Soki przecierowe i nektary Bobo Frut

Soki przecierowe i nektary Bobo Frut
Poznaj soki przecierowe i nektary BOBO FRUT, które mogą sprawdzić się podczas rozszerzania diety Twojego maluszka. Wystarczy dobrać produkt do wieku dziecka i przelać do butelki lub kubeczka małego smakosza. Do ich produkcji wykorzystaliśmy starannie wyselekcjonowane warzywa i owoce.
BOBO FRUT stworzył linię soków przecierowych, których skład został odpowiednio dobrany do potrzeb niemowląt po 6. miesiącu życia i dzieci do lat 3. Soki BOBO FRUT mogą doskonale sprawdzić się jako metoda na „przemycenie” w diecie dziecka warzyw i owoców w smacznej formie. Ze względu na unikalną kompozycję, soki dla dzieci mogą przypaść do gustu także starszym domownikom! Pełną listę produktów z tej kategorii prezentujemy poniżej.
WALORY PRODUKTU
Już po 4. miesiącu
Bez substancji konserwujących i barwników
Duży wybór smaków
Ze starannie wyselekcjonowanych owoców i warzyw
CZY WIESZ, ŻE...?

Jaka porcja soku jest najlepsza dla Twojego maluszka?
Wystarczy 150 ml soku przecierowego, aby zastąpić maluszkowi zalecaną dzienną porcję owoców w diecie.
Odkryj nasze produkty

5 - 6 miesięcy
Sok 100% jabłko, banan i marchewka
Sok owocowo-warzywny z jabłkiem, bananem i marchewką możesz podawać dziecku już po 5. miesiącu życia. Produkt zawiera ¹witaminę C, która pomaga wspierać układ odpornościowy Twojego maluszka.

9 - 12 miesięcy
Sok 100% Jabłko, brzoskwinia, mango
Sok 100% z jabłkiem, brzoskwinią i mango możesz podawać dziecku już po 8. miesiącu życia. Produkt zawiera ¹witaminę C, która pomaga wspierać układ odpornościowy Twojego maluszka.

5 - 6 miesięcy
Bobo Frut Sok 100% Sok jabłko malina i winogrona
Kompozycja trzech owoców (jabłko, maliny, białe winogrona) w smacznej formie soku. Produkt odpowiedni dla dzieci po 4. miesiącu życia.
Nie znalazłaś/eś potrzebnych informacji?
Wypróbuj naszą wyszukiwarkę