Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Disable brand-stages

Marka - udostępnij
X

Kaszki Nestle produkty dla niemowląt i małych dzieci

Małe brzuszki to wielkie potrzeby!

Photo

Skarby Zbóż

W niepozornych ziarenkach mogą kryć się prawdziwe skarby. Dzięki kaszkom „Skarby Zbóż” Twoje dziecko ma je na wyciągnięcie… łyżeczki! Troszcząc się o różnorodność w diecie maluszka, połączyliśmy aż 8 rodzajów zbóż. Zadbaliśmy również o zaspokojenie jego potrzeb, dodając do kaszek żelazo, ważne dla rozwoju poznawczego dziecka. Bez względu na to, czy wybierzesz kaszkę zbożową, czy mleczno-zbożową, Twój skarb będzie miał możliwość poznania prawdziwego smaku zbóż.

Poznaj nowość

 

Kaszki w diecie dziecka – rozszerzenie diety

Rozszerzanie diety dziecka wcale nie musi być trudne. Poznaj rodzaje kaszek od Nestlé, dzięki którym urozmaicisz jadłospis maluszka i nauczysz go nowych smaków oraz konsystencji. 

Dowiedz się więcej

Kaszki Nestle – moc witamin i składników mineralnych

Chcesz wiedzieć, co kryje się w składzie naszych kaszek? Odkryj bogactwo witamin oraz składników mineralnych. Dowiedz się, jak uzupełnić dietę maluszka żelazo, które jest ważne dla jego rozwoju. 

Dowiedz się więcej

Kaszki Nestle – najwyższa jakość

Przeczytaj opinie rodziców o naszych kaszkach i sprawdź, jak w Nestlé dbamy o jakość produktów, które muszą przejść rygorystyczne testy jakości, aby potem trafić do brzuszka

Dowiedz się więcej

Skarby ukryte w zbożach

W małych ziarenkach zbóż kryją się prawdziwe skarby! W Nestlé doskonale o tym wiemy, dlatego przygotowaliśmy nową linię kaszek dla niemowląt. Dzięki niej Twój maluszek może wypróbować aż 8 rodzajów zbóż. Poznaj nasze pyszne propozycje i odkryj razem z dzieckiem „Skarby Zbóż”!

Dowiedz się więcej

Najczęściej wybierane kaszki smakowe

Zaufaj delikatnym brzuszkom małych ekspertów! Poznaj najczęściej wybierane kaszki przez rodziców i ich dzieci. Pozwól swojemu małemu odkrywcy rozsmakować się w pysznych propozycjach od Nestlé.

Dowiedz się więcej

Kleiki – pierwszy wybór rodziców Bestseller

Kleik ryżowy czy kukurydziany? Wybierz pierwszy zbożowy posiłek z dodatkiem witaminy B1 dla maluszka, dzięki któremu zapoznasz go ze smakiem bezglutenowych zbóż. 

Dowiedz się więcej

Sinlac

Nasze produkty

 • Nestlé Skarby Zbóż

  W niepozornych ziarenkach kryją się prawdziwe skarby. Dzięki kaszkom „Skarby Zbóż” Twoje dziecko ma je na wyciągnięcie łyżeczki. Wybierz kaszkę zbożową lub mleczno-zbożową, aby maluszek poznał prawdziwy smak zbóż.

  Nestlé Kleiki

  Kleiki Nestlé to produkty bezglutenowe (na bazie ryżu i kukurydzy) dla niemowląt, które ukończyły 4. miesiąc życia. Pozwalają łagodnie i bezpiecznie wprowadzać dziecko w świat zbożowych smaków oraz półpłynnych konsystencji.

  Nestlé Kaszki ryżowe bezmleczne

  Poznaj kaszki ryżowe bezmleczne od Nestlé i zapewnij swojemu dziecku zdrowy start w przyszłość. To produkty, które są odpowiednie dla niemowląt z alergią na białko mleka krowiego. Nie zawierają glutenu i nie wymagają gotowania.

 • Nestlé Kaszki mleczno-ryżowe

  Kaszki mleczno-ryżowe Nestlé to pełnowartościowe, bezglutenowe posiłki z dodatkiem różnorodnych owoców lub kakao. Produkty dostosowane są do wymagań żywieniowych maluszków, które skończyły 4. miesiąc życia.

  Nestlé Kaszki Dzień Dobry

  Nestlé Kaszki „Dzień Dobry” to linia na bazie mleka modyfikowanego i zbóż bezglutenowych (ryżu, kukurydzy), wzbogaconych o różnorodne owoce. Mogą stanowić pełnowartościowy posiłek, który świetnie sprawdzi na śniadanko.

  Nestlé Kaszki Dobranoc

  Szukasz najlepszej kaszki na dobranoc dla Twojego maleństwa? Poznaj Nestlé Kaszki „Dobranoc” i zapewnij swojemu dziecku spokojny sen. To bezglutenowe, sycące produkty, przeznaczone dla dzieci od 4. miesiąca życia.

 • Przekąski

  Przekąski stworzone specjalnie dla niemowląt i małych dzieci mają delikatny i przyjemny smak. Można je podawać dzieciom w ramach popołudniowego deserku, wspierając rozwój aparatu mowy. Ze względu na swój kształt i teksturę, idealnie sprawdzą się w ramach nauki samodzielnego jedzenia.

  Mleka modyfikowane Nestlé JUNIOR

  Mleka modyfikowane Nestlé Junior powstały z myślą o dzieciach od 1. i od 2. roku życia, aby zaspokoić ich specyficzne potrzeby żywieniowe w trakcie najbardziej wymagającego etapu w życiu.

Polecane dla Ciebie

Mamy oceniają tę treść na 5/5

Njlepsze

Uwielbimy Wsze kaszki od samego początku!

Nadal nie znalazłaś tego
Czego szukasz?

Wypróbuj naszą nową wyszukiwarkę. Zawsze znajdziesz tam coś dla siebie.