Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Disable brand-stages

CSS - BC Bobo Fruit (node/2971)

Marka - udostępnij
X

BOBO FRUT

Poznaj produkty Bobo Frut dla niemowląt i małych dzieci. Zobacz naszą ofertę soków owocowych i owocowo-warzywnych oraz deserów dla najmłodszych.

Odkryj bogactwo warzyw i owoców, które znajdują się w naszych produktach

animowany chłopczyk z jabłkiem

Jakość warzyw i owoców od Bobo Frut

Żywność dla niemowląt i małych dzieci musi spełniać szczególne wymagania. Dlatego właśnie stworzyliśmy nowoczesny i niezawodny system kontroli produkcji, który gwarantuje wysoką jakość oraz bezpieczeństwo wszystkich produktów Bobo Frut.

soczki Bobo Frut

Jak powstają nasze soki?

Nasz system zapewniania jakości daje gwarancję, że soki Bobo Frut odpowiadają najwyższym wymaganiom, jakie stawiane są żywności przeznaczonej dla niemowląt i małych dzieci do lat 3.

dziewczynka z jabłkiem

Bogactwo owoców i warzyw w sokach Bobo Frut

Zgodnie z aktualnym schematem żywienia niemowląt, podawanie soków maluchom należy rozpocząć od soków przecierowych, bez dodatku cukru.

pijąca dziewczynka

Smaczne soki bez dodatku cukru dla dzieci!

Wiesz, że soki warzywno-owocowe i nektary dla dzieci Bobo Frut swoją naturalną słodycz zawdzięczają jedynie cukrom naturalnie występującym w owocach i warzywach?

pijące dziecko

Jakie soki dla niemowląt i małych dzieci?

Dzieciom do 3. roku życia najlepiej podawać te soki, które są specjalnie dla nich przeznaczone, takie jak BOBO FRUT.

soczki Bobo Frut

BOBO FRUT – polska marka z tradycjami

Nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, jak trwale marka BOBO FRUT wpisała się w życie kolejnego już pokolenia Polaków. Rodzice zapewne pamiętają, że soki i nektary tej marki były dla nich w dzieciństwie czymś wymarzonym.

Musy - banner

Herbatki - banner

Lemoniady - banner

Deserki - banner

książka

GRA MEMO

Jak ćwiczyć pamięć i koncetrację razem z maluszkiem?

Przygotuj nakrętki po sokach lub nektarach BOBO FRUT i zagrajcie razem w owocowo-warzywną grę MEMO!

KOMIKSY

Edukacja przyrodnicza od najmłodszych lat

Pobierz rymowane komiksy i pokaż dziecku, jak Wasze otoczenie zmienia się w rytmie czterech pór roku.

PUZZLE

Rozwijanie umiejętności w wesołej zabawie

Pobaw się z maluszkiem w układanie puzzli i ułatw mu naukę zapamiętywania nazw, kształtów i kolorów owoców i warzyw.

Opinie - carousel

Nasze produkty

 • Duże tubki Bobo Frut

  Musy owocowe w dużej tubce

  Twoje dziecko skończyło już 12 miesięcy? Jeśli tak, mamy dla niego coś wyjątkowego. To nowe 100% musy owocowe BOBO FRUT bez dodatku cukru*, które z myślą o nieco większych smakoszach dostępne są w dużej tubce 150 g.

  herbatki bobo

  Herbatki BOBO FRUT

  Dla maluszków po 6. miesiącu przygotowaliśmy owocowe herbatki z dodatkiem naturalnych wyciągów. Do wyboru są aż 3 wyjątkowe smaki. Nasze produkty nie zawierają dodatku cukru* i zgodnie z przepisami prawa są bez substancji konserwujących oraz barwników.

  Bobo Frut deserki w tubkach

  Owocowe deserki BOBO FRUT

  Owocowe deserki BOBO FRUT powstały z myślą o niemowlętach po 6. miesiącu życia i małych dzieciach. Produkty zamknęliśmy w tubkach. Możesz je zabrać np. na spacer albo wycieczkę z maluszkiem i podać małemu smakoszowi, gdy ten będzie miał ochotę na owocową przekąskę.

 • sok Bobo Frut jabłko-gruszka pietruszka

  Soki warzywno-owocowe Bobo Frut

  Soki owocowo-warzywne BOBO FRUT to 100% soki przecierowe, które powstały na bazie owoców oraz warzyw. Są także źródłem witaminy C. Ich skład został dostosowany do potrzeb niemowląt po 6. miesiącu życia.

  soki i nektary Bobo Frut

  Soki przecierowe i nektary Bobo Frut

  Poznaj soki przecierowe i nektary BOBO FRUT, które mogą sprawdzić się podczas rozszerzania diety Twojego maluszka. Wystarczy dobrać produkt do wieku dziecka i przelać do butelki lub kubeczka małego smakosza. Do ich produkcji wykorzystaliśmy starannie wyselekcjonowane warzywa i owoce.

Brand Corner Bobo Frut
Mamy oceniają tę treść na 5/5
avatar
avatar

najlepsze

najlepsze i najzdrowsze syn chętnie pije

avatar

Smaczne

Jakiś czas temu przyszła do nas paczka z sokami bobofrut. Moja Jagoda ogólnie bardzo niechętnie pije coś innego niż mleko, czasem uda mi się wmusić w nią trochę wody, czy herbatki. Sok bobofrut banan marchew wypiła w dwa dni w sporej jak na nią ilości (po całe 60 ml dziennie) :D Sama spróbowałam tego soku i jest naprawdę smaczny ;)

avatar

500 x wyższe normy

500 x wyższe normy oznaczają, że czegoś może być do 500 razy więcej niż norma zakłada, np. więcej pestycydów, metali ciężkich, cukrów, itp. Marny dział marketingu i prawny. Powinno być do 500 x mniej, ale to by się w suwerennym społeczeństwie nie sprzedawało, wszyscy wolą więcej, nawet wszelkiego świństwa ... A ogólnie, normy są po to, aby ich nie przekraczać.

avatar

Polecam

W Dzien Dziecka przyszła do nas paczka z lemoniadami BOBO FRUIT. Skład w 100% naturalny. Super prezent dla malucha. Wszystkie smakowały a hiciorem jest malina-gruszka.

avatar

Polecamy!

Dziś doszła do nas paczka z 3 owocowymi lemoniadami BOBO FRUT! Soczki są bez dodatku cukru, i mają różne pyszne smaki, bardzo polecamy! :)

Szukaj

Nadal nie znalazłaś tego
Czego szukasz?

Wypróbuj naszą nową wyszukiwarkę. Zawsze znajdziesz tam coś dla siebie.