościowe żywności dla niemowląt i małych dzieci.

ODKRYJ ZALETY PRODUKTU
Baby&Me_banner_rejestracyjny z wózkiem
Graj o wózek 3w1 dla Maluszka!

Dołącz do programu Nestlé Baby&me i poznaj wszystkie benefity, które dla Ciebie przygotowaliśmy.

ikonka narzędzia
Poznaj nasze narzędzia dla Rodziców i przyszłych Rodziców
Karty do zdjęć dla Maluszka
Karty do zdjęć w ciąży i karty dla Maluszka
Kalendarz rozwoju dziecka
Kalendarz rozwoju dziecka
ikonka poczta
Te ebooki mogą Cię zainteresować
Shemat zywienia niemowlat
Schemat zywienia niemowlat
Pierwsza podróż z dzieckiem
Pierwsza podróż z dzieckiem
Ebook BLW
BLW, czyli Bobas Lubi Wybór

Nestlé Baby&me umożliwia konsumentom wystawianie opinii o swoich produktach i zapewnia dostęp do wystawianych przez konsumentów opinii o swoich produktach, jednakże na ten moment Nestlé Baby&me nie może zapewnić, czy publikowane opinie pochodzą od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.