Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Disable brand-stages

CSS - Nestle Sinlac

Marka - udostępnij
X

Nestlé Sinlac

Bezglutenowy produkt zbożowy na wyjątkowe potrzeby!

Photo

jedzące dziecko

Nestlé Sinlac dla dzieci z nietolerancją pokarmową

Nestlé Sinlac to bezglutenowy produkt dla dzieci z nietolerancją pokarmową i alergią. Sprawdza się podczas diety eliminacyjnej oraz jako pierwszy posiłek zbożowy.

Dowiedz się więcej

czym jest dieta eliminacyjna

Czym jest dieta eliminacyjna?

Gdy maluszek ma alergię, lekarz może zalecić stosowanie diety eliminacyjnej. Poznaj zasady żywienia małego alergika i sprawdź, co może jeść mama karmiąca piersią.

Dowiedz się więcej

matka karmiąca dziecko

Nestlé Sinlac – pełnowartościowy posiłek dla niemowląt i dzieci

Dowiedz się, dlaczego Nestlé Sinlac jest nazywany pełnowartościowym posiłkiem dla najmłodszych po 4. miesiącu życia na diecie eliminacyjnej. Poznaj również jego wyjątkowy skład!

Dowiedz się więcej

przepisy sinlac

Rozszerzenie diety małego alergika

Rozszerzenie diety małego alergika

Twój niemowlak cierpi na alergię pokarmową? Poznaj jej objawy, dowiedz się, czym jest dieta eliminacyjna oraz sprawdź, jak powinno wyglądać rozszerzanie menu dziecka.

Dowiedz się więcej

Jak przygotować Nestlé Sinlac?

Nestlé Sinlac to produkt zbożowy bez glutenu polecany małym dzieciom oraz karmiącym mamom na diecie eliminacyjnej. Sprawdź, jak łatwo przygotować ten pełnowartościowy posiłek!

Dowiedz się więcej

książka

Słowniczek pojęć dotyczących alergii i nietolerancjii

Poznaj słowniczek pojęć, które dotyczą alergii oraz nietolerancji pokarmowej u niemowląt i małych dzieci. Nasza lista pomoże Ci zrozumieć wszystkie zagadnienia.

Dowiedz się więcej

dziecko opierające się o barierkę łóżeczka

Atopowe zapalenie skóry (AZS) u dzieci

Atopowe zapalenie skóry u maluszków to przewlekła choroba o podłożu alergicznym. AZS objawia się świądem oraz suchością skóry. Sprawdź, jak sobie z tym poradzić!

Dowiedz się więcej

mama przygotowuj posieek dla dziecka

Przepisy na dania z Nestlé Sinlac

Rozszerzaj dietę maluszka z bezglutenowym Nestlé Sinlac. Pozwól dziecku poznawać nowe smaki i konsystencje nawet wtedy, gdy jest ono na diecie eliminacyjnej,

Dowiedz się więcej

Jak dbamy o jakość Nestlé Sinlac?

Jak dbamy o jakość Nestlé Sinlac?

Nestlé Sinlac to produkt na specjalne potrzeby. Bardzo dbamy więc, by cały proces produkcji, od zbioru ryżu na polach po pakowanie gotowego produktu, przebiegał z troską o jego wysoką jakość.

Dowiedz się więcej

Nestlé Sinlac – FAQ

Komu zaleca się podawanie Nestlé Sinlac? Czy ten bezglutenowy produkt zbożowy można przygotowywać na mleku modyfikowanym? Poznaj odpowiedzi na te i inne pytania!

Dowiedz się więcej

sinlac broszura

  • Nestlé Sinlac

    Nestlé Sinlac to produkt zbożowy, który pomaga w rozszerzaniu diety niemowląt po 4. miesiącu życia i małych dzieci na diecie eliminacyjnej. Sprawdzi się jako urozmaicenie jadłospisu, który wymaga wykluczenia popularnych alergenów – nie zawiera mleka, laktozy, glutenu ani soi.

    Nestlé Sinlac bez dodatku cukru

    Nestlé Sinlac bez dodatku cukru to specjalny produkt zbożowy, który pomaga w rozszerzaniu diety niemowląt po 4. miesiącu życia i małych dzieci na diecie eliminacyjnej. Sprawdzi się jako urozmaicenie jadłospisu, który wymaga wykluczenia popularnych alergenów – nie zawiera mleka, laktozy, glutenu ani soi.

Polecane dla Ciebie

Mamy oceniają tę treść na 5/5
avatar
avatar

POLECAM

Nestle Sinlac produkt zbożowy bezglutenowy dla niemowląt powyżej 4 msc łatwo się rozpuszcza bez grudek jest słodka. Idealna jest na drugie śniadanie albo deser nie ma nic lepszego. Kaszka bardzo smaczna i dziecku smakuje.

Szukaj

Nadal nie znalazłaś tego
Czego szukasz?

Wypróbuj naszą nową wyszukiwarkę. Zawsze znajdziesz tam coś dla siebie.