Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Disable brand-stages

CSS - node/4216

Marka - udostępnij
X

Kaszki Nestlé – produkty dla niemowląt i małych dzieci

Małe brzuszki to wielkie potrzeby!

Kaszki Nestle

Kaszki Nestlé dla dzieci
Poznaj nasze produkty

Packshot

Kaszki
mleczno-ryżowe

Packshot

Kaszki
bezmleczne ryżowe

Packshot

Kleiki

Sprawdź
Packshot

Kaszki
Skarby Zbóż

Sprawdź

KASZKI W DIECIE DZIECKA I ROZSZERZENIE DIETY – sprawdź nasze artykuły

Rozszerzenie diety dziecka wcale nie musi być trudne. Poznaj rodzaje kaszek od Nestlé, dzięki którym urozmaicisz jadłospis maluszka i nauczysz go nowych smaków oraz konsystencji.

Przeczytaj

MOC WITAMIN I SKŁADNIKÓW MINERALNYCH – sprawdź nasze artykuły

Chcesz wiedzieć, co kryje się w składzie naszych kaszek dla dzieci? Odkryj bogactwo witamin oraz składników mineralnych. Dowiedz się, jak uzupełnić dietę maluszka żelazo, które jest ważne dla jego rozwoju.

Przeczytaj

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ KASZEK NESTLÉ – sprawdź opinię mam

Przeczytaj opinie rodziców o naszych kaszkach dla dzieci i sprawdź, jak w Nestlé dbamy o jakość produktów, które muszą przejść rygorystyczne testy jakości, aby potem trafić do brzuszka.

Przeczytaj

Bezpieczeństwo i jakość naszych produktów są dla nas priorytetem.

Bezpieczeństwo i jakość naszych produktów są dla nas priorytetem.

Ze względu na stwierdzoną niezgodność jednego z naszych produktów, proaktywnie zdecydowaliśmy się na wycofanie niektórych partii naszych Kaszek Nestlé mleczno-ryżowych (o terminie przydatności do spożycia 06.2021) oraz niektórych ryżowych Kaszek i Kleików Nestlé (o terminie przydatności 06.2021, 08.2021 oraz 10.2021)

Zapraszamy na dedykowaną podstronę, gdzie wymienione zostały numery partii produkcyjnych podlegających wymianie oraz kroki, jakie należy podjąć, by wymienić posiadany produkt.

Bardzo przepraszamy naszych konsumentów za zaistniałą sytuację.

Czy wiesz, że...

Czy wiesz, że...

1

Ryż, wykorzystywany w naszych kaszkach uprawiany jest na słonecznym południu Europy – we Włoszech i w Hiszpanii.

2

Składniki wykorzystywane do produkcji naszych kaszek przechodzą ponad 800 testów jakości i spełniają normy do 2000 razy bardziej wymagające niż w przypadku żywności dla dorosłych.

3

Nasze kaszki mleczno-ryżowe, ryżowe bezmleczne oraz kleiki produkowane są w Polsce w fabryce w Kaliszu.

4

W żadnej z naszych kaszek nie znajdziesz oleju palmowego. W trosce o dobrostan naszej planety nie dodajmy tego składnika do naszych produktów.

Poznaj opinie rodziców

kolorowanki

Poznaj linie skarby zboz

Żelazo w diecie

Nasze produkty

 • Nestlé Skarby Zbóż

  W niepozornych ziarenkach kryją się prawdziwe skarby. Dzięki kaszkom „Skarby Zbóż” Twoje dziecko ma je na wyciągnięcie łyżeczki. Wybierz kaszkę zbożową lub mleczno-zbożową, aby maluszek poznał prawdziwy smak zbóż.

  Nestlé Kleiki

  Kleiki Nestlé to produkty bezglutenowe (na bazie ryżu i kukurydzy) dla niemowląt, które ukończyły 4. miesiąc życia. Pozwalają łagodnie i bezpiecznie wprowadzać dziecko w świat zbożowych smaków oraz półpłynnych konsystencji.

  Nestlé Kaszki ryżowe bezmleczne

  Poznaj kaszki ryżowe bezmleczne od Nestlé i zapewnij swojemu dziecku zdrowy start w przyszłość. To produkty, które są odpowiednie dla niemowląt z alergią na białko mleka krowiego. Nie zawierają glutenu i nie wymagają gotowania.

 • Nestlé Kaszki mleczno-ryżowe

  Kaszki mleczno-ryżowe Nestlé to pełnowartościowe, bezglutenowe posiłki z dodatkiem różnorodnych owoców lub kakao. Produkty dostosowane są do wymagań żywieniowych maluszków, które skończyły 4. miesiąc życia.

  Nestlé Kaszki Dzień Dobry

  Nestlé Kaszki „Dzień Dobry” to linia na bazie mleka modyfikowanego i zbóż bezglutenowych (ryżu, kukurydzy), wzbogaconych o różnorodne owoce. Mogą stanowić pełnowartościowy posiłek, który świetnie sprawdzi na śniadanko.

  Nestlé Kaszki Dobranoc

  Szukasz najlepszej kaszki na dobranoc dla Twojego maleństwa? Poznaj Nestlé Kaszki „Dobranoc” i zapewnij swojemu dziecku spokojny sen. To bezglutenowe, sycące produkty, przeznaczone dla dzieci od 4. miesiąca życia.

Polecane dla Ciebie

Mamy oceniają tę treść na 5/5

Pyszne

Moja córeczka uwielbia kaszę bananowa. Teraz przyszedł czas na testowanie kaszek na Dobranoc

Njlepsze

Uwielbimy Wsze kaszki od samego początku!

Szukaj

Nadal nie znalazłaś tego
Czego szukasz?

Wypróbuj naszą nową wyszukiwarkę. Zawsze znajdziesz tam coś dla siebie.